|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   December 2022
16.4.2022 10:55:03   
Nosecka95
Pozdravljene,
Je katera ze zagledala plusek in pricakuje decembra?  Jaz ravno vceraj🙈
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: December 2022
16.4.2022 15:44:29   
Anonimen
Mi vemo že od 25.3. Prvi uz tudi, ker je postopek umetne oploditve. Uspelo v 5 postopku in 6 prenosu. Pdp 2.12. Naslednji uz  v 8.tednu 

(odgovor članu Nosecka95)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: December 2022
18.4.2022 8:57:19   
Nosecka95
Cestitam! Morda obstaja ze skupina na fb?Jaz sem drugic noseca, doma imam ze 14m starega fantka, tako da bo zeloo pestro🤪

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: December 2022
20.4.2022 7:13:57   
Anonimen
še ena tukaj, pdp 26.12 po izracunu…  sem šele dva dni od zamude menstruacije ampak trenutno brez znakov zato me precej skrbi, nimam napetih ali pa bolecih prsi, obcasno se mi samo zdi da mi je malo slabo. Kako ste kaj ostale z znaki? So se vam takoj pojavili? 

(odgovor članu Nosecka95)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: December 2022
22.4.2022 10:41:04   
MalaSpelca
Tudi pri nas pricakujemo decembra ❤  po večih poskusih IVF je tokrat uspelo ❤

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: December 2022
22.4.2022 21:12:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še ena tukaj, pdp 26.12 po izracunu…  sem šele dva dni od zamude menstruacije ampak trenutno brez znakov zato me precej skrbi, nimam napetih ali pa bolecih prsi, obcasno se mi samo zdi da mi je malo slabo. Kako ste kaj ostale z znaki? So se vam takoj pojavili? 


Kar mirno. Jaz res nisem imela nobenih znakov razen pozitiven test. Prsi sem cakala in cakala in se nesrecno gledala v ogledalo zakaj jih ni. Sele kasneje nevem v 6tednu so pokazale da se nekaj dogaja. In se zdaj pride napetost in gre. Pride obcutljivost in gre. 
Je bil pa moj prvi (poleg izostanka M) cudno rumenkasto cedevita barva urin z zelo mocnih cudnim vonjem. In pa vohala sem stvari na kilometer stran. Kasneje pa se povisan utrip seca, vibriranje zelodca, kar me je utrujalo cez prsni kos. Drugega pretirano nic in tudi zdaj v 3mesecu nosecnosti nic posebnega. Bruhala sem v vseh teh tednih samo 2x. Srecno in mirno se naprej. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: December 2022
24.4.2022 8:11:43   
Anonimen
Pozdravljene,Se z veseljem in z malce strahu zaradi predhodne nosečnosti, ki se je žal končala z UPN v 16. Tednu zaradi trisomije, pridružujem skupini decemberčkov. Pdp je 29.12., razen utrujenosti in blagih slabosti pa zaenkrat drugih znakov ne opažam. Lp vsem, v upanju na srečen izid tokrat 🤞🏻

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: December 2022
24.4.2022 19:22:19   
Nmala
Pozdravljene, tudi sama se pridržujem čvekanju. Moja nosečnost je tudi še čisto sveža. Sem po IVF in se nama je po 4. postopku nasmehnila sreča. Upam, da nas bo spremljala še naprej.... Doma že imava eno žabico, staro 5 let. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: December 2022
24.4.2022 20:27:03   
Anonimen
Oo koliko ivfjevk :)  sama sem sicer sla cez vec postopkov ampak je nato uspelo naravno in sedaj se 1x. Kar je bil fejst sok in se nisem cisto sprejela, saj imam doma 6mesecnega dojencka 😅Skupina na FB je ze?? Bi pasalo tam cvekat :) 

(odgovor članu Nmala)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: December 2022
25.4.2022 20:00:49   
scorpionka
Ojla :) Tudi js se pridružujem. Še ena IVF-jevka ☺️Noseča drugič, doma imamo 6 letnico, ki je uspela naravno. Danes sem imela krvni test ki je bil krepko čez 3000. Še čakam na datum za UZ. PDP naj bi bil 26.12.  Tako da če bo vse po sreči bom imela potem dva decembrcka ❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: December 2022
26.4.2022 10:28:03   
Anonimen
Pozdravljene, kdaj pa imate kaj prve UZ preglede? Jaz sem žal naročena šele 24.5. (zanositev po naravni poti, datum ZM 23.3.).

(odgovor članu scorpionka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: December 2022
26.4.2022 10:46:36   
MalaSpelca
Potrditveni uz po IVF imam 3.5., prvi pregled pri ginekologinji pa 17.5 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: December 2022
27.4.2022 6:16:19   
Anonimen
Tudi jaz imam uz 3.5, bon pa takrat komaj 5t5d :) ...ampak pri prejsnjemu otroku je srcek bil te v 5t3d, tako da ce ne drugega, bi mogla bit vsaj vrecka in RM vidna ... 

(odgovor članu MalaSpelca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: December 2022
27.4.2022 12:27:29   
Anonimen
Ce bi se katera zelela pridruziti v skriti skupini decemberckov 2022 na fb, lahko dodate Kim Kolar, posljete zs in vas doda :) Skupina ni vidna ostalim, zato jo ne boste mogle najti same... lahko pa razsirite novico drugim decemberkam :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: December 2022
28.4.2022 23:15:41   
Malo pišče
Po letu in pol ter po zdravljenju moje neplodnosti sem ta teden tudi jaz končno videla tisto magično drugo črtico 😊 Po lastnih izračunih PDP 27.12. Ginekologinja je seveda na dopustu tako da... bom to urejala po praznikih, do takrat bom morda že dojela, da je res. Trenutno se nama zdi kot da sanjava. 🙃Počutje zaenkrat načeloma dobro, če odštejem občasne rahle slabosti, utrujenost ter rahlo boleče prsi. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: December 2022
5.5.2022 14:38:34   
Anonimen
Anonimna št.1. Jutri bo 10 teden. Imela sem pregled v 8 tednu ( prej pa potrditveni uz). Imam tufi datum za nuhalno. Razen utrujenosti in kakega mozolja ostalih znakov ni.

(odgovor članu Malo pišče)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: December 2022
10.5.2022 13:35:07   
Macka13
živijo, prvič nosečka tukaj, pdp 9.12. :) zaenkrat se trebuh nič ne pozna, imam pa rahlo slabost in utrujenost. prvi UZ je bil super, zdaj iščem kam se naročit na nuhalno. ima katera priporočila kam? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: December 2022
11.5.2022 12:04:06   
Anonimen
Pozdravljena,
jaz sem prejšnjič delala pri svoji ginekologinji v Dravljah (Štrumbelj), sem bila zadovoljna, dosti pokazala, povedala. Žal pa je takrat bil rezultat slab.
Upam, da bo tokrat tako prvi UZ (šele 24.5.) kot tudi nuhalna super.
Kako ste ostale? Jaz opažam "rast" prsi in pa še vedno se vleče utrujenost in slabosti. Spim včasih čez noč tudi 8 ur in se zbudim čisto utrujena :S Slabosti pa niso zelo hude, ne bruham, je pa precej moteče :( Kako ste ostale?

(odgovor članu Macka13)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: December 2022
11.5.2022 15:53:19   
Elena12
Zdravo,
še ena "nova" med vami, PDP imam 20. 12., ultrazvoki sicer kažejo malce kasneje. Marca sem imela kemično nosečnost oz. zelo zgodnji splav (5. teden), zato me moja ginekologinja lepo popazi in hodim tedensko na preglede, včeraj sem bila že tretjič. Kaj naj rečem, lepo videt, da raste, da bije srček, ampak grem vsakič nekako s strahom na pregled😕 Ponoven pregled imam v torek in če bo zdaj spet vse štimalo, dobim zeleno luč, da se naročim na nuhalno, česar se pa itak najbolj veselim, se mi zdi, da do takrat sploh ne bom mogla prav uživat. Sem pa včeraj dobila tudi materinsko knjižico, tko da sem presrečna.
Je pa to moja prva nosečnost, če izvzamem kemično prejšnjega meseca.
Simptomi: boleče prsi že od izostanka M, NAPIHNJENOST (prav grozno), grozna utrujenost (očitno se mi tudi vidi, ker me v službi pogosto sprašujejo, če sem utrujena user posted image ), zadnje dni tudi slabost, a ne takšna, da bi bruhala, ampak eno tako čudno počutje. Skoraj kot da imam mačka 😳

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: December 2022
19.5.2022 13:17:20   
Nosecka95


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ce bi se katera zelela pridruziti v skriti skupini decemberckov 2022 na fb, lahko dodate Kim Kolar, posljete zs in vas doda :) Skupina ni vidna ostalim, zato jo ne boste mogle najti same... lahko pa razsirite novico drugim decemberkam :)



Jaz sem ji pisala, pa ni nic odgovorila :)
Imam pa tudi jaz pdp 20. 12. 2022. Vceraj sem imela potrditveni UZ in je zaenkrat vse ok😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: December 2022
19.5.2022 13:17:27   
Nosecka95


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ce bi se katera zelela pridruziti v skriti skupini decemberckov 2022 na fb, lahko dodate Kim Kolar, posljete zs in vas doda :) Skupina ni vidna ostalim, zato jo ne boste mogle najti same... lahko pa razsirite novico drugim decemberkam :)



Jaz sem ji pisala, pa ni nic odgovorila :)
Imam pa tudi jaz pdp 20. 12. 2022. Vceraj sem imela potrditveni UZ in je zaenkrat vse ok😊

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: December 2022
20.5.2022 8:50:09   
Elena12
Jaz se bom FB skupinici pridružila malo kasneje, po (uspešno) opravljeni nuhalni.
Kako ste kaj punce? Na vsake toliko malce pofirbcam po temle forumu, pa je vse tiho. Upam, da ste dobro 💗

(odgovor članu Nosecka95)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: December 2022
23.5.2022 18:59:27   
scorpionka
Ojla punce :)Vidim da je zatišje tukaj, najbrz ste večinoma na FB skupini. Js sm trenutno 9t in cakam na prvi pregled pri svoji GIN. Na fb se bom pa tudi js pridružila po nuhalni kot Elena :) Kam boste šle na nuhalno? Jaz razmišljam da bi šla k Štrumbelj v Dravlje, sem slišala same pohvale o njej. Da se zavzame in je zelo prijazna 😊Počutje je drugače ok, samo slabosti so še prisotne, ampak z rednimi mini obroki nekako gre. Lepo se mejte ;) 

(odgovor članu Elena12)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: December 2022
24.5.2022 11:46:15   
88Sisi
Pozdravljene, končno se tudi jaz javljam iz prvega pregleda, srček bije, juhuhu :) Termin za nuhalno imam 16.6., kar se mi zdi še zeeelo oddaljeno, upam da bom čim bolj mirno preživela vmesni čas. Slabosti so se malce umirile, medtem ko napihnjenost še ostaja in tudi kilograme že pridno pridobivam :( Kako ste ostale?

(odgovor članu scorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: December 2022
24.5.2022 19:27:00   
Elena12
Jaz pa imam nuhalno 15.6., odločila pa sem se za pregled v Velenju (Levak Hozjan). Razen dobrih ocen po spletu nimam nekih razlogov — nekam moram it, v domačem kraju pa nuhalne ni 🙈Se pa že zelo veselim, sploh zato, ker bo moj zraven. Čeprav sem mela že 4 preglede, še ni šel z mano. Počutim se pa dejansko okej. Sem si slabše predstavljala prvo tromesečje — tistih slabosti, ko bi mi šlo na bruhanje ravno nimam, čeprav mi je kak dan slabo no. Dvakrat sem tudi bruhala, ampak ni pa tistega občutka, da zaradi slabosti nič ne bi mogla. Tudi jem normalno. No, problem mam bolj s tem, da se mi nič ne “lušta”. Ali pa mi dva dni nekaj paše, tretji dan pa se mi kar obrača ob misli na to hrano. Zredila se (še) nisem, AMPAK men se zdi, da se mi že trebušček malo vidi. Pod popkom je zelo napeto, malo izbočeno in ne morem tega “not potegnit” oz. mišic napet 🙈 Me je že strah, da bodo vsi okrog mene opazili 🙈 

(odgovor članu 88Sisi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?