|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: DECEMBERKE 2020
21.5.2020 15:09:12   
*snowflake*
Ajoj.. ja, potem pa le pazi nase in svojo user posted image . user posted image

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: DECEMBERKE 2020
6.11.2020 10:35:37   
*snowflake*
Hej, hej! Kako ste decemberke? Kakšno je počutje? Upam, da ste vse v redu kljub situaciji....
Newby, 1.12. še vedno drži? Moj še vedno :) kmalu sva na vrsti, kako se držiš?

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: DECEMBERKE 2020
7.11.2020 7:35:17   
Newby
1.12.še vedno drži ja😎🤪 sem okej, v sredo imam posvet v porodnišnici glede cr, prvič sem ga imela, pa bi ga tudi sedaj. Upam, da bodo dovolili, da bo sploh dovolj osebja glede na te razmere glede korone😳

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: DECEMBERKE 2020
7.11.2020 7:40:22   
*snowflake*
Ja, sej se velikokrat zgodi, da imajo ženske tudi v drugo cr, če je v prvo. Po mojem je to normalno. No, sej boš videla. Razmere so pa res smotane, sproti zvemo šele kaj nas čaka. 😑

(odgovor članu Newby)
Neposredna povezava do sporočila: 79
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.