|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za moške
7.2.2007 12:51:40   
mala zirafa
Želim vprašat predvsem moško populacijo, zakaj le si moj dragi ne želi drugega otroka in s tem odlaša v naprej?In bog ne daj da mu to temo omenim.Ostalo imamo vse pošlihtano, razen službe so začasne, ampak to ni nič novga.kaj mi vi svetujete, kako naj ga prepričam, če ga sploh lahko, ker si otroka noro želim.Res da imava že 1 punčko 2,5 leti staro.Kje tiči razlog?
prosim za kak moški nasvet.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za moške
7.2.2007 16:04:06   
Miška76
Če je bil težak porod pri prvi hčerki... Je mogoče to?!user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za moške
7.2.2007 17:30:11   
mala zirafa
Zdaj si pa zadela v polno. Sem že čisto pozabla.zdaj sem se spomnila, da kao bo moral spet vse to prestajat.Da o porodu ne govorim, ker sem bla v porodni 2 noči, pač epiduralno.Dobro da si me spomnila, joj  kako sem začela pozabljatuser posted image .
Zna bit to en od razlogov, mislim definitivno in mi je že enkrat priznal.na porodu je trpel bolj kot jazuser posted image .
Samo, kaj lahko jaz naredimuser posted image Tega ga bo vedno strah 100%, kakorkoli obrneš.Pa še to, se bo rodil zdrav??Kako ga je skrbelo.
Kaj se nared v tem primeru?
Hvala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za moške
7.2.2007 19:19:53   
babylove
Nisem moški, lahko pa ti povem iz lastne izkušnje: moj noče drugega otroka zato, ker se mu ne da, ker bi rad imel mir, ker bi rad v miru gledal dnevnik zvečer, ker bi rad čez vikend spal do poldneva ipd.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za moške
8.2.2007 9:03:29   
mala zirafa
Mogoče tudi to kaj prispeva babylove.Ampak mislim da je bolj strah, bo zdrav, ne bo prizadet...?Vam sporočim ko kaj izvem.
Kje ste pa očki?Dejte kakšno mnenje.
Hvala.


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za moške
15.5.2007 21:47:02   
Anonimen
MOGOČE SO RAZLOGI TUDI TO : da od drzave nima nobene podpore in koristi oz država nima posluha za družino, razen kar te oberejo do kosti. Za vsako malenkost je davek na davek.Ker so naše plače zelo  POD povrečjem evrope .Življenski standart je pa evropski .  Otroku pa HOČE nudit vsaj srednjo kategorijo življenja in tako velja za vso družino ,razen če delaš od petka do svetka po 16 ur ,pa še to če ti jih plača delodajalec na roko,drugače te pa država zopet oskubi.Nekaj takega je tudi pri nas. ŽALuser posted image


(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za moške
31.5.2007 6:59:44   
Anonimen
Glej jih kako so se razbohotile na moškem forumu user posted image

Dekleta, ženske, ne obstaja preprosta razlaga tega problema. Dejavnikov je lahko več in zmotno je prepričanje, če misliš da lahko samo moški odgovorijo na to vprašanje. Problem drugega otroka je lahko mnogo bolj kompleksen kot si misliš sama. Je tvoj dragi prvi oz. drugi otrok v lastni družini? Finance?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za moške
4.6.2007 20:20:35   
Joe
Če si noro želiš še drugega otroka, potem ti je dolžan vsaj pošteno pojasniti, zakaj ga noče imeti. In ti si sebi odgovorna, da ga postaviš pred to vprašanje.

Ali ni čudno, da svojo močno željo ujčkaš nekje v sebi, ne da bi sploh vedela, zakaj je ni mogoče uresničiti?

Ljudje se premalo pogovarjamo o pomembnih stvareh.


_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za moške
4.6.2007 20:44:19   
Primoza
Vsak ima neke svoje razloge za in proti, tako da je glas ljudstva tu neuporaben. Pogovorita se, pa bo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?