|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ostali brez poti do hiše!!!
25.7.2006 21:51:33   
bskrle
Bom kratka: moji predniki živijo tukaj 96 let, parcelo so razdelili med mojega starega očeta in teto, ki si je mimo naše hiše izgovorila služnost poti. Sosed se je preselil sem po 2. sv. vojni, partijski funkcionar, komunist, skratka vplivna oseba v tistem času. Od tete je odkupil del parcele in sezidal garažo na mejo, menda v dogovoru s teto. Ravno tisti kos zemlje pa je povezoval našo pot (in tetino pot) z glavno cesto. Pot ni vrisana v mapno kopijo, kako to da ne, ne vem. Zemlja pa ni še uradno prepisana na sosede. Skratka do prejšnejga tedna (dobrih 50 let) ni bilo težav. Ta mladi (vsi omenjeni so že mrtvi) pa so prejšnji tedne stlkovali dvorišče tudi v tistem delu, kjer pelja naša pot, kar nekaj dni smo bili brez dovoza, vozili smo kar me drevesi in travo, patronažna sploh ni znala do nas. Danes pa je soseda pripomnila, naj si omislimo novo pot.  Seveda smo čisto paf.  
A ima katera kakšno idejo, izkušnjo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ostali brez poti do hiše!!!
25.7.2006 21:54:40   
Anonimen
Če dokazano uživate služnost ali karkoli več kot 30 let se mora avtomatsko vpisat v ZK. Bom jutri provala preverit.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ostali brez poti do hiše!!!
25.7.2006 22:17:34   
mala maja
evo tukej boš najdla kaj več.

http://www.slonep.net/subareas.html?lev1=2&lev2=25&lev3=190&filt=190

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ostali brez poti do hiše!!!
25.7.2006 22:43:31   
Anonimen
mala maja hvala, js sem pa hotla jutr po zakonu pobrskat, sam to je pa še boljš.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ostali brez poti do hiše!!!
26.7.2006 10:33:04   
SašaR
Glede na to da uživate pot že vrsto let, naj ne bi bil problem dokazati sosedom da lahko peljete po njej.

V bistvu sem ti hotela povedati nekaj drugega. Če je to pot, na kateri imate služnost vpisano v ZK (ni nujno da je pot vrisana v mape), potem jo oni ne morejo kar zapreti in vas nagnati.
Če pa imate vi možnost dostopati iz občinske (ali državne-bolj komplicirajo) ceste na svojo parcelo, potem pa vam jo lahko sosedje brez problema zaprejo, ker niso dolžni dati ceste v služnost. Služnost se daje samo pot pogojem da ne morete do parcele drugače - tudi sodniško se jo da določiti.


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?