|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok s PP in davčna napoved
20.3.2007 8:35:12   
Tara75
Hoj!

Ste že kaj računali dohodnino?

Doma imam odločbo za nego bolnega otroka, ki velja od avgusta 2006 do maja 2007. Ali to pomeni, da 4 oz. 5 mesecev vpišem v letošnjo napoved, ostalo pa drugo leto. Ima kdo kaj izkušenj s tem?

najlepša hvala za pomočuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok s PP in davčna napoved
20.3.2007 9:30:19   
Erdbeere
kolikor vem otroka itak uveljavljaš od takrat ko je rojen (ne vem ali gre pri tebi za novorojenčka) za to odločbo za otroka s PP pa samo vpišeš ali jo imaš ali ne (vsaj lani ni bilo mogoče za mesece pisat), kopijo pa priloži zraven (obvezna priloga) potem bodo pa že oni tako kot je prav zrihtali. 

(odgovor članu Tara75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok s PP in davčna napoved
20.3.2007 12:07:18   
Anonimen
Vpisati moraš od takrat,ko imaš odločbo.Nič za prej.Od avgusta pač do konca decembra.Ostalo za letos pa drugo leto vpišeš.Vsaj tako sem jaz morala.

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok s PP in davčna napoved
25.3.2007 9:50:52   
Miška2006
Iz izkušenj: če imaš otroka s PP ti priznajo olajšavo za celo leto in ne samo od takrat ko imaš odločbo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok s PP in davčna napoved
25.3.2007 14:26:11   
klaja
Meni še vedno ni čisto jasno, kako je s tem.

Naša je rojena 14. 7. 2006, odločbo pa smo dobili šele od 1. 1. 2007 dalje in ji velja do 18 oz. 26 leta. Glede na to da ima Downov sindrom, bi jo lahko že za lansko leto vpisli kot otroka s PP, saj to ima od rojstva in ne od takrat ko je dobila odločbo!?

Sem malo zakomplicirala, upam da me razumete.

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok s PP in davčna napoved
26.3.2007 19:14:58   
Miška2006
Četudi ima otrok težave že od rojstva se ta pravica prizna od izdaje odločbe oz. za leto izdaje odločbe CSD-ja.

Žel je tako, taka je naša birokracija!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?