|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagradna igra Champion
25.3.2007 11:28:25   
Wahoo RR
user posted image
 
   
  


Sodelujete v nagradni igri »Moji športni užitki«

Tekanje za otroki, hitenje s sesalcem po stanovanju ali pravi jogging, fitnes morda celo organizirana vadba?

 Kaj je vaša rekreacija? Kako in koliko se rekreirate, da vzdržujete telesno kondicijo in lepo oblikovano telo?
Kaj priporočate?

Sodelujte v nagradni igri! Tisti, ki nas bo najbolj navdušil, da se tudi sami vključimo v telovadbo, bo nagrajen!
Nagrado, dva darilna bona v skupni vrednosti 50 €,  podarja Champion – svet športnih užitkov!

Nagrajenci bodo obveščen po elektronski pošti ali ZS, nagrado pa prejmete po pošti. Nagrade ni mogoče

zamenjati ali izplačati v gotovini.

 

< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.3.2007 16:39:11 >


_____________________________

Lp,
Wahoo RR


Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nagradna igra Champion
25.3.2007 13:16:35   
smrka
A je treba poslati sliko kako, al kaj? In komu poslat?

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nagradna igra Champion
25.3.2007 14:51:23   
Anonimen
Sodelujete v nagradni igri »Moji športni užitki«

Tekanje za otroki, hitenje s sesalcem po stanovanju ali pravi jogging, fitnes morda celo organizirana vadba?
Kaj je vaša rekreacija? Kako in koliko se rekreirate, da vzdržujete telesno kondicijo in lepo oblikovano telo?
Kaj priporočate?

Sodelujte v nagradni igri! Tisti, ki nas bo najbolj navdušil, da se tudi sami vključimo v telovadbo bo nagrajen!
Nagrado, dva darilna bona v skupni vrednosti 50 €, podarja Champion – svet športnih užitkov!

Nagrajenci bodo obveščen po elektronski pošti ali ZS, nagrado pa prejmete po pošti. Nagrade ni mogoče
zamenjati ali izplačati v gotovini.


Meni tudi ni čisto nič jasno, razen tega, da manjka vejica.

Koga naj bi pa navdušili? In kako? Da pride zraven telovadit ali kaj? Pa kam je treba poslati in sploh kaj? A to prosti spis, mogoče domišljijski?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nagradna igra Champion
25.3.2007 15:56:41   
Wahoo RR
Zelo preprosto. Če si boste ogledale prvo nagradno igro  "modni kiksi", vam bo mogoče lažje.

 Vse kar morate storiti je, da z nami  v tej temi  poklepetate o tem, koliko in na nakšen način se ukvarjate s športom. Kaj bi za "fit" izgled in počutje priporočali tudi ostalim?


< Sporočilo je popravil wahoo -- 25.3.2007 16:43:09 >


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 18:16:15   
Shorty_
Moja rekreacija je za roke in noge rinjenje mulcwagna v klance ki jih na mojmu koncu ne manjka, za hrbet kengorujček in moja 5kilska utež v njemuser posted image
hm za trebušne mišice   hm... ene 200 trebušnjakov na teden če se spomnimuser posted image  Pa za roke pomaga tudi kuhalnica mam že take bicepse da je kr hudo saj je moj apetit ogromenuser posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 18:17:09   
Shorty_
no led je prebit upam da bom kmalu lahko brala vaše "nasvete" za rekreacijouser posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 18:36:03   
Wahoo RR
user posted image user posted image user posted image

že zato si zaslužiš aplavz , ker si začela user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 18:45:32   
madela
Bom pa še jaz malo napisala. Sicer nimam neke redne vadbe,vendar zelo veliko hodimo na sprehode,pa na izlete,tam kjer ni prometa,večkrat smo na rogli,pa pohorj. Otroci se tam nadihajo svežega zraka,pa tavečja lahko tekata sem ter tja,brez da bi me skrbelo za promet.
Včasih(zdaj že dolgo ne)pa odpeketamo v kakšne terme,malo na plavanje.
Sama pa imam doma Ab king pro,da si malo uredim trebušne mišice,ki so tega zelo potrebne po treh nosečnostih in porodimuser posted image user posted image . Sem pa kar malo lena glede redne vadbe,ko se pač spomnim.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 19:02:23   
madela
Pozabila sem,da bo zdaj čas za rolanje.Sem že prakticirala,da sem dala malega v voziček sebi in možu pa rolerje pa smo šli na potep.Tavečja pa zraven s svojim kolesom.Letos bosta pa dve kolesi,ker je že lanski vozičkar zadost velik,midva z možem  rolerje in najmlajši v vozičku. Uuu,bo luštnouser posted image .

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 19:37:22   
iva01
Moja edina rekreacija: dopoldan vaje za rit in stegna, ko na šihtu gor pa dol po štengah hodim tri nadstropja, ne štejem kolikokrat dnevno; ves popoldan: tekanje, skakanje zuser posted image ;  ponoči razgibavanje z user posted image . U madona sej sem prava športnica.user posted image user posted image user posted image ....Ni paq mi jasno kako to da nimam bolj izklesane postave, oziroma je spolh nimamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nagradna igra Champion
26.3.2007 20:31:13   
Anonimen
Evo, jaz (tako kot že nekajkrat) JUTRI ZAČNEMuser posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa resno!!!

Jutri torej začnem hodit na fitnes, medtem pa bo moj sinko zlati telovadil v sosednji dvorani. Upam, da zdrživa vsaj teh 8 obiskov, ki sva jih vplačala.user posted image  In še stepper kupujem! Je v malih oglasih, če kdo sploh gleda tjauser posted image
To bo eden večjih projektov po treh letihuser posted image .
Pred nosečnostjo sem namreč na veliko kolesarila. Šla sem celo s kolesom v Prekmurje gledat sončev mrk. Zdaj pa...user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nagradna igra Champion
29.3.2007 10:45:09   
lojzika
Meni pa šport resnično veliko pomeni. Vsak dan je na sporedu, obvezno, drugače mi nekaj fali in sem sikna kot breja mačka če izpustim miganje ven.
Trudim se da vsak dan tečem kakšno urco. Občasno jo s turnimi smučmi mahnem na Turški Žleb s tem da pešačim v pancerjih od Slapa Rinka do Okrešlja. Takrat ko je vreme lepo kolesarim in najbolj me jezi da nekako ne morem namontirati otroškega kolesarskega stola na cestno specialko. seveda pa je tu še 2x tedenska aerobika.

No če pa res nikakor ne najdem časa pa se moram zadovoljiti z pospešenim mešanjem kosila in gonjenjem sesalca in ostalimi gospodinjskimi opravili

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nagradna igra Champion
29.3.2007 10:55:05   
lojzika
No kaj pa priporočam? Priporočam, da si ogledate kakšne poruštane babe. In vsaka si namreč želi imeti trdo ta zadnjo pa radijatorčke po trebuhu. To je po moje dovolj za motivacijo. Seveda pa obstajajo tudi takšne kot npr jaz, ki se rade sladkajo in iz tega razloga jaz najprej doma jem nato si mislim: ma a mi je treba tolk se nažirat, pa grem tečt. No ko me začne matrat, si mislim:"magari bi doma na sedežni ležala, ko končam, sem vsa ponosna na sebe in si doma pripravim veliko porcijo sadne kupe s sladoledom in smetano. Radijatorjev po trebuhu ni, ampak linijo je treba ohranjat.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nagradna igra Champion
30.3.2007 18:01:14   
Anonimen
Jaz pa športam z orbitrekom. Redno brišem prah dol z njega. user posted image

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nagradna igra Champion
1.4.2007 13:13:02   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nagradna igra Champion
1.4.2007 13:26:09   
Anonimen
Najbolj me navdušuje redna spomladanska rekonstrukcija plaže.  V treh korakih:

a.) Pobereš kamen in ga daš Mičici.
b.) Mičica ga vrže v morje. Pri tem paziš, da skupaj z njim v morje ne poleti še ona.
c.) Stečeš nazaj v plažni hrib in se pri tem trudiš, da si nazaj pred otrokom.

Vajo ponavljaš vsakodnevno vsaj 100 krat. Nadihan svež zrak in ob tem netečen otrok nista všteta v ceno osnovnega programa.


(odgovor članu Wahoo RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nagradna igra Champion
2.4.2007 16:33:36   
AiMa
Pri moji športni aktivnosti ima pa moja taščica največ zraven. Dnevno namreč grabim mrvo, sadim miljon nepotrebnih rož, da ne bodo sosedi govorili,da ne damo nič na to, pometam cesto (ko jo živ bog še ni pometel!) ali pa samo obiram na novo zraslo hruško,ki mi še do kolen ne seže. Previdno prežim na kakšno nevihto, da takoj,ko se umiri,počistim vso okolico z enim velikim "ajmrom" pa metlo, ob lepem dnevu pa trgam plevel z njive, ki bi nahranila pol afriških ust, mi jo imamo pa samo zato, da trava ni prazna. Bliža se poletje,ko bo moj kmečki fitnes dopolnilo še obiranje borovnic in večerno zalivanje cvetja,ki že konkurira vrtnemu centru poleg našega pokopališča..In ker sem pač prepričana,da je zdrav duh v zdravem telesu (in ne samo v kmečkemuser posted image ), sem se vpisala še v fitnes. Kdaj bom šla tja..je seveda še vprašanje. Šla pa bom!user posted image user posted image


_____________________________

AiMa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nagradna igra Champion
2.4.2007 16:41:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AiMa

Pri moji športni aktivnosti ima pa moja taščica največ zraven. Dnevno namreč grabim mrvo, sadim miljon nepotrebnih rož, da ne bodo sosedi govorili,da ne damo nič na to, pometam cesto (ko jo živ bog še ni pometel!) ali pa samo obiram na novo zraslo hruško,ki mi še do kolen ne seže. Previdno prežim na kakšno nevihto, da takoj,ko se umiri,počistim vso okolico z enim velikim "ajmrom" pa metlo, ob lepem dnevu pa trgam plevel z njive, ki bi nahranila pol afriških ust, mi jo imamo pa samo zato, da trava ni prazna. Bliža se poletje,ko bo moj kmečki fitnes dopolnilo še obiranje borovnic in večerno zalivanje cvetja,ki že konkurira vrtnemu centru poleg našega pokopališča..In ker sem pač prepričana,da je zdrav duh v zdravem telesu (in ne samo v kmečkemuser posted image ), sem se vpisala še v fitnes. Kdaj bom šla tja..je seveda še vprašanje. Šla pa bom!user posted image user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu AiMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nagradna igra Champion
4.4.2007 13:37:56   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: AiMa

Pri moji športni aktivnosti ima pa moja taščica največ zraven. Dnevno namreč grabim mrvo, sadim miljon nepotrebnih rož, da ne bodo sosedi govorili,da ne damo nič na to, pometam cesto (ko jo živ bog še ni pometel!) ali pa samo obiram na novo zraslo hruško,ki mi še do kolen ne seže. Previdno prežim na kakšno nevihto, da takoj,ko se umiri,počistim vso okolico z enim velikim "ajmrom" pa metlo, ob lepem dnevu pa trgam plevel z njive, ki bi nahranila pol afriških ust, mi jo imamo pa samo zato, da trava ni prazna. Bliža se poletje,ko bo moj kmečki fitnes dopolnilo še obiranje borovnic in večerno zalivanje cvetja,ki že konkurira vrtnemu centru poleg našega pokopališča..In ker sem pač prepričana,da je zdrav duh v zdravem telesu (in ne samo v kmečkemuser posted image ), sem se vpisala še v fitnes. Kdaj bom šla tja..je seveda še vprašanje. Šla pa bom!user posted image user posted image



A ste najini tašči v sorodu Kar se rožic vrta in zalivanja tiče?user posted image

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nagradna igra Champion
4.4.2007 18:32:08   
AiMa
U,madonca, Shorty! Še dobr,da ma moj brata, če ne bi že mal postrani pogledala zdajleuser posted image user posted image  Za žlahto pa nič ne rečem..Sej veš,da se dandanes vse najdeuser posted image user posted image
A pol se midve ukvarjava z istim športom?user posted image user posted image

_____________________________

AiMa



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nagradna igra Champion
4.4.2007 19:28:31   
Shorty_
Ja isti šport sam moje rože od Bakerja (en katalog kokr nekerman sam da v tem prodajajo rože) zamujajo že 14 dniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nagradna igra Champion
4.4.2007 19:44:19   
AiMa
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Ja isti šport sam moje rože od Bakerja (en katalog kokr nekerman sam da v tem prodajajo rože) zamujajo že 14 dniuser posted image user posted image user posted image


Joj, da se nauš ti zredila pol! Dej jih raj poklič, da ti jih dostavijouser posted image user posted image

_____________________________

AiMa



(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nagradna igra Champion
4.4.2007 21:26:31   
Shorty_
a zato sem se pol za dve kili zredila..pomankanje rekreacije tko da punce hitr na vrt rožce sadit ker če ne rastejo rožice pol rastejo kilceuser posted image

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nagradna igra Champion
6.4.2007 9:35:58   
Anonimen
Ah, moja rekreacija je čudna!

a) Dvigovanje mojega 17-kilskega sina v stolček in iz njega, v avtosedež in iz njega, v kopalno kad in iz nje (tudi do 16x dnevno).
b) Plesanje valčka z mojim sinom tako, da ga ob tem nosim (vsak dan pol ure).
c) Nošenje robe iz trgovine in otroka po stopnicah (vsaj 2x dnevno).
e) Pobiranje igrač (ne štejem).
f) Likanje ogromnih količin cunj (vsako soboto in nedeljo), ob tem še sortiranje, polnjenje in praznjenje pralnega in sušilnega stroja.
g) Tekanje za sinom po dvorišču (vsak dan).
h) Dojenje na 1001 način (ne štejem).
i) Brisanje tal, umivanje oken, snemanje in obešanje zaves (po potrebi).

Torej imamo: dvigovanje uteži, strečing, aerobiko, jogging, ples in družabne športe na programu vsak dan.

In da še omenim: Vse to počnem v Championovi trenerkiuser posted image

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nagradna igra Champion
6.4.2007 12:06:07   
Anonimen
Ker sem zeloo velika ljubiteljica telovadbe,imam le-to razporejeno čez cel dan,pri tem mi pa pomagajo
razni pripomočki, kot so:razne kuhalnice,metle,krpe,sesalec-vse to za krepitev mojih rok!
Veliko dam tudi na vaje za moč,pri tem mi pomagata moja smrkolina in polne vreče njunih plenic,ki jih redno,večkrat na dan,dvigujem in odnašam!Najlepše pa so moje nožice...Zanje imam najboljše vaje-hvala bogu,da ne živimo v bloku!Razgibavam pa tudi svoje,razpokane in od vode uničene,prste.Ponavadi iz kakšnih zeloo majhnih luknjic kopljem ven razne barvice in ostale rezervne"traktorske"dele.Najraje krepim ritne mišice,pri tem pa mi pomaga moj dragi.Včasih poskrbi tudi za ravnanje gub, predvsem tistih okrog ust,takrat pa izvajam vaje na O,O,O,O.....Kaj bi jaz brez moje telovadbe...?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?