|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bodiji iz naravneg bombaža?
4.4.2013 13:02:07   
kralj matjaž
Pozdravljene,
iščem čim bolj kvalitetne bodije za novorojenčka in sem naletela na to spletno trgovino www.poopoobabies.com.
Zanima me, če je že katera kupila te bodije in če so kvalitetni?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
5.4.2013 20:14:35   
kajalin*
kaj pa to http://www.bebinatura.si/index.php?cPath=1&osCsid=e60c4d7f1d79242420ed0e1a066ca6e1

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
29.7.2021 21:09:03   
Lelly28 RR
sedaj je popularno, da so bodiji za dojenčke iz bio bombaža, tako da jih dobiš že skoraj v vsaki trgovini za otroke.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
30.7.2021 6:23:03   
mojcy1
Sama sem za naravo, pa ne zaupam v bio izdelavo 🤣🤣🤣 bio pridelano drugod po svetu, nima enakih standardov kot v Sloveniji.. Tako da je zame to potem marketing nateg...Pomarance v Španiji gojijo bio in navadne na istem obmocju.. Ce tam spricajo na veliko.. Kako bodo potem bio pa popolnoma zdrave, ciste in brez pesticidov? 

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
3.8.2021 23:30:53   
Tasykaa RR
Hahaha ta bio 🙈🤣🤣 malo dvomim v resničnost, mogoč je 1x majn špricano 🤣🤣 ali pa celo večkrat s kao malo boljšim škropivom 🙈🤣🤣 pač kar ni domače in poznano dvomim v resničnost le tega 🤷‍♀️ 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
3.8.2021 23:31:57   
Tasykaa RR
Ponavadi je samo cena bio 🙈 ima pa tudi pepco v ponudbi bio variante cotik, vedno več trgovin ima v ponudbi ☺


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
10.8.2021 19:16:42   
Lelly28 RR
Bio je lep dodatek za dražjo ceno, izdelava in pridobivanje je pa vedno vprašanje. Sploh če made in china, bangladesh, india


(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
10.8.2021 21:01:37   
mojcy1
Moje mnenje... Bio ne obstaja.. Ze v zraku so kemikalije...  Bio pridelano v Sloveniji mora dosegati standarde... Ki pa niso enaki v afriskih in azijskih drzavah...


(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
10.8.2021 22:01:08   
Tasykaa RR
Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
11.8.2021 10:44:53   
mojcy1

Žal... Je res tako... Potem pa itak odpoklici samo bio izdelkov.. Ko se še dosatno vprašam o smislu bio.. 
IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 





(odgovor članu Tasykaa RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bodiji iz naravneg bombaža?
11.8.2021 22:56:48   
Tasykaa RR
Ja reees 😔 in vse več je tega 😔 ne razumem kak ni večjega nadzora- kontrole že prej 🤷‍♀️ vsem se gre samo za dobiček, nič več ne gledajo kvalitete 😔bio ceno tisto pa držijo 😱 


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?