|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smešne zgode naših malčkov
9.4.2006 22:28:20   
india
Vem, da smo že večkrat pisale kaj so naši malčki naredili smešnega, pa me vseeno te zgodbe vedno bolj nasmejejo kot kakršnikoli vici.
 
Dajte mi pomagat sestavit zbirko anekdot naših malčkov,prosim!
 
Naš jan je bil star 16 mesecev, ko se je rodila Pia. in ko sva jo  z možem po prihodu iz porodnišnice domov lepo položila v zibelko ter odšla v kuhinjo spit kavo, se je gospodič iz kopalnice napotil v dnevno sobo s stolčkom ( tistim na katerem je stal pri umivalniku). Naenkrat slisiva: moja pupa, moja moja. In takoj zatem nemili jok male dojenčice. Seveda naju je od smeha zvilo,ko sva pritekla v dnevno sobo in ga videla, kako jo po glavi mlati s časopisnim papirjemuser posted image user posted image user posted image . No, ko je odnesel stolček nazaj je sam sebi dopovedoval : ne mes Jan pupo bum, ne mes Jan!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil katrin -- 2.2.2007 14:50:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: smešne zgode naših malčkov
9.4.2006 22:35:52   
Anonimen
Miška a velja od "sposojenih otrok"?user posted image

men je najbolj smešna tista, ki se je enkrat pri skavtih zgodila. Ko smo z otroci imeli mašo, pa so otroci sami (spontano)  govorili prošnje.  Pa ena deklica (7 let) pravi: Prosimo te, da ne bi nikoli zboleli za boleznijo jajc.
Voditli smose samo spogledali kaj naj bi to pomenilo. Pa že hoče en drug poverdat prošnjo, pa njen bratec zavpije: Pa ne jajc, AIDS.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V trenutku smo bili vsi voditelji v solzah od smeha. In smo se smejali še mesece po tem dogodku.

< Sporočilo je popravil katrin -- 2.2.2007 14:52:20 >

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
10.4.2006 7:03:03   
srki
Pa saj jih je kar nekaj, ampak najbolj se mi je zasidrala v spomin prijava našega malega, ko je rekel očiju, ki je ležal na kavču: "Ajde ati, lulčka dol, zdej pa lulej"user posted image . To pa zato, ker jim v vrtcu tako rečejo, ko grejo na kahlico, sploh fantki, da vse okoli ne šprica user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
10.4.2006 9:24:17   
Naty*Taja
Moj nečak je komaj začel govorit, ko je nekega mrzlega dneva izjavil "Mami mene jebe" (beri zebe, sam z - ja še ni znal rači) Še danes se nasmejemo ob tem. user posted image
Al pa moja mlajša sestra, ko pa že ni bila tak zlo mala je nekega zmrznjenega zimskega jutra pogledala skozi okno in čisto resno izjavila : "Mami, veš kaka posledica (poledica) je zunaj!!" Ko smo skapirali kaj hudiča je hotla povedat, smo se začel tak smejat,ona je pa čudno gledala, kaj hudiča nam je! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
10.4.2006 9:50:22   
Anonimen
Našemu Timiju sem razlagala slikanico o živalih.Narisan je bil divji zajček,pod slikico je pisalo,da je to kunec.Seveda sem prebrala,ko pa je to svojemu nonotu razložil on sam,je pa tisti zajček izpadel,kot kujecuser posted image
Timi in njegova mama se po telefonu pogovarjata:Sine razlaga mamici,da gre z nonotom na bumbum(v hipermarketu je videoigrica,vožnja z dirkalnimi motorji)torej on gre na bumbum,pa bo padel in si razbil glavo.Mamica na drugi strani,poleg nje še sodelavci:ja ja sine bravo,kaj padel boš?ja pa glavo si boš razbil,ja bravo sine!!!Sodelavci,ki niso nič razumeli so pa samo čukasto gledali.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
10.4.2006 13:05:28   
Anonimen
Pri nas Ano skušamo vzgojiti v duhu, da smo ljudje med seboj enaki, da ni boljših ali slabših. Tako je zadnjič enkrat kakala in izjavila, da drek smrdi. Sem ji rekla, seveda smrdi, od vsakega človeka drek smrdi. Tudi od mami in od atija? Tudi od mami in atija. Potem sva šli popoldan na sprehod in srečali župnika. Se pozdraviva, Ana pa stopi direkt predenj, ga pogleda in reče: "Tudi od vupika dek majdi!" (Tudi od župnika drek smrdi) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
11.4.2006 20:40:27   
ZARA




Enkrat dopoldan. Zbudim Sedečega bika (ati) in mu rečem naj vstane. Prstavm kavo in ko je že zdavnaj kuhana, tastarga seveda od nikoder...pa rečem Zari: "Dej pejt atija zbudit in reč, da je kava!"
Zalaufa v spalnico, se vrže na postlo in vpije: " Ati kafa, ati kafa!! user posted image




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
12.4.2006 10:26:57   
muki1
Včeraj je Neža tudi eno prijavila.
Zvečer sva gledali enega starega Cicidoja, pa je prišel na vrsto krokodil Kroki s svojo druščino. Igrali so namizni tenis in ko sem Nežo vprašala, če ve kaj igrajo, je rekla, da Denis user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
12.4.2006 13:45:22   
Anonimen
enega šolarskega:

Smo se v četrtem razredu učili o geometrijskih telesih, pa učiteljica reče:

"Če je kocka geometrijsko telo, kaj pa je potem kvader?"
Pa sošolec vstane in reče: "geometrijske noge!"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.4.2006 14:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
15.4.2006 10:58:36   
Teja N
Osnove anatomije pri slabih dveh letihuser posted image
 
Timotej je gledal očija, kako se tušira. Ko je prišel iz kopalnice, da se bo oblekel, priteče Timotej za njim, kaže s prstom in vpije : "Oči ima, ulčka, oči ima lulčka!!!"
 

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
1.5.2006 12:28:11   
Anonimen
Enkrat smo s tamalim gledali risanko Madagascar, ki mu je bila full všeč.
Naslednjič je rekel, da bi rad gledal risanko in ko ga vprašam katero, odgovori "tisto, bobek bobek", jaz ga gledam, pa mu rečem, da ne vem če imamo tako risanko, pa potem tako dolgo pravi "bobek, bobek", pa zraven miga z glavo, in nato po parih minutah razloži, da je to risanka z levom in žirafo in nilskim konjem. Šele ko je na vrsto prišel del, ko tisti lemurji plešejo na pesem, ki jo je včasih pel Dr. Alban- I like to move it move it, pa je mali začel zraven pet "bobek bobek", sem vedela za kaj mi je to govoril. Še zdaj se z mojim smejeva temu.

Pa še enkrat, ko smo se vozili v avtu in smo se igrali, kako se živali oglašajo, pa smo prišli do konja in midva sva mu rekla, da se oglaša ihaha in je moj tako zarezgetal, pa je mali ponovil in se je začel dreti Jaaa, jaaa, kot med seksom....
Smo se tudi tako nasmejali.



(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
1.5.2006 13:42:24   
puncica
Ta frišna:

Včeraj je mami sedela za mizo in jo je pikec v trebuhu tako brcnil v mehur, da je še v riti čutila in posledično je sledilo AUUUUUUUU in seveda razlaganje atiju da je dojenčke brcnil v mehur in laufanje na wc, pa danes lepo sedimo za mizo in jemo in začne:
punčica: mami ma mehuj v iti (Mami ima mehur v riti)
mami jo debel pogleda
mami: kaj ima mami?
punčica: mehuj (mehur)
mami: kje ima mehur
punčica: v iti (v riti), poj pa sla ujat pa kakat (pol pa je šla lulat pa kakat)
mami in ati se začneta režat
mami: kam je šla mami
punčica: ja ujat, jencek mehuj bjcnil (ja lulat, ko je dojenček v mehur brcnil)
mami: ja dojenček je mamico brcnil ja v mehur in je mogla lulat
punčica: jencek mehuj bjcnil mami šla ujat......... kakat

Skratka to je potem ponavljala pol ure in to čist resno, midva sva pa crkvala od smeha.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
8.5.2006 13:17:05   
anckabancka
Tudi naš komaj 10-mesečnik jo že ušpiči.

Zadnjič je bila na obisku moja prijateljica. Sedeli smo na sedežni. Jaz, z Aljažem v naročju, zraven pa kolegica. Kar naenkrat se mali nagne k njej in jo krepko ugrizne v bedro, da je zavriskala. user posted image

Tudi mene večkrat ugrizne, ampak, da se pa loti še obiskov user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
8.5.2006 14:04:18   
Dadi
Mam še jaz eno tako fajn....
Šestletni možev nečak je zadnjič ko smo šle s taščo in njegovo mamico po rože takole opazoval rože(jih ima blazno rad in jih nabere kjerkoli) in prtegnu: Mami zakaj majo tle take rože k jih sploh ni. (samo zeleni listi brez cvetov so bili v lončkih)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
9.5.2006 20:40:08   
KODA
Naš tamali se je enkrat okoli 9 meseca priplazil do kopalnice.Tam ima muca svojo skledo za hrano.Vedno sem ga imela na očeh,ko je plazil po stanovanju,ampak zdaj je bil prehiter.Zraven sem bila v kopalnici,ko zaslišim neko cmokanje.....(sploh ga nisem videla,kdaj se je priplazil zraven)....mali pa z roko v skledo,pa v usta....user posted image user posted image ....sem takoj skočila,pa je bil prehiter.Pač je malo poskusil Whiskas,seveda sva se takoj umila,ampak mijavkat,pa vseeno ni začeluser posted image .
Se zgodi.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
9.5.2006 20:43:33   
KODA
No,lani poleti sta pa mojim staršem zalila celo fasado z vodo,zraven še priprto okno od očetove pisarne,tako,da je bilo za 2 prsta vode v pisarni...user posted image user posted image
Ko pa šlauf za rože zalivat,tako lepo šprica....

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
11.5.2006 9:33:50   
naniplus4
Evo, še ena. Naš tavelik je pr pribilžnu leu in pol ratal nor na raznorazne gomazeče zadeve. Mraule, črve, polže... Nekega lepega dne se je tako lepo igral na dvorišču in zraven pripovedoval, kaj vse tam leze in gre - mami lej maulica, mami lej poža ... Potem je bil nekaj časa tiho, naenkrat je pa začel besno pljuvati in se dreti. Mami jasno v galop in gledat od blizu, kaj je narobe. Skozi solze in pljuvanje je potem izdavil, da je poža jedu, kar je seveda pomenilo, da si je mali gurmanček mirno zatlačil v usta tistega tamalega polžka z rumeno-črno hišico in zadevo lepo prežvečil. K sreči mu ni bila všeč in je vse skupaj tudi ven pljunil.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
12.6.2006 23:26:47   
Katja6
Je tamala pri še ne 3 letih nekaj težila in hotla na hitro, da ji pomagam in pravim:" Pa daj potrpi malo!" Me je pogledala in rekla prav začudeno:"Mami, kako se pa trpi? user posted image

Se zunaj na vrtu žoga in ji pade žoga na solato, ki je bla mokra, najverjetneje od dežja, in ona:"Zdej je pa žoga vsa od kisa!" user posted image

No zdej je spet sezona mravljic, raznoraznih žužkov, čričkov in šuštrčkov (črn in oranžen žužek, ki leze po tleh). Me tamala sprašuje zakaj ne bo prišla mama k njej na obisk, zakaj bo pršu samo ata. Ji razložim, da mama skoz nekaj dela, da je pridna kot mravljica, da je zato ne bo. Pa me vpraša:" A ata je pa pridn kot en šuštrčk?" user posted image

Pa sej se vseh smešnih izjav še ne spomnim več, ko pa jih je toliko... je prav fajnuser posted image    user posted image

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
12.6.2006 23:32:26   
Anonimen
Včeraj sem šla po eni potki s stopnicami. Pa gresta pred mano mamica z otročkom (po moje leto in pol do 2 leti star). Se jezita na visoke stopnice in kramljata o vsem in o ničemer (sej veste kako to zgledauser posted image ), jaz pa lepo počasi za njima.

pa pravi mamica naenkrat: "Glej mucka kako beži!"
Pa mali: " Ja, se je ustrašil" (to seveda pove v otroščiniuser posted image
Mami: česa se je ustrašil?"
Mali: " Ja, mene!!"

Si nisem mogla pomagat in sem se začela na glas smejat.

(odgovor članu Katja6)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
1.7.2006 12:05:59   
Anonimen
Včeraj me kliče kolegica, da mi pove kako so se imeli na dopustu v Grčiji.
Kot vedno, sem jo tudi tokrat vprašala kaj smešnega je ušpičil ali rekel njen 3 letni sinček.
Mali je res posrečen, tko da se mu lahko skoz sam režiš.
No in tale je bila res dobra:
V Grčiji je kolegica zbolela-je nekaj takega pojedla, tko da je dva dni skupaj driskala in bruhala.
Ko so šli en večer po mestu, so se ustavili v trgovinici z zelišči. Mali se je iztrgal iz rok, stekel do prodajalca in mu začel razlagat: Veš stlic moja mami ma pa dlisko, skoz kaka in tok smldiiiii, pa buši jo boli... user posted image
Hvala bogu da ta stlic ni imel pojma o čem mali govori user posted image

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
3.7.2006 10:52:42   
BlankaT
Ko sem bila jaz mala, mislim, da sem imela okoli 3 leta. Sem enkrat nekaj atija razjezila in zato mi je rekel, da mi bo glavo zasukal, jaz pa "potem si bom pa rit gledala"!user posted image user posted image

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
6.7.2006 8:18:26   
saša80
jaz sem pa imela zdaj prakso v vrtcu in vam morem povedat kaj se mi je najbolj vtisnilo v spomin.. ena punčka stara 3 leta je rekla da jo boli trebušček in js njo vprašam  zakaj jo boli ona pa meni, da ma v trebuščku dojenčka..sma se z vzgojiteljico  samo pogledali..

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
6.7.2006 9:34:58   
sandratjasa
Je imela moja ene leto in pol, leži na postelji in komtira:
babi ma luliko, Taša ma luliko, ati ma luleka, stic ma luleka, Masa ma luliko,
MPa sem vprašala, kaj pa ma mami? In je odgovorila:
Mami ma pa vlko rit.


(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SMEŠNE ZGODE NAŠIH MALČKOV
9.7.2006 23:59:41   
muki
Ja tudi našemu  2,5  letniku je že potegnilo da nekaj ne štima. Ker se z atom ponavadi skupaj kopata je vedni razlagal:" ati ma velikega lulcija , jaz mam malega lulcija.  Pa me moj nadebudnež nekoč ulovi na WC- ju  in me najprej ošine s pogledom in reče mami ma pa velikega lulcija, pa prijadra tisti pogled skoraj v sekundi nazaj - valda neki ne štima in hitro popravi ja mami ma pa malega lulcija.....mami kje ga pa mas?

(odgovor članu sandratjasa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?