|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bc mini dilema
5.5.2020 20:07:50   
Anonimen
Punce ima katera izkusnje z bc mini. Naredila sem ga dva dni pred M in je pokazal res res rahlo drugo crtico ampak je ze minilo nekje 10 minut, preden se je pokazala. Ima katera taksno izkusnjo, da se ni obarvala takoj ampak sele kasneje? Kako se je izteklo, z nosecnostjo ali ne? Sicer vem da po 10 minutah naj bi bil test neveljaven.  Si pa zelo zelo zelim, da bi uspelo. 

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bc mini dilema
5.5.2020 22:36:01   
Anonimen
Jaz nimam dobrih izkušenj, meni je vedno pokazalo rahlo, res rahlo drugo črtico (tako da si rečeš da nekaj se pa le kaže in si že ves vesel) pa nisem bila noseča.  Ne vem kaj je fora.
Ampak to nič ne pomeni, čez dva dni ponovi test in če bo ta črtica že bolje vidna, potem je to to👍  Pa sporoči, upam da veselo novico🙃

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bc mini dilema
5.5.2020 22:48:19   
Anonimen
Ja sem potem sla malo brskat po forumu pa sem videla da je kar dostikrat pokazalo drugo rahlo crtico in potem ni bilo nic. Pocakam do cetrtka, ko naj bi prisla M in upaaaaam da ne pride😀. Sicer ze cutim spikanje in prsi me bolijo, kot vedno pred M. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bc mini dilema
6.5.2020 10:13:58   
Anonimen
Bc ni zanesljiv, VIOLA test kupi😊 jst sm ze 10 dni pred men. Vedla da sem nosecka😊🧸   za potrditev pa sem se nardila cb test😊 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bc mini dilema
6.5.2020 10:42:20   
Anonimen
10 dni prej?? To je pa res hitro. Pa je bila rahla crtica ali ze kar mocna.? Katerega pa si mela, oranznega ali vijolicnega? Kolikor vem sta dva. Zdaj bom kar pocakala, jutri bi tako naj prisla M, pa bom videla, drugace bom pa rajsi kak dan po izostanku ponovila, imam se doma cb, tistega digitalnega, da bo cist jasen rezultat😀

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bc mini dilema
15.5.2020 20:13:16   
Lelly28 RR
meni je CB digital vedno pokazal pravilno, pa še tega z indikacijo tednov sem imela tako, da se ti vsaj malce sanja kako daleč si user posted image sporoči, kakšen je rezultat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bc mini dilema
21.5.2020 9:39:26   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Lelly28 RR

meni je CB digital vedno pokazal pravilno, pa še tega z indikacijo tednov sem imela tako, da se ti vsaj malce sanja kako daleč si user posted image sporoči, kakšen je rezultat user posted image user posted image



Rezultat je bil v 3. Dnevu zamude pozitiven, zal pa se je koncalo s splavom v 6. tednu 😔. 

(odgovor članu Lelly28 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bc mini dilema
25.5.2020 12:11:04   
Bebika97
Zivjo, mene pa nekaj zanima.. in sicer s partnerjem želiva zanositi in zato sem danes naredila test, namreč menstruacija mi zamuja 3dni  spodaj prilagam sliko testa očitanega po 5min.. tista druga črtica me malo Mede. Hvala za odgovor 😉🙈 . 

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bc mini dilema
27.5.2020 10:35:16   
BeautifulButterfly
Zgledata kot dve user posted image . Moj je bil še slabši in je bilo pozitivno.
To si objavila 25.5. ali si do danes naredila še kakšen test? Danes bi moralo biti že super vidno, v kolikor je pozitivno! user posted image

_____________________________

*~**~**~**~**~**~**~**~**~*

(odgovor članu Bebika97)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bc mini dilema
17.7.2020 19:19:24   
Bebika97
Zivjo, zanima me sledece in sicer dobila sem menstruacijo prvi dan normalna mocni krci, naslednji dan samo se rjav izcedek ki traja 2 dni.. 

Je mozno da je bila to vgnezditev?  Prvi test je bil sicer negativen pa vendar?Hvala za vase odgovore. 🤔🤗

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bc mini dilema
1.8.2020 22:57:58   
Anonimen
Bebika, ta tvoj test na sliki je zal negativen. Crtici se morata pojaviti bolj skupaj recimo da sta v razmaku 0,5cm. Upam da si to do sedaj ze ugotovila, da ne bos prevec razocarana.

(odgovor članu Bebika97)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?