|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 19:14:13   
jancka
Lepo pozdravljene,

Zanima me ali je imela od vas mogoče katera podobno situacijo kot se dogaaj sedaj pri nas. Torej imamo 20 mesečno punčko in 3 mesece starega fantka. Punčka je v vrtcu od septembra in začelo se je s kašljem nekje novembra. Potem je bilo tako hudo da smo 15.1. pristali v bolnici. Diagnoza- bronhitis in je bila lepo 5 dni tam nato smo šli domov in dobili ventolin in fleksotid. Nato smo že mislila da je zdrava in šli na pregled pa je imela bakterijsko vnetje in je dobila amoksiklav. Po edem tednu jemanja se je pojavila tekoča oblika drekca ampak ne čista driska. Nato se ji je vnela še ritka tko da smo zdravili z canestenom. Sedaj pa še vedno ni čist dobra ritka ampak se je začela praskati po laseh, vsa je spraskana okoli ušes pa pod pazduho in na trebuhu ter na pregibu kolena. Mislim sicer da sm mogoče kriva jaz ker sm začela uporabljati mehčalec ker ga prej nisem ker je atopik. Isto časno pa mi je tašča rekla naj mogoče poskusim da ji dam namesto navadnega mleka sojino mleko da ne botolk kašljala. Sedaj smo ukinili sojino mleko ker ga itak ne pije ampak je samo pojedla sojin puding. Pike ki jih sama naredi ko se praska so podobne pikom komarjev ampak ona spraska še bolj tako da je skoraj do krvi. Sploh nevem več s čim naj jo namažem. Probala sem z bepanthenom in bepathenom plus ter olivno olje v belobazi, hladilno mazilo in še eno kremo od Avene kozmetike ki je prav za atopike pa še vedno ni nič bolje. Če ima katera podobnem primer lepo prosim za pomoč. Hvala in lep večer še naprej.
Janja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 19:29:14   
suzolinka
Kaj pa Justova krema od tee treeja? Pri nam pomaga za vse: vneto rito, a. dermatitis (je izginil), ... 

(odgovor članu jancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 19:34:10   
jancka
Ojla,

Justove kreme tee tri pa še nismo probali. Mažem jo edino po prsih vsak dan skoraj z oljem 31 ker od kar smo bili bolni in imeli bronhitis , ji sedaj skos hrope notri včasih tudi piska tako da jo s tem oljem namažem. Bomo pa še s to kremo probali da vidmo če bo kej učinka.

Hvala za nasvet.
Janja

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 19:36:22   
suzolinka
vsi jo hvalijo, enako mislim tudi jaz.
Upam, da bo pomagala ...

(odgovor članu jancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 20:04:10   
mama_milchy
mi smo lih včeraj imeli pregled pri alergologu zaradi AD in je rekla, da naj ne uporabljam mehčalca, ker draži kožo;
drugače pa kot so punce rekla; justova krema je OK zadeva; Olje 31 pa raje previdno pri otrocih; naš je po tem olju imel izpuščaje;

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 22:00:39   
čili
meni je pa zdr.ravno danes odsvetovala mazanje po prsih s čimerkoli ravno zaradi draženja.
Sicer za 5 m, starega ampak ima tudi bronhitis.Je rekla da se lahko stanje poslabša  pa ne veš zakaj. olj 31 ma res vse živo not.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 22:07:40   
čili
mojemu 5.m staremu fantolinu ,ki ima bronhitis, je zdr.odsvetovala mazanje po prsih s čimerkoli,
je rekla da ima lahko reakcija,ga drži ,pa ne veš da je krema kriva.  

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 22:14:57   
frutka_
Na tvojem mestu bi šla do zdravnika po napotnico za dermatologa.

(odgovor članu jancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
20.2.2010 22:33:06   
čili
pa glede na antibijotik in vneto ritko bi predlagala probiotike, da se ji popravi črevesna flora

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
22.2.2010 8:01:18   
Marijica
Po tistih delih telesa, kjer se praska, probaj namazat s kremo Atopiclair, katero jaz uporabljam pri svojem 7-mesečniku, ki ima tudi AD, ampak maži redno, vsaj 3 krat na dan. Za uravnavanje črevesne flore, ko jemlje antibiotik in še nekaj dni po jemanju, pa ji probaj dati kapljice BioGaia, našemu je pomagalo.

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: atopijski dermatitis + mehčalec+ bronhitis
7.8.2018 14:31:55   
primacare
EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
koncentrirana konopljina smola

Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.

Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več

Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.


Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile


Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)




< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 29.8.2018 10:19:52 >

(odgovor članu Marijica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?