|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj zraven kuverte?
4.6.2007 22:05:39   
muha1
V soboto gremo na poroko in kot večina bomo tudi mi dali kuverto. Aranžirat bomo dali cvetličarni, pa me zanima, kaj še nekaj malega zraven kuverte, da ne bo videti tako prazno? Hvala za odgovore, pa lahko noč user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj zraven kuverte?
4.6.2007 22:57:16   
kaja26
dodaj kakšno knjigico z verzi, ki jo dobiš v vsaki knjigarni...

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj zraven kuverte?
4.6.2007 23:28:34   
sezam
ali okvir za sliko, ali kak pladenja, CD z romantično glasbo, ...

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 7:50:26   
puncica
Mah nama so pa kr kuverte talaluser posted image , mislim da sta bili ene 3 od 50 zaranžirani user posted image Mi je pa všeč če je tako lepo zavito, pa kak cd al pa knjigica zraven. user posted image user posted image Mislim da v cvetličarnah kjer zavijajo to prav fajn naredijo. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 8:07:52   
BLAŽIKA
Kakšen foto album za slikice je dobra stvar za zraven, ali pa okvirček za sliko.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 9:36:03   
soncece24
Midva sva nesla na eno poroko denar in sva ga v en lep šparavček aranžirala, v pujska user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 10:53:20   
asso
Jaz grem tudi v kratkem na poroko in sem za zraven kuverte kupila en tak kipec peskan motiv par-a tako za spomin. Pod kipec bom napisala eno misel in zraven bom dala še kuverto in to bo to...

Sem tudi pomislila na šparenček -  pa kaj bodo z ogromno šparončki. Še sedaj imam jaz po hiši enih 10 šparonkov...

Iskala sem res nekaj za spomin, da ne bo ena stvar, ki ne bodo imeli kam z njo in na koncu sem tako prav po nesreči zagledala to v CityParku in se mi je zdelo fajn za darilce...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 11:13:39   
karamela
Mislim, da s kakšno knjigico primerno za  zraven, ali pa s CD jem ni kaj zgrešit.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 11:16:02   
katarina2004
Mi 2 sv ase poročila pred kratkim in sva od večine svatov dobila denar v kuvertah. večinoma so bile samo kuverte in pa cvetje-šopki. Najbolj mi je padlo v oči en cvet-bananin, bambus ne vem točno in na njem narejela lična mini torbica aranžirana v cvetličarni iz papirja, listov notri pa je bil denar in pa posvetilo. Drugače pa tako kot so ti svetovale druge tudi mi 2 sva dobila  foto albume (vedno pride prav), slike, bomboniere, ..... no eno je bilo še izvirno dva medvedka (ženin in nevesta eden je bil oblečen v roza oblekico, eden pa je bil v modrem puloveju držala pa sta v rokah kuverto....

Upam, da sem ti kaj pomagala.

Lp,

Katarina


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 12:21:12   
Maxica
Raje nič kot kakšen praholovec. Mi smo sicer lani šli na eno poroko in smo zraven kuverte dali tisto "rožo" družinska sreča. Se mi je zdelo tako simbolično in primerno.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu katarina2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj zraven kuverte?
5.6.2007 19:02:56   
LUNA06
Ja meni je biu všeč okvir za sliko, ki sem ga dobila zraven kuverte.No možev brat-priča, pa nama je prinesel aranžiran šparovček in denar kar v njemu, ful fletno.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?