|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maske za obraz
13.2.2007 12:39:06   
Taula
V mislih imam maske ki naj bi osvežile obraz, ga očistile nečistoč....itd. Si jih kupujete ali same izdelate doma?
Ste z kakšnimi posebej zadovoljne? Jaz jih kupujem v trgovinah in preizkušam..nisem pa še našla nobene ki bi mi posebej odgovarjala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 13:25:21   
amalija
Jaz jih kupujem v trgovinah, večinoma tiste v malih vrečkah, za  1-2x uporabo.

Trenutno pa testiram eno od L'occitana,  Imortelle, pa zaenkrat deluje kar ok :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 18:04:05   
Miška76
Jaz jik kupujrm v DM-u in sicer kar njihove BALEA user posted image user posted image in sem zaenkrat zelo zadovoljna, pa še več vrst jih imajo (za suho, mešano in mastno kožo).

(odgovor članu amalija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 18:38:24   
Luskan
Meni je super tista od Matisa, ki se na obrazu posuši v neke vrste gumo (tako tanko kot kondomuser posted image ) in jo potem potegneš dol v enem (če imaš srečo) kosu.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 18:45:24   
Anonimen
Garnier pure.

Za mastno kožo in proti mozoljem in ogrcem.

Eno pakiranje je za 2x.

Masko tri minute masiraš v kožo in se ful segreje. Jaz jo pustim še 5 min in potem sperem.

Men je ful dobra.

(odgovor članu Luskan)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 18:53:32   
čarovnica
Nekaj domačih mask:

Maska na obrazu ne služi le lepoti, večini žensk pomeni hkrati tudi pomiritev in sprostitev.
Duši dene namreč enako dobro kot koži, če se vmes tu in tam umaknete, se uležete in storite nekaj samo zase.
Obstajajo maske za vsak tip kože, maske za čiščenje, za pomiritev kože, za poživitev in sprostitev. A preden si jo namažete na obraz, se dobro posvetujte, ali je resnično najprimernejša in natančno preberite navodila-kje si jo lahko nanesete, kako dolgo jo smete pustiti na obrazu in kako jo odstranite.

Maske učinkujejo na dva različna načina:
1. maske se na obrazu posušijo in strdijo ter prekrijejo kožo kot skorja. Pod skorjo se akumulira toplota, koža se močneje prekrvavi in napne. Odstranjevanje te maske deluje kot peeling.
2. maske, ki se ne posušijo, vsebujejo veliko vode, prepojijo roženo plast z vlago, koža se napne in postane rožnata in lepo napeta.

Lepotilni učinek mask traja nekaj ur, zato je najbolje, da si jih privoščite, kadar želite biti še posebno lepi. A nikar ne pretiravajte s pogostnostjo. Ker se celična struktura zrahlja, pogoste maske kožo zelo obremenjujejo.
Ker maske takoj porabimo in zato njihova trajnost ne predstavlja problema, si jih lahko pripravite sami:

OSVEŽILNE MASKE:
Nanesite na obraz čisti jogurt brez vseh dodatkov ali skuto, ki ji dodate nekaj kapljic limoninega soka. Maska naj učinkuje 15-20 minut, nato jo odstranite z mlačno vodo.

ČISTILNE MASKE:
2 žlici kvasa zmešajte z mlekom, smetano ali oljem v kašo, nanesite zmes na obraz in vrat(za suho in utrujeno kožo). Če kvas zmešate samo z vodo in malo limoninega soka, je maska primerna za mastno in nečisto kožo. Ko se maska strdi, jo s konicami prstov malo odrgnite, nato pa posnemite z vlažno in toplo krpo za umivanje. Te maske delujejo kot blag peeling.

MASKE, KI MOČNO NAPENJAJO KOŽO:
Stepite trd sneg iz beljaka in mu dodajte nekaj kapljic limoninega soka ali malo smetane, namažite na kožo in odstranite čez 10 minut z mlačno vodo.

POMIRJEVALNE MASKE:
(pri razdraženi koži z rahlimi rdečimi lisami): močan kamilični čaj zmešajte z dvema žlicama bele gline(bolus alba iz lekarne) v gosto kašo, si jo namažite na obraz in prekrijte z vlažno krpo. Maska se ne sme posušiti. Čez 10 do 15 minut jo odstranite z mlačno vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maske za obraz
13.2.2007 20:56:21   
zverinca
Enkrat na teden si napacam masko, kupujem si pa te vrečke za 1-2x in so mi ok. No nekatere od DMja mi niso pasale, me je kar peklo vse, nekatere pa so tudi ok.
Sama si je pa še nisem namešala, bo treba enkrat probat...

user posted image čarovnica za 'recepte'

(odgovor članu čarovnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?