|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alarmi za bajto
25.3.2007 0:30:17   
Anonimen
A jih mate? Kakšne?

Mene kr mal paranoja daje, k nism navajena u bajti živet. Pa načeloma nism nek paničar, daleč stran od tega, ampak vrjetn ke nek do poletja ne bom upala niti bicikla na dvorišču pustit, da ga ne bi kdo "posvojil". Pa istočasno valda tut ne bi rada, da kdo pride na kkšn nepovabljen obisk, k nas ne bo doma, pa uzame, kar ni njegovga. No, kar nenazadnje še mojga ni. Sej je bajta zavarovana pa to, pa stvari u njej tut, ampak useen bi rada, da je to za nas, ne za kkšnega vlomilca.

A so to drage zadevščine? Sej jst bi neki čist osnovnega, nobenih komplikacij, pač neki tacga, k začne na veliko kričat, ko se kdo spomni, da ne bi pozovnil. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:37:58   
Marogica
Jaz imam narejen alarmni sistem v piceriji, ki me stane mesečno ca 75 €. V to ceno je vračunana celotna montaža opreme in najemnina ter storitve podjetja Varnost. Vse pa "laufa" preko telefona in kode. Senzorji pa delujejo na toploto in premikanje. Če se kaj zgodi, so v ca 3. min pri nas. Je dobro tudi, če bi nastal požar, ker če se slučajno zgodi, da te ni tam(čez noč), ti lahko vse do tal pogori. Ker pa je alarm, bi bili gasilci v nekaj minutah pri nas in škoda bi bila občutno manjša.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:39:43   
Anonimen
Kaj a to najameš varovanje u bistvu al kva?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:46:38   
Marogica
Ja. Najameš v tem smislu, da so vse aparature-alarmini sistem najete in ti ne plačaš nič, razen najemnine, v ceno katere pa je všteto tudi varovanje oz. spremljanje premikov, vklopov/izklopov, kdo je vklopil/iklopil(vsak ima svojo kodo), kdaj,... V glavnem vse, kar se tiče varnosti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:48:22   
Marogica
Še to-za fizične osebe je enako, vendar ceneje. Je pa seveda odvisno, koliko senzorjev namestiš. Naši prijatelji imajo enonadstropno bajto im plačujejo ca 30€ na mesec za isto, kar sem ti opisala. Moraš pa imeti telefonsko linijo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:50:46   
Anonimen
Ja, je, Siolov trojček (telefon, KTV in Internet). Bajta je pa tut enonadstropna - bivalne površine je cca. 120 m2, kolk je pa potem še vsega ostalega + vrta + dvorišča, pa nimam pojma.

Tole za 30€ se mi pa fajn zdi. A mamo u LJ tut to?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:53:28   
Marogica
Pojma nimam, če imate ravno Varnost, imate pa sigurno kakšno takšno firmo, saj je v LJ toliko cvenka, da si je že marsikateri Ljubljančan to omislil. Če imamo to mi, na periferiji....user posted image

Probaj Varnost, ali pa Sintal na internetu, pa poglej, če imajo kakšne podružnice v LJ.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:54:26   
Anonimen
Kolk jst kompliciram, ej... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:57:16   
Marogica
http://www.varnost.si/info/index.php

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 0:58:25   
Marogica
Druga varianta je pa pes. Vendar ne GOspa PEs, temveč kakšen rotweiler ali pitbulluser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 1:00:17   
Anonimen
Kaj pa je z mojo Gospo Pes narobe?! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 8:32:32   
rija
Kerensa, za našo bajto je predračun za alarmni sistem 540 eur. Mašinerija. Video nadzor pa bi prišel ene 3200 eur - mašinerija. S tem, da imamo inštalacijo že narejeno, namestili bi samo senzorje, 2 x tipkovnici in dva pilota za daljinski vklop/izklop. Ne vem, če se da to opremo najeti user posted image
Mesečno varovanje z intervencijo pa 25 eur, ponudba Sintala.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 8:45:57   
Anonimen
Naš alarmni sistem je firbčna soseda,ki vse vidi in sliši,in nas seveda o vsem obvešča.user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 8:47:42   
Anonimen
Mi smo kupili alarm v avstriji, ga namontirali sami in ga nato uporabljali brez varnostne službe. bi bilo preveč dnarja. na okna in balkonska vrata smo namontirali ključavnice, vhodna vrata pa so bila protivlomna. V glavmem ni šans, da kdo not pride, edino če šipo razbije, pol pa je alarm tulo do nezavesti. Skor oglušiš, alarm pa je bil tako naštiman, da je javu na več telefonskih številk, da je vlom. Npr. meni, možu, stricu, lahk tudi varnostni službi v glavnem komurkoli, saj ti javi tudi, na katerem naslovu je alarm. V glavnem fajn zadeva. aja, pa ne reagira na domače živali, sam mi tega nismo sprobali

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 8:49:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Naš alarmni sistem je firbčna soseda,ki vse vidi in sliši,in nas seveda o vsem obvešča.user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi mi smo imeli tako. ko smo šli na dopust in je ona zbolela, je mogel sin vsakih nekaj ur gledat okoli stanovanaj, če je vse okuser posted image user posted image . enkrat ga je zgonila celo ob polnočiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 10:53:37   
frutka_
Tudi mi imamo penzionistko sosedo, ki čekira vsak gib na dvorišču. Zelo priročno je tudi to, da živi v pritličju, poleg glavnega vhoda in ima vse pod kontrolo. Sem kar vesela, da je takouser posted image user posted image user posted image
Sicer pa imam od varnosti v domu le močna vhodna vrata in upanje, da v 1.nadst. ne bo nihče vlomil skozi okno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 11:33:35   
NEVA-1
Pri nas imamo alarm s 7 senzorji, sprogramiran nočni vklop, vezano na varnostno službo in telefonske številke, pa sva pred 5-leti dal 350 jurjev, plus mesečn 30 € za varnostno službo...

Uporabljamo ga pa le takrat, ko gremo na dopust, ponoči ga nikoli več ne vklopimo, tudi kadar sem sama doma ga ne vklopim več, na srečo ga v tem času še nismo rabili, pred tem so nama pa vsako leto vlimili v hišo..

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Alarmi za bajto
25.3.2007 13:33:57   
ANOIMEN
tudi mi imamo alarem preko varnosti.imamo v vsakem prostoru senzorje in pred vrati kamero.imamo tudi hitro tipko za sprožimo alarem.ker pri nam so že več krat vdrli enkrat z gasilnim aparatom enkrat z generalom ključom......
newem no kaj vidijo v našem stanovanju kaj takega pa še v bloku smo doma....

_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?