|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Veseli pust...
12.1.2008 14:36:01   
tt79
...se bliža. In ker bo kostum šivala naša babi se počasi že sprašujemo kaj sešiti za našo 20 mesečnico?
Kateri liki so vam za tako male otroke najbolj všeč. Razmišljam o kakšni rdeči kapici ipd, ker mi tile moderni liki niso najbolj všeč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Veseli pust...
12.1.2008 14:41:32   
lelaval
Moja 2 - letnica hoče bit Pika Nogavička - sem prejšnji vikend prinesle kostume, ki jih imamo doma iz kleti, pa že cel teden skače doma našemljena user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Veseli pust...
12.1.2008 16:15:03   
Geja
kdaj pa je letos pust user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Veseli pust...
12.1.2008 18:06:23   
Teni_
Moj2 tudi obe piki nogavički. Sem imela v mislih samo za najmlajšo, pa hoče bit starejša tudi. Po vsej verjetnosti bo mlajša kaj drugega.

Pust je 5.2.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Veseli pust...
12.1.2008 21:39:21   
spacika
Naša je bila v tej starosti čebelica. Fino je ker je spodaj lahko oblečena v temne hlače, zgoraj je imela pa le nad puloverjem kostum in ji ni bilo preveč vroče.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Veseli pust...
14.1.2008 9:29:56   
Blink1
Mislim, da bo naša tudi čebelica. Ampak moram kar hitro nekaj kupit, ker si premisli vsako uro... enkrat čebela, potem medved, žaba....user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu spacika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Veseli pust...
14.1.2008 9:51:25   
Gordana-3
laura skoz ko vidi kakšno žival na tv, reče, da bi bila to. zadnjič je hotela biti krava user posted image , jelen user posted image . smo pa v hm kupili krila in kiklo iz tila, krono imamo doma in bo nekakšna vila metuljčica. to bo tudi ta mala, ker ko si laura nadene kiklo in krila ter čarobno palčko, želi vse to imeti tudi zita. sedaj moram samo še nabavit barve, da se bomo še malo našminkali user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Veseli pust...
14.1.2008 11:25:25   
Pikaču
Jaz sem naši kupila kostum za čebelico in je tko fletna v njem. Spodaj bom dala ene črne hlače, na noska piko, pa bo.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Veseli pust...
14.1.2008 22:05:54   
Pikca
pika nogavička je zgleda letos "in"user posted image , tudi naša triletnica hoče bit

drugač so pa men zelo luškane pikapolonice

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Veseli pust...
17.1.2008 22:37:03   
urskas
naša je bila lani, pri dobrih dveh letih čebelica.
Letos jo pa sprašujem kaj si želi biti za maškare in njen odgovor: čebelica bom! Sploh noče slišati o čem drugem. Tako bomo uporabili kar lanski kostum, pa še tamalo bomo oblekli v čebelico pa bo.

Drugače pa mislim, da mora biti pustna maska takšna, da jo otrok razume. Naša pri 20 mesecih, še ni poznala pike nogavičke, raznih princesk itd... Zato bomo ostali kar pri živalicah.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Veseli pust...
19.2.2019 12:24:08   
sončica01
Jaz pa sem našla en super članek, kratek in jedrnat in sicer o tem kako nadgraditi kupljen kostum.

Notri sem našla take super otroške kostumčke znamke Oskar&Ellen, ki so sestavljeni le iz kapice in repa in mislim, da je za naše mulce to pravo odkritje. Vsako leto je ogromno navdušenje nad pustom, ko pa smo vsi namaškarirani takoj enega tišči lulat, drugemu je vroče, pa nosek sem si razmazala, lok se mi je strtgal in tako te vse skupaj zelo hitro mine...

Letos sem za pusta hrusta že naročila tele otroške kostume in naj se pohvalim, da se že pridno pripravljamo! Naš najnovejši član bo za svoj prvi pust slonček, iz omare sem privlekla en siv pajac, na nogavičke mu bomo prišili nogice iz sivega filca in to je to. Starejši bo imel kostum morski pes, smo mu iz kartona naredili še plavut z elastiko tako, da se zelo hitro sname po potrebi, druga bo pa princesa, mehka krona kupljena ostalo vse iz omare privlečeno.

Torej nič packanja po obrazu, nič enodelnih in kompleksnih kostumov, ki se jih težko slači in oblači in izjemno zadovoljna ati in mami. ZMAGA!

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?