|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2020
12.9.2019 12:24:24   
lilian
pikapoka93 upam da bo vse ok, drzim pesti! ❤️
Vceraj sem sla dat kri, moja najhujsa mora v nosecnosti in nasploh, na sreco je slo lepo skozi, ne kot pri prvem, ko sem padla v nezavest in vse pobruhala 🙈 Na nuhalno sem narocena cez dober teden v Postojno. 

(odgovor članu arcobaleno)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2020
12.9.2019 12:45:56   
Lynn.
Petrarca91, a res? :) Haha, jaz sem si pa ravno mislila, zakaj govoriš zdaj zaenkrat je viden samo eden, reči da je v tej nosečnosti eden in je to to user posted image
Glede nuhalne je pa odvisno kje se naročiš. Tako da malo poglej na internet koliko imajo čakalne dobe ali pa če direkt tja pokličeš pa vprašaš. Meni je G rekla, da se lahko tud prej naročim, samo da pač povem kdaj je tisti čas med 11. in 14. tednom in pa, da obvezno naredim nuhalno pred pregledom pri njej. Datum za pregled pa imam tudi že določen.
Tudi glede Šole za starše mi je dala zgibanko, ampak je v našem kraju samo 8. srečanj na katera greš kadarkoli v nosečnosti.

pikapoka93, držim pesti, da bo vse ok!! Lepo počivaj pa upam, da se vse dobro izteče. Javi nam, kako boš uredila. Srečno!



_____________________________

Vedno najdi čas za stvari, zaradi katerih si srečen, da si živ! :)

(odgovor članu arcobaleno)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2020
12.9.2019 13:08:51   
Petrarca91
Pikapoka93, ojoj boga :(  Tudi jaz držim pesti, da se vse uredi. Žal še predobro poznam to, pred leti se mi je dvakrat zgodilo in se ni srečno izteklo, verjamem pa da se tebi bo ;) Tokrat imam tudi jaz Dabroston in Aspirin protect že odkar sem videla plusek, tko da zaenkrat zgleda vse v redu :) 


Lilian, tudi jaz imam grozen strah in izkušnje z dajanjem krvi, ta teden ko sem dala mi je slabo ratal pa mal sm skupi padla, sestra pa skos "joj kako boste pa vi rodil, če mate take težave", s tem te pa "res" potolažijo :/ No v glavnem, sem ji rekla da bom že preživela, že do zdej sem morala precej bolj pogosto od drugih dajati kri, skor vsak mesec sl pa na 2...

Hvala za info glede NS in šole za starše,  očitno je povsod mal drgač, tko da bom poklicala pa se pozanimala :)

(odgovor članu Lynn.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2020
13.9.2019 13:05:46   
lilian
@Petrarca91 taki komentarji so meni prou mimo..mene so to vprasali leta nazaj k sm nela neko operacijo..kot da ljudje s paniko in strahom pred iglami ne smemo obstajat, posebno ko smo nosece ne 🙈

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2020
13.9.2019 13:14:30   
Petrarca91
Ja sej, men je sestra rekla še, da je sama in da morjo zdej drugi ful čakat, da ji otežujem delo, da naj grem k psihologu, itn...   Kot da jst pa res ful uživam v tem, da mam tak strah pa da mi je slabo pa da skupi padam :/


Enkrat sem bila notri skoraj eno uro, 4x so me mogl špikat preden je kri pritekla, vsakič ko ni teklo, je bilo samo še huje, vedno bolj strah me je bilo in vedno večja panika...tko da res je to nočna mora zame...

(odgovor članu lilian)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2020
16.9.2019 13:26:27   
lilian
Ojej, pol pa te sploh razumem..js tud nardim guzvo ampak do zdej, morm trkat, ni nobeden kompliciral, vsi razumevajoci..zdej k majo se nov laboratorij z dvema stoloma v dveh sobah, je sploh top, ker sem komot lezala zadost casa na stolu k en kup nesrece 😂Se pa psihicno pripravljam, ker morm ju3 se 1x, sem imela rahlo povisan sladkor..sama sreca me je 

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2020
20.9.2019 15:07:40   
matejchy
Ojla punce, v torek sem imela pregled pri G in mi je zračunala pdp 23.4.2020. Vzela mi je kri in sem imela krvni sladkor 5,4 kar pomeni nosečniška sladkorna in sem danes imela diabetologa in ponovni odvzem krvi, kjer je bil rezultat 5,2. Dobila sem navodila glede prehrane in merilec, tako da si morem 6x na dan zdaj merit krvni sladkor. Ima še katera povišan sladkor? Nuhalno pa imam 14.10.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu lilian)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2020
21.9.2019 20:24:14   
Petrarca91
Ojla, jst mam tudi nuhalno 14.10. :) A mogoče katera ve, ali gre lahko partner zraven na pregled nuhalne?


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2020
22.9.2019 14:12:09   
matejchy
Meni je rekla, da lahko pride zraven.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2020
23.9.2019 6:19:39   
Lynn.
Jaz sem imela sladkor v redu.
Za nuhalno pa sem pozabila vprašat ali lahko gre partner zraven, ker vem, da marsikje je šel poleg tudi bratec/sestrica. Tako, da upam, da ne bo komplicirala pa tudi partner me pelje, si bo vzel fraj, ker ni glih blizu.user posted image

Punce, kdaj imate pa potem po nuhalni spet pregled pri G? Meni je rekla, da imam 14.10. pregled pri G, ampak prej naj pa opravim že NS. Tako da jo imam 10.10.

_____________________________

Vedno najdi čas za stvari, zaradi katerih si srečen, da si živ! :)

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2020
30.9.2019 9:18:40   
Michonne RR
Pozdravljene drage Aprilčice 2020 user posted image

Iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega članauser posted image
Izrekamo vam prijetno dobrodošlico na forumu Ringaraja.net

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!user posted image

(odgovor članu Lynn.)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2020
1.10.2019 9:44:40   
matejchy
Punce kako ste kaj?

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2020
1.10.2019 10:09:59   
Petrarca91
Ojla,


Jst se še vedno borim s slabostjo in tem kaj jesti, ker mi nič ne paše. V zadnjem tednu se je pridružil še izostren voh, tako da mi vse smrdi, sploh ne morem biti več v kuhinji...Sem pa imela včeraj drug pregled in se je na UZ videlo, da je velik 4 cm in da se otroček ful premika, mi je šlo kr na smeh pa na jok ker je zgledal tok luštno :) <3 Krvni izvidi so vsi v redu, čez 2 tedna grem pa še na nuhalno, pred tem bom pa opravila še dvojni test. Ali bo še katera opravila DT ali boste šle samo na nuhalno?
Še eno vprašanje, če katera ve kako je z zobozdravniškimi pregledi med nosečnostjo? Ali se lahko gre ali boljše da ne?

Kako ste pa ostale kej s počutjem, pregledi itd? 

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2020
1.10.2019 10:45:28   
matejchy
Tudi meni je še slabo. Jaz imam sicer povišan krvi sladkor, tako, da si ga zdaj merim 4x na dan, včeraj sem imela kontrolo in je zaenkrat vredu, upam, da tako ostane in ne pristanem na inzulinu. Nuhalno imam čez 14 dni in komaj čakam, da potem povem še ostalim, za veselo novičko user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2020
2.10.2019 16:14:05   
lilian
Js sm mela nuhalno 1teden nazaj v PO in sva cakala 2,5h, ne vem kaj so delali sam sumim da so ble tud normalni pregledi zdraven..z bebico je vse ok, in celo boljsi rezultat mam kokr pri taprvem..me je pa zdej zacelo nazaj bolet srce in itak nobeden ne ve zakaj, ker mi niso nc nasli na pregledu 🙈

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2020
11.10.2019 6:37:57   
Lynn.
Ewo, tudi moja nuhalna je za mano. Sva si s partnerjem kar oddahnila, ko so tako dobri rezultati. Prišla sva na vrsto točno ob uri. Moram pohvaliti dipl.m.s. in ginekologinjo, da sta bili obe zeeelooo prijazni, odprti za vprašanja, vse razložili, si vzeli čas, tako da res vsaka čast! user posted image Moj ni mogel prehvalitiuser posted image Je pa res ful lepo in zanimivo videt bejbija user posted image Nama je G naredila kar nekaj fotk. Je pa ves čas pregleda spal, se ni pustil motit, se je pohecala, da to ni njegov čas za fitnes user posted image
Sedaj imam naslednji teden pregled pri osebni ginekologinji, da ji nesem izvide od NS in, da mi razloži rezultate od krvi in urina (so me pa kar takrat iz ambulante poklicali, da so vsi rezultati ok).

Zadnje 3 tedne opažam, da predvsem zjutraj in opoldan, če ne jem na uro ali dve, mi postane slabo, me sili na bruhanje, ko pa nekaj pojem, je pa spet ok. Ostalih težav prej nisem imela, razen rahla utrujenost, ki se pojavi zvečer, ko grem prej spat kot pa sem pred nosečnostjo.Drugače se pa gibam enako kot prej, prav tako normalno jem (razen surovo meso, sveži siri in te stvari - na to res pazim).

Punce, kdaj imate namen povedati staršem, prijateljem? Po NS ali po 13./14. tednu nosečnosti? Boste oz. ste izbrale kakšen poseben način?user posted image

_____________________________

Vedno najdi čas za stvari, zaradi katerih si srečen, da si živ! :)

(odgovor članu lilian)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2020
12.10.2019 20:05:51   
nancy300
Živjo,

Nočem se vsiljevati, bi pa res rada pomagala kakšni mamici.

Če je tu kakšna mamica samohranilka mi lahko piše na ZS. Mogoče lahko tudi pomagamo.

lp,

N.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2020
16.10.2019 9:06:50   
Petrarca91
Ojla,


Tudi za mano je nuhalna svetlina. Sicer zaradi rezultatov dvojnega testa še čakam končne rezultate, ampak mislim da je vse v redu. Je bilo fajn videti bolj podrobno otročka, nam je kr mal pomahal :). Mi je pa na koncu še neke moje žile gledala in rekla da se vidi neka zareza, a je še kakšna imela pregled tega? 
Jaz sem mami že povedala, očetu bom danes, ostalo pa kakor bo naneslo. Ne mislim pa nič posebnega delati iz razglasitve. Aja šefu v službi sem pa povedala že par tednov nazaj, ker sem na bolniški in sem pač povedala razlog, ostali sodelavci še ne vedo...

(odgovor članu Lynn.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2020
18.10.2019 12:09:38   
Petrarca91
Aja a fb skupina že obstaja, k je bilo nekaj govora? In če obstaja, kako prideš noter?


(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2020
20.10.2019 7:54:39   
matejchy
Tudi jaz sem imela nuhalno in je vse vredu . Po nuhalni sma povedala najprej hčerkici, pitem pa še staršem. V službi je šef že vedel, ostale sodelavke so izvedele po NS in so bile tudi vse zelo vesele. Za fb skupino pa ne vem, če jo je katera že naredila.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2020
20.10.2019 8:22:08   
Petrarca91
Ojla, sem najdla skupino aprilcki in aprilcice 2020, odgovoriti moras na vprasanja in potem te cez nekaj casa sprejmejo...


(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2020
27.10.2019 12:58:10   
matejchy
Sem našla skupino, je bolj aktivna kot tale tu 😉

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Petrarca91)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...