|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2o23
15.8.2022 21:40:43   
Anonimen
Živijo vsem sreckam,ki ste zagledale plusek ❤️ Upam,da se nas kaj nabere 🥰
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2o23
17.8.2022 12:45:58   
*princess*
Pozdravljena,tudi jaz upam, da se nas nekaj nabere in bomo lahko počvekale.
Da se ne hitro predstavim. Stara sem 31 let in imam doma že hčerkico staro 5 let (marec 2017) in sinčka starega 2 leti (december 2019). Sedaj pa naju je malce nepričakovano presenetil še en plusek. 👶Prvi pregled bom imela 30.8. in sem že sedaj nestrpna. Če bi bilo vse po pravilih in izračunih je moj pdp 20.4., vendar glede na to, da naju je presenetilo pričakujem, da je nekoliko prej. 😄
Jojjj ugotavljam, da sem že vse pozabila. Ali se je potrebno na nuhalno naročiti že sedaj ali počakam prvi potrditveni uz? Ne vem kakšne so čakalne dobe, da ne bom prepozna.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2o23
18.8.2022 0:01:12   
Anonimen
Čestitke!!  Kako lepo presenečenje 🥰Jaz še vedno čakam na potrditev testa . Delam listke od Mediblink in vsi kažejo rahlo,rahlo črtico.. upam,da bo kaj iz teh črtic! 
Na nihalno se naročiš po tem ko dobiš materinsko knjižico. Kajti moraš navesti pdp. 😊 Nihalno bi naj imeli  okoli 12.tedna,torej,če imamo pdp v Aprilu,je nuhalna nekje v začetku oktobra 😊

(odgovor članu *princess*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2o23
17.9.2022 12:05:45   
GregoryStellar
Testi so dobri za ohranjanje zdravja mater in dojenčkov! Kot plastični kirurg here estetske kirurgije to zelo dobro vem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2o23
17.9.2022 14:08:52   
novinkavskupini
Pozdravljene😊
Jaz sem nova tukaj in ne znam ravno se uporabljati tale forum. Moj rok je 29.03-02.04 malo varira, tako da sem na meji z marcem in aprilom.Prejsnji teden sem izvedla NIFTY (čakam rezultate), bojda bo 10 dni rezultat, ima katera izkušnje kako dolgo se čaka? 
Sicer je Nuhalna Ok, vendar sva vseeno se odločila za test, saj pravilno napove spol itd.
Sem pa že zakrvavela in imam manjši hematom ob maternici torej moram malo ležati... Sicer bi si zelela biti aktivna, upam da izgine, sicer pravijo, da se lahko poveča in grozi solav kar si ne želimo.

Kako je kaj pri vas, je tudi katera druga kaj krvavela?
Sicer imam probleme se z vonjem, vse mi smrdi, zvečer težko kaj pojem in kile zaenkrat niso šle gor.
Upam, da nas bo dosti, da se kaj pogovorimo 😉

(odgovor članu GregoryStellar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2o23
20.9.2022 16:58:48   
Zaspalka
Zivjo, tudi jaz pricakujem konec aprila. Prvi pregled sem imela v ponedeljek, kjer so me sokirali z novico, da pricakujem momo dvojcke. To so enojajcni dvojcki v isti posteljici. Povedali so mi vse mozne zaplete, tako da mi gre kar naprej na jok. Najbolj pa je presenecenje, ker v sorodstvu ni nikogar z dvojcki. Doma imam dva mala otroka, stara sem skoraj 30. Zaenkrat me mucijo grozne slabosti, bruhanje, zelo sem zaspana in bolj me zebe kot ponavadi. 

(odgovor članu novinkavskupini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2o23
21.9.2022 8:03:37   
novinkavskupini
Živijo :) O kako lepo, brez strahu, važno, da so zdravi. Meni je bilo slabo do 12 tedna, sedaj so slabine občasne, ne prenašam zgolj določene hrane.

(odgovor članu Zaspalka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2o23
21.9.2022 11:02:18   
Bbi_nails
Hej hej. Tudi jaz se javljam. Okvirni pdp 28.4.Doma ze imam sincka, septembercka 21. Slabosti adijo pamet. Sem ravno na infuziji. Bilo enako ze pti prvem. Ko rodim bom stara 37😀
Na fb je skupina aprilcki💙❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2o23
5.10.2022 11:09:44   
Bbi_nails
No punce kako ste kj?

(odgovor članu Bbi_nails)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2o23
7.10.2022 16:03:25   
MalaNosečka
Ojla nova tukaj PDP 27 april 😇Trenutno v 11 tednu, vse poteka normalno.. Slabosti so mimo, nič krvavenja, rahel pritisk v trebuhu drugače pa vse bp 🙂
Sem pa ena tistih zelo zaskrbljenih nosečnic 🥴 nemorem si pomagat ampak grozn strah mam, da bi šlo kaj narobe in konstantno hodim na preglede haha Je še kakšna tukaj zaskrbljena nosečnica? 😇

(odgovor članu Bbi_nails)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako pravzaprav izgleda porod
Trenutek, ko se ustvari življenje je neverjeten, otrokov prihod na svet pa je še bolj čudežen.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!