|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 17:57:34   
frutka_
Je kriva komunikacija?
Različni obrazi resnice?
Ustaljen vzorec mišljenja v glavi in ponavljanje vzorcev?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 18:06:14   
Anonimen
Mislim, da je razlog v vseh naštetih stvareh. Vsi smo si različni in zato tudi razmišljamo drugače.
Včasih pomaga, če si poskusiš zamislit, kako bi bilo, če bi bila ti v situaciji tistega, ki ga ne razumeš. Če imaš za to interes seveda.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 18:48:40   
Lunca1
Še vedno pa najdemo vsaj nekaj ljudi, s katerimi se razumemo:bravo::bravo::bravo:.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 18:52:35   
Titty
Redki ljudje obvladajo empatičnost = vživeti se v drugega človeka (po domače povedano,da se daš v njegovo kožo in dušo in da z njegovimi očmi, z njegovimi predpostavkami in filozofijo življenja pogledaš na določeno situacijo). Se pa tega da naučiti,če si človek to želi...(nekateri imajo že naravno predispozicijo za empatijo)...S to lastnostjo verjamem,da bi bilo veliko veliko manj nesporazumov med ljudmi...in to v vseh situacijah in na vseh področjih...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 18:54:17   
Anonimen
Ja, res je. Jaz to sposobnost imam ampak je velikokrat ne uporabim. Pa mi je ponavadi žal da ne, ker prehitro reagiram in kasneje vem, da nisem imela prav.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 19:28:29   
Anonimen
Saj jih ni treba ravno razumeti, frutka, le pustiti jim je treba, da pač delajo po svoje. Ti imaš še vedno lahko svoja prepričanja in prav je tako. Pač imajo drugi ljudje pa drugačna. Tudi oni verjamejo vanja. Samo to moraš sprejeti, pa bo stvar rešena.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 20:13:33   
NENAJANI
Meni se tudi to dogaja!:zmeden: Še večkrat se pa naredi, da drugi ne razumejo mene. Izgleda, da nerazumljivo pišem, govorim. Ko se hecam, veliko ljudi misli, da sem resna. Ne vem, sem pač rahlo čudna:((:((:((:((

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
22.2.2005 20:58:32   
Pupica
Frutka tolaži se da jih je še vedno kar nekaj na svetu katere ljudi razumeš, in še najbolj pomembno, da oni tebe razumejo!!!
:rozica::rozica::rozica:

p.s.Kaj si hotla s tem povedat?:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
23.2.2005 0:12:18   
Annny
'Krivi' so različni značaji- preberi si kako knjigo o tem...sangvinik, melanholik, flegmatik, kolerik- to je pravi odgovor, verjemi:)
LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
23.2.2005 6:05:51   
Lunca1
Potem pa kolerik nori, ker je flegmatiku vse ravno.:)-:)-:)- (beri moja mama in moj oče):)-:)-:)-

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
24.2.2005 21:11:54   
BigWhale
Frutka,

Jaz imam obraten problem. Mene redko kdo razume! ;)

Stvar je pa sicer precej preprosta. Opazujes cloveka in njegova dejanja. Tvoja vzgoja, okolje v katerem ti zivis in ljudje okrog tebe so tebi vzpostavili neka nacela nek pogled na svet, neko moralo konec koncev. V tistih drugih ljudeh so pa ti vzorci drugacni. Ker se ti vzorci ne pokrivajo pac pride do nerazumevanja in cudnih situacij.

Mene, recimo, malokdo razume, kako sem lahko tako neobremenjen s svetom okrog sebe.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
25.2.2005 12:07:27   
Anonimen

Odgovor je preprost in zelo lahek..

Ne razumes SEBE!

Spoznaj sebe.. in vse bo spoznano..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
25.2.2005 12:12:45   
Anonimen

BigWhale.. :)-

V tisti temi o svetem pismo nisi zgledal nic kaj prevec neobremenjen.. prej obratno.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
25.2.2005 23:14:55   
BigWhale
To se ti samo zdi, ker se rastes...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
25.2.2005 23:53:06   
Seven*
Tjazi, a ti filozofijo studiras? :)-

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zakaj se mi večkrat zgodi, da nekaterih ljudi...
26.2.2005 14:37:08   
Joe
Enih ni mogoče razumeti, ker NI KAJ za razumeti. Tako kot ne moreš videti električnega toka, tako ne moreš razumeti dejanj, v katerih ni razuma.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?