|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko stane ura dela bagra?
16.6.2009 11:32:22   
Ekaz
Ker urejamo okolico hiše, me zanima kolikšna je cena za uro dela bagra, in sicer tavelikega in tistega malega.
Ima kdo podatek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
16.6.2009 11:40:49   
Anonimen
odvisno tudi od kje si. Pri nas je cca. 20€ (3 tonski) in cca. 30 €(5 tonski).

(odgovor članu Ekaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
16.6.2009 12:16:33   
Ulrica
Zaračunajo ponavadi tudi sam premik bagra - da ga pripeljejo do tam, kjer bo delal.
Mislim da se šteje to 1 ura

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
16.6.2009 15:38:45   
Anonimen
Pri nas računamo toliko kot je kilometrov.

(odgovor članu Ulrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
16.6.2009 22:31:29   
PikicaStonoga
jAZ PLAČUJEM 25€ ZA TA MAL BAGER

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
17.6.2009 19:09:06   
Poka
Koliko tonski ne vem, jaz vem povedat samo, da je bil veeeeeliiik, ogromen in so delali približno 5 dni, naj bi pa prišlo okrog 4000 EUR - običajna cena, ampak dela je tudi bilo za 12 ur na dan. Nisva pa plačala nič, ker je delal en znanec, na srečo - in ne se prestrašit, ker to kar je bilo pri nama za naredit, še nisi videla user posted image Zemlje za odvozit, da te kap, cel hrib podret. Okrog hiše, če je že postavljena, ko ni več kaj ko pa mal poravnat, po mojem če daš 300 EUR je veliko. Mali bagrček bi bil dovolj in ima par ur dela.

Sicer pa boljše, da vprašaš na gradbenem forumu, ker boš sigurno dobila pravi odgovor.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
17.6.2009 20:57:44   
lotoska
Poka imata pa srečo, da imata takšne znance. A lahko na zs od kod je ta znanec (mi jeseni rabimo in zdej zbiramo ponudbe, je pa ogromno dela), tako da si končnega zneska še ne upam predstavljat.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko stane ura dela bagra?
3.6.2020 11:44:27   
mpritr1
Izvoli analizo cen za najem bagra:

Povzeto iz https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/cene-storitev/najem-bagra-za-izkop-cena-izkopa-z-bagerjem/
user posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?