|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj?
17.3.2007 14:05:24   
Strawberrie Cherrie
Imam en majhen problem - razporeditev prostorov;
- z mojim imava ogromno kuhinjo z jedilnico in ogromno dnevno sobo, ter srednje veliko spalnico.
- sedaj me pa nekaj zanima: kaj vam je bolj pomembno ? Ogromna kuhinja ali ogromna dnevna soba, ali nič od tega? Jaz bi najraje naredila v sklopu kuhinje kar takšen majhen tv kotiček, pa malo jedilnico, dnevno bi pa pregradila v kabinet in najino spalnico (kar bi bilo še vseeno veliko, v najino spalnico pa bi preselila otroško sobo. user posted image user posted image user posted image
- imava pa še eno šanso, da je kuhinja z jedilnico ogromna user posted image , dnevno pregradiva, da dobiva ven majhno otroško sobo in solidno dnevno s kabinetom, mi2 pa ostaneva v tej srednje veliki sobi????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:14:01   
malecka
odvisno kje se najbolj zadržujete. sicer pa ima vsak svoje želje. jaz si bi naredila kuhinjo jedilnico in dnevno sobo vse v enem prostoru. spalnico pa bi minimalno imela. otroško sobo pa solidno veliko za vse igrače in igro. premisli, ker boš ti bivala tle, jaz sem žal že dobila razporejene prostore in upam da bova kmal začela na svoje...

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:20:20   
Strawberrie Cherrie
Saj gre se za to, da meni dnevna sploh ni pomembna. Potem pa začnem razmišljat, kaj pa če dobimo koga na obisk? Zdaj pa ne vem, kaj mi je bolj pomembno - to da obiski lepo sedijo, ali da so stišani v enem prostoru?

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:20:51   
Strawberrie Cherrie
Aja, to moram povedat, da če, se odločim za prvo varianto, bo manjša jedilna miza samo s 4stoli.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:23:25   
jooly
Znanci imajo tut full ogromno dnevno, pa so predelali na pol v "otroški kotiček". Itak se otroci vedno raje igrajo v družbi, kot pa v svoji sobi sami, tko da se mi ta ideja zdi super. V kotu imajo tisto plastično mizico s stolčki, pa penaste puzzle po tleh in hišico, kjer so "spravljene" igrače. Super se mi zdi tut zato, ker imaš otroke praktično skoz na očeh.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:29:48   
malecka
ja ta joolyina zamisel mi je pa všeč user posted image  

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 14:31:54   
Strawberrie Cherrie
Jolly, se pravi, da bi po tvoje naredila tako - velika kuhinja z jedilnico; pregrajena dnevna s kabinetom in otroško sobo????

Mene tile 4stoli res tut skrbijo

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 15:04:43   
*alja*
jas bi kuhinjo in jedilnico pustila veliko, ker obiske mam najraje v jedilnici ( imam rada večjo mizo z več stoli, da se imajo ljudje ki pridejo na odisk mesto vsesti za mizo ), dnevno bi pa pregradila v otroški kotiček ( ga imam tudi doma in je praktično ), zakonska soba pa ne rabi bit velika, ker se v njej res zadržujem samo ponoči!

To je moje mnenje! Jas imam rada velike praktične kuhinje, da lahk vse naredim v njej!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 15:44:00   
Strawberrie Cherrie
Kuhinja je sedaj tako velika kot je - vprašanje je samo jedilnica/dnevna soba - če to skombiniram. Ja potem ne morem manjšat spalnice, ker zidovi so že fiksni user posted image user posted image
V kuhinji sem pazila predvsem to, da so elementi fiksi in praktični, pa da je sicer dost prostora, ne pa preveč, da ne pospravljaš cele dneve.
Če bom obdržala velikost kuhinje samo z jedilnico, bom dala delat š otok, me pa zanima, ali je lahkio otok na eni strani tolk visok, da bi dala 2 ali 3 visoke stole zraven? Samo da bi oteok recimo na vidni strani dvignila v velikost šanka??

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj?
17.3.2007 21:39:27   
Anonimen
ful lažje bi bilo pametovat če bi videla tloris. ne vem kaj je zate ful velika dnevna in ful velika kuhinja? zame je pomembna dnevna. kuhinja je lahko majhna. moji obiski so vedno v dnevni nikoli v kuhinji oz jedlnici. razen če staršev ne povabim na kosilo.
zdej je tut vprašanje zakaj hočeš sploh pregrajevat? rabiš otroško sobo? ali kabinet? kaj bo v kabinetu? samo računalnik ali imate kak domači biznis? ker če rabite samo prostor za računalnik bi jaz raje kupila lap top pa ga imaš lahko kjer koli :) se da kuhinjo pregraditi pa imaš tam otroško sobo? kako so razporejena okna, pa ostale zadeve? ne vem tloris bi rabila pa dimenzije.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj?
18.3.2007 8:53:47   
Strawberrie Cherrie
Lara, kuhinja je ok 30m2 in dnevna tudi tam nekje. Ja, nujno potrebujem otroško sobo -> kabinet je lahko v sklopu dnevne sobe, labtop pa ne pride v upoštev.

Če bom imela kaj časa bom narisala tloris, pa ga dam zvečer gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj?
19.3.2007 20:34:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Znanci imajo tut full ogromno dnevno, pa so predelali na pol v "otroški kotiček". Itak se otroci vedno raje igrajo v družbi, kot pa v svoji sobi sami, tko da se mi ta ideja zdi super. V kotu imajo tisto plastično mizico s stolčki, pa penaste puzzle po tleh in hišico, kjer so "spravljene" igrače. Super se mi zdi tut zato, ker imaš otroke praktično skoz na očeh.


Super ideja!user posted image

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj?
20.3.2007 8:21:08   
Strawberrie Cherrie
Nič, mi2 sva se dogovorila - v veliko dnevno sobo pride stena in ot.soba ter spalnica - oboje bo pač bolj malo....
Kuhinja z jedilnico ostane velika, v srednje veliko sobo (ok20m2) gre pa dnevna s kabinetom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj?
20.3.2007 11:42:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Znanci imajo tut full ogromno dnevno, pa so predelali na pol v "otroški kotiček". Itak se otroci vedno raje igrajo v družbi, kot pa v svoji sobi sami, tko da se mi ta ideja zdi super. V kotu imajo tisto plastično mizico s stolčki, pa penaste puzzle po tleh in hišico, kjer so "spravljene" igrače. Super se mi zdi tut zato, ker imaš otroke praktično skoz na očeh.


a si ti bila to pri nas user posted image

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?