|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stroški opremljanja!
19.4.2008 21:15:54   
Lu
Je katera v kratkem opremila celotno stanovanje? Zanima me cca koliko stroškov naj bi lahko pričakovali? Mislim pa na kuhinjo, jedilnico, dnevno sobo, kopalnico samo omare ( ostalo je že narejeno ), spalnico, predsobo?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stroški opremljanja!
19.4.2008 21:46:31   
mala maja
mi smo ravno v izbiri pohištvauser posted image

kuhinja z aparati cca 6.000€
2x kopalnica z vštetimi ploščicami in vso opremo cca 4.000€
1x spalnica cca 2.000€-to je bila najcenješa cena za dokaj kvaliteno spalnico in veliko omaro
1x mladinska soba cca od 800-100€€
1x otroška soba za dva cca 1.300€
dnevna soba s kavčem cca 1500€

no pa smo na ...€user posted image user posted image , se pa da priti skoz tudi z 10.000€ amapk manj pa že zelo težko, pa kvaliteta tud nekaj šteje.  Sicer pa se da dobit tud kakšne akcije, pa kakšne diskontne cene. Odvisno kolk se ti mudi za pohištvo pa kje kupuješ in kdaj.

Midva sva za takle znesek samo gledala zaenkrat in izbirlala kaj nama je všeč in malo gledala na kvaliteti. No pripravljala sva teren za nizki štart, kot prav mojuser posted image user posted image Je pa skoraj povsod rok dobave od dveh mesecev naprej.Zelo redko kej dobiš kaj na zalogi.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stroški opremljanja!
19.4.2008 21:56:54   
Anonimen
opremljeno vse razen kopalnice ki je že bila in wc-ja.kuhinja nolte z aparati vred -hladilnik,stekloker.plošča ind2,2  navadna,napapečica -75ooe,dnevna regal 700e v akciji,sedežna usnjena 2000e v akciji,miza in stoli 6ooe,otroška soba 600e,predsoba 1700e,spalnica 1300e.otroška iz ikeje,kuhinja rutar,dnevna,spalnica in predsoba pa iz lutza.
prijetno opremljanje!!
lp mary

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stroški opremljanja!
20.4.2008 9:20:20   
Lu
Ja, sej tam do 20.000 smo nekak računali. Hvala vama.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stroški opremljanja!
20.4.2008 10:11:07   
Anonimen
2 leti nazaj. Večina pohištva nabavljenega v akcijah. Kuhinja, dnevna soba, hodnik, spalnica, kopalnica......približno 10.000€ za pohištvo. Sam sva pa res čakala na ugodnosti in večino stvari kupila v raznih akcijah.

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stroški opremljanja!
20.4.2008 10:28:37   
rija
mislim, da ti me tu ne bomo pomagale s pravimi odgovori.....

mi smo dali približno, ker vseh malenkosti pa res nisem seštevala za: kuhinjo hodnik, jedilnico, dnevno kopalnico spalnico, sobo za goste in otroško aja pa kabinet ca.35 do 40 tisoč evrov.

pa smo šparali....jaz bi toliko recimo, če bi si lahko privoščila, zapravila samo za kuhinjo....user posted image

vse je stvar okusa in debeline denarnice user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stroški opremljanja!
20.4.2008 13:20:07   
Anonimen
midva mava predračun za kuhinjo: 6000€ - samo leseni del
dnevna: 6000€
spalnica: 2000 €
kopalnice (2x): obe skupaj nekje 10.000€

potem pa še otroške, pisarna, veža... user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stroški opremljanja!
21.4.2008 13:03:29   
Pauline
Mi smo porabili približno 40.000 €, opremljali smo pa kuhinjo, kopalnico, jedilnico, otroško sobo, spalnico, delovno sobo, shrambo in pralnico. Nismo ravno šparali...če bi imela več denarja, bi lahko dosti več zapravila.....

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 16:46:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

mislim, da ti me tu ne bomo pomagale s pravimi odgovori.....

mi smo dali približno, ker vseh malenkosti pa res nisem seštevala za: kuhinjo hodnik, jedilnico, dnevno kopalnico spalnico, sobo za goste in otroško aja pa kabinet ca.35 do 40 tisoč evrov.

pa smo šparali....jaz bi toliko recimo, če bi si lahko privoščila, zapravila samo za kuhinjo....user posted image

vse je stvar okusa in debeline denarnice user posted image



OMG, OMG,....tolk bova midva kredita porabila za izdelavo celotne mansarde 140m2+opremo, pa odplačevala ga bova 20 let!!! Jezus Kristus......Rija, dej merki kakšne cifre pišeš, da koga ne ubiješ...mislim, da me bo kap...





(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 16:48:16   
Anonimen
Jezus Marija...meni ne gre iz glave...

kolk ima/jo/te eni debele denarnice...ne, sej ne, da ne privoščim, ampak......JZ BI TUUUUT user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 16:52:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ca.35 do 40 tisoč evrov.

....jaz bi toliko recimo, če bi si lahko privoščila, zapravila samo za kuhinjo....user posted image


To je pa veliko.

Jaz bi si za ta denar raje ogledala najboljse galerije sveta....kot gledala kuhinjo. In si v njih privoscila pregresno drag kapucino user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 18:10:17   
ElaM
Tam cca. 25.000 E, vštete so tudi inštalacije, knauf.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 20:38:51   
karmy
ok za ene 45 tisoč € kupiš že garsonjero user posted image kakšne cene vi to mečete ven... kaj ste mogoče milijonarji? jaz ko sem iskala eno sobo je bila bivših 45 tisoč sit to je cca 150-200€ 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 20:42:26   
lunca77
Z malo denarja in veliko okusa se da po celo več naredit kot z veliko denarja in malo okusa.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Stroški opremljanja!
2.5.2008 20:57:12   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ca.35 do 40 tisoč evrov.

....jaz bi toliko recimo, če bi si lahko privoščila, zapravila samo za kuhinjo....user posted image


To je pa veliko.

Jaz bi si za ta denar raje ogledala najboljse galerije sveta....kot gledala kuhinjo. In si v njih privoscila pregresno drag kapucino user posted image

--------------------
Tudi jaz user posted image !
Ampak Gina recimo, bi rekla, če je to tvoja vrednota,user posted image ... (pa brez zamere, Gina user posted image )

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 2.5.2008 20:58:27 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Stroški opremljanja!
3.5.2008 9:48:18   
frutka_
Če imaš denar zgornjega limita ni.user posted image  Sicer pa odvisno od želja. Največ te bo najbrž prišla kuhinja pa kopalnica. Kopalniško pohištvo je svinjsko drago.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Stroški opremljanja!
3.5.2008 21:24:25   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Kopalniško pohištvo je svinjsko drago.



Ni, če ti mož naredi zidano kopalnico. user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Stroški opremljanja!
3.5.2008 21:40:40   
Seven*
Jah, meni se pa zdi Rija faca, ker pove dejanske cifre in se ne laže. Marsikdo, ki si lahko te zadeve privošči si zaradi takih odgovorov sploh ne upa priznat in je prisiljen lagat.

Jeb** ga,  takšen kot imaš budžet za toliko boš opremil. Midva sva dala okrog 10k evrov. Je pa res, da imava v kopalnici police pod umivalnikom in nimava omaric, ker je umivalnik vgraden. Pa so zadeve dokaj solidno izpadle. Itak sem kupovala poceni, ker so otroci majhni, ko zrastejo bom večino zamenjala. Razen kuhinje in pohištva v dnevni in spalnici.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Stroški opremljanja!
3.5.2008 22:12:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz bi si za ta denar raje ogledala najboljse galerije sveta....kot gledala kuhinjo. In si v njih privoscila pregresno drag kapucino user posted image


galerije me ne zanimajo pretirano, muzeji bolj in če šteješ Metropolitanski muzej, Guggenheima, pa Momo....to sem videla že preden sem začela graditi user posted image user posted image user posted image  in zame so to muzeji, ki sem si jih želela videti... aja, pa Bata muzej čevljev....user posted image user posted image user posted image


Sicer pa: dajte si seštet vse luči, vse sekrete, vse pipe, pohištvo pa drobne izdatke, pa poste presenečene nad ciframi.

In kot rečeno, sem gledala za 40 jurjev samo kuhinjo user posted image user posted image  ki mi je zelo, zelo všeč....tak, da mislim, da sem še dobro zvozila user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 9:20:27   
sinnerka
kje ste pa to vse kupovale če v slo se ne čudim :D

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 9:45:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jah, meni se pa zdi Rija faca, ker pove dejanske cifre in se ne laže. Marsikdo, ki si lahko te zadeve privošči si zaradi takih odgovorov sploh ne upa priznat in je prisiljen lagat.



no itak, sej če bi jz imela tako denarnico bi si tut privoščila. Sigurno.user posted image Če bi si pa upala povedat pa res ne vem user posted image Mogoče bi se vzdržala odgovora.user posted image To zase govorim, sicer pa vsak po svojeuser posted image .

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 10:13:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sinnerka

kje ste pa to vse kupovale če v slo se ne čudim :D


Jaz sem vse v slo. kupila pa sem men se zdi najcenej kle skoz pršlauser posted image ....sam sm pa pol leta akcije spremljala pa mal sm kompromise z mojo denarnico sklenila.
Za prvo stanovanje je čist dobro oz. super.
V hiši se bomo pa mal bolj izprsili-upamuser posted image .

Sekret pa pipe pa niso pohištvo in v novih stanovanjih so že notr. Neki je opremit stanovanje(luči, fernki, pohištvo....), neki pa čist predelat ga(podi, cevi, ploščice....).

(odgovor članu sinnerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 11:02:52   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: rija

muzeji bolj in če šteješ Metropolitanski muzej, Guggenheima, pa Momo....to sem videla že preden sem začela graditi user posted image user posted image user posted image  in zame so to muzeji, ki sem si jih želela videti... aja, pa Bata muzej čevljev....user posted image user posted image user posted image

----------------------------------
Predvidevam, da si Guggenheima tudi obiskala v Ameriki user posted image  (kot ostala dva našteta), vendar bi sama še zmeraj raje porabila 40.000€ za več kratkih/luštnih/zanimivih potovanj in ogledov galerij in muzejev in si ogledala še vse Guggenheime tudi po Evropi, recimo...kot za kuhinjo.
Skratka, sama niti v sanjah nimam (za enkrat še user posted image ) 40.000€, ki bi jih lahko porabila za opremo stanovanja, ampak če bi jih tudi imela, bi imela (zame) zelo okusno, v asketskem IKEA stilu spedenano stanovanjce, kamor bi se vračala s kratkih/sladkih potovanjc user posted image !

Sicer pa okusi so različni, (enako tudi debelina denarnic user posted image ), tako da vsak po svoje!


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 11:09:38   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jah, meni se pa zdi Rija faca, ker pove dejanske cifre in se ne laže. Marsikdo, ki si lahko te zadeve privošči si zaradi takih odgovorov sploh ne upa priznat in je prisiljen lagat.

-------------------------
Jaz pa poznam recimo dva človeka, ki niti v sanjah ne govorita o kakšnih cifrah, nikoli.
Vem pa, da gre za velike d'narce user posted image .
Ampak to itak pravijo za tiste "aristokratske" bogataše, tj. tiste, ki že več generacij posedujejo veliko premoženje in se jim denar kot tak ne zdi najbolj zanimiva tema vsakdanjih razprav.
Tako, da obstajajo različni pogledi na to situacijo, Seven user posted image .



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 14:49:20   
rija
no, roko na srce....za take aristokrat in tiste, ki so polni keša, pa je ja 40 jurjev drobiž.....zame je to ogromno. ampak še vedno ne toliko, da bi pa bil greh povedat, da si za opremo bajte dal pa toliko user posted image  

jaz se bolj sprašujem, kako boš recimo caffe s takim denarjem zrihtala komplet mansardo? z izolacijo, opremo....user posted image

ker v končni fazi se obrneš,pa je par jurjev proč.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?