|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gardaland-z lastnim prevozom?
8.8.2006 15:07:59   
Anonimen




Ali je katera že bila v Gardalandu z avtom? Kakšna je pot, na kaj je potrebno paziti?
Ali priporočate kakšen hotel, apartma za 2 odrasla in 1 otrok?
Hvala za odgovore in l.p.


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
8.8.2006 15:35:06   
Mojca20
Mi smo bili z avtobusom in z osebnim avtomobilom! Bolj udobno in hitreje je sigurno z osebnim avtomobilom, vendar je pa bolj enostavno na poti nazaj, ko si utrujen, da enostavno zaspiš na avtobusu brez skrbi na cesti. Vseeno bi jaz še enkrat šla z osebnim avtomobilom, sicer pa odvisno od starosti otroka. Če je starejši bi šla mogoče z avtobusom.

Uf sem zakomplicirala, upam da si razumelauser posted image

Aja, cesta je pa skoz avtocesta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
8.8.2006 15:41:12   
clea
Jaz sem bila tudi z busom (3x),enkrat pa smo bili pred ful leti z avtom ampak smo prespali v kampu.Če imaš majhnega otroka to ne pride v poštev.
Poglej pa tale link:
http://www.gardalandhotel.it/it/introHotel.html

Nisem gledala cen,tako,da ne bit huda,če je drago.Bom še mal pogledala pa ti javim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
8.8.2006 15:52:41   
SIJA
žIV,mi smo bili dve sezoni z dvema otrokoma 3,5 let, blo fino. V avto si vzami kakšno kaseto, knigce, pa tablete proti slabosti oz. flajštr čez popek, če je treba. vožna traja cca. 5 ur normalne vožnje(Lj.-Gard.)
Glede nočitve je ponavad zlo drago, sosedi so šli v  bližni kamp, pa vseeno ni blo poceni. Se ti pa splača zraven pogledat safari- super.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 8:33:27   
asso
V tem času zna biti veliko kolon tako, da odvisno od dneva lahko paziš le na kolone. Drugače je avtocesta in si kar hitro tam.
Jaz vsekakor priporočam avto. Res, da si za nazaj utrujen, ampak si čas prilagajaš sebi ne avtobusu. Greš kadar hočeš in se vračaš tudi isto. Morda si že naveličan in bi raje prej šel domov. Z avtobusom tega ne moreš.
Če greš za več dni je fajn res pogledat še Safari pa tudi CanevaWorld (vodni park)...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu SIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:04:27   
baguSka
vožna traja cca. 5 ur normalne vožnje(Lj.-Gard.)


U joj!! Pet ur user posted image  Jst sm se vozila neki cez 3 ure, lahko recemo 3 ure in pol, ampak jih ni blo!! Je pa res da za gor ni blo guzve, nazaj pa je bla in sm bla tud jst kr utrujena.. Ampak ni blo sile. Prespal pa mi nismo. Aja na cesti pa ni nekih posebnosti, je sama AC tko da ni panike, edin tm okol Benetk se delajo stavi.

(odgovor članu SIJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:05:57   
baguSka
Aja se to: z BUSom sm tud ze bla in smo se obakrat pelal cca 7 ur.. Douga je.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:07:37   
cmrucek
Mi smo tudi šli z avtom in dvema otrokoma, ampak vožnja nazaj je bila
...grozna!  Zelo gost promet in huda utrujenost, tako da sva se z možem izmenjavala za volanom, pa sva oba kljub temu sklenila, da tako utrujena ne greva več za volan. Se bolj splača nekje v miru prespat ali pa it z avtobusom. Cenovno pa smo bili tako ali tako na istem.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:38:57   
clea
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja se to: z BUSom sm tud ze bla in smo se obakrat pelal cca 7 ur.. Douga je.


Kaj ste nesli bus al kaj?
mi smo rabil z busom cca 5 ur.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:44:35   
Samoyedka
Ojoj, a ste pogledale ceno hotela v Gardalandu? Najbolš je verjetno kar avtobus, si brezskrbi na cesti, ampak za manjše otroke zna pa zoprno bit. Pa verjetno se najde kje v bližini kakšna sobica za najet, ki nima take astronomske cene. Ampak jaz bi se verjetno raje nazaj peljala, kot pa se šla z Italijani menit, ker so total anti za tuje jezike- bi bila prej doma user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 9:47:33   
Anonimen
Je pa menda avgusta v samem zabavišču Gardaland tak dren, da se po dve uri čaka na eno stvar, tako da tisti, ki so bili, to močno odsvetujejo.
Hotel Gardaland sem tudi že jaz gledala, samo je res ful drag, v kampingih se pa menda ne da najet bungalova samo za par dni med sezono. Oddajajajo samo za cel teden skupaj.

(odgovor članu clea)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
9.8.2006 10:41:16   
Anonimen
Malo neroden termin za obisk Gardalanda,ker so neznosne gužve.
Glede ceste mi smo vedno šli z lastnim prevozom,no ja pred tremi meseci smo gttri družine najele kombi za 27 tisočakov.V tem obdobju so tudi gužve na cestah,na cestninski postaji,zaradi del na cesti in seveda najhuje je  v Mestrah,v bližini Venezije,kjer se zna pošteno zaštopat zaradi stotine kamijonov.Pazite na kamjondžije,nekateri so norci na cestah.
Kakšne so cene nočitev ne vem,ker mi uporabimo stanovanje prijateljev.če gremo za več dni.Predvidevam,da v sezoni niso prav poceni,tako kot pri nas je tudi drugje,da navijejo cene.Če imaš srečo,da ni prometa si lahko v Gardalandu tudi po štirih urah vožnje,mi smo se večkrat ustavljali zaradi otrok.

Če ti bo v pomoč sem tole zbrskala:

http://www.gardaworld.com/ger/

http://www.regina-adelaide.it/en/benvenuto.en.htm?gclid=CIvHmP-c0oYCFQ5iVgoddyNbDg

< Sporočilo je popravil neva6 -- 9.8.2006 10:52:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
14.8.2006 14:46:22   
bambolina
Mi smo bili v gardalandu cca. 14 dni nazaj in je bilo super. Peljali smo se z avtom 2 odrasla in en triletnik. Vožnja je trajala 3,5h. Mali pa je užival 100/h... Šli smo zjutraj ok. pol 7h in se vrnili ob 23h domov. Malemu sem dala knjigice in lego kocke, da je lažje zdržal, nazaj grede je pa tako ali tako v avtu zaspal. Mislim, da je bolje iti z avtom kjer si odvisen sam od sebe, če greste pa z avtobusom se morate pa pač prilagoditi...
Mi smo uživali in je bilo res luštno...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: gardaland-z lastnim prevozom?
15.8.2006 20:49:29   
TVN
Če ni gneče, si prej kot v 4 urah v Gardalandu. Sem bila tam že večkrat, vedno z lastnim avtom, ki ga tudi absolutno priporočam. Nikoli nismo prespali. Šli smo na pot bolj zgodaj, zvečer pozno pa nazaj. Je pa res, da sem vajena zares dolgih voženj in da uživam za volanom, tako da je tale razdalja do Gardalanda mala malica.

Presodi sama, kaj in kako.

Je pa res, da Gardalanda v visoki sezoni ne priporočam. Sem bila samo enkrat v avgustu in je bilo peklensko. Vroče za znoret, tako da smo se non-stop hladili pod prhami, ki so bile postavljene po parku, vrste so bile kilometrske, gužva res neznosna. Čisto brez veze.



_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?