|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka zaradi denarja?
7.7.2007 23:37:57   
Anonimen
Samo Vaša velecenjena mnenja, prosim... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 0:35:32   
solatja
malo bolj natančno razloži pa ti bom jutri odgovorila...

zakaj bi se kdo poročal zaradi denarja, če je zumajzakonska zveza (torej koruza) pred zakonom izenačena z zakonsko zvezo?? se pač prijaviš skupaj in se ni treba poročat (če se gre za kako pravico dedovanja al pa kej).
al se nameravaš poročit zato, da boš od svatov dobila denar ? user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 0:44:07   
Anonimen
Poroka dveh ljudi, ki se poročita samo zato, da se s tem finančno okoristita... Ne tko, da se npr. baba poroči z dedcem, ker ima dedec keš, ampak tko, da se dva poročita zato, ker bi jima poroka prnesla keš... to sm mislila. user posted image

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 7:08:15   
Naty*Taja
Od kdaj pa poroka  prinese keš? user posted image  Če kej dobiš od svatov je to itak samo "povračilo" za stroške, ki jih imaš za zabavo.
Zakonsko, socialno... pa ostaneš kvečjemu brez česa - npr. dokladov, socialne pomoči, če te je partner sposoben preživljat...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 8:24:11   
nuala
Šur, jest sem za. Samo dost dnarja bi moral bit v igri.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 12:35:17   
Jessy
Jaz tudi ne vem, da bi mi poroka prinesla kaj keša. Če vsa darila pretvoriš v denar, je bila poroka še vedno dražja od vrednosti daril, tako da tu ne vidim keša.

Poznam pa nekaj ljudi, ki so se poročili samo zato, ker so bili partnerji iz premožnih družin. S tem so se okoristili tudi sami. Ali ima to smisel ali ne? Jaz ga ne vidim. Če ni ljubezni tudi denar ne prinese veselja in zadovoljstva - vsaj meni ne. Enim pa očitno denar toliko pomeni, da ostale stvari zanemarijo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 12:36:06   
Anonimen
Pri moji žlahti.....bi šla verjetno krepko v minus tko dauser posted image .
Naši svati bi verjetn še kej odnesl namest prnesl.

Drugače pa....se ne bomo poročil. Pa ne zarad denarja. Ampak zato k nam ohcet nč ne pomen.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 13:02:01   
Marogica
Ne razumem čisto...
1. Naj bi poroka-torej obred- prinesla dosti denarja?
2. "Združitev"  dveh finančno močnih, kar pomeni še več denarja v bodočnosti?



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka zaradi denarja?
8.7.2007 22:49:19   
SaaS
Ko sva se midva poročila, sem od parih slišala vprašanje, če sem noseča? Pa sem imela poln "kufer" teh vprašanj, a kar tako iz ljubezni se pa danes več ne poroča?! Potem sem pa kakšnemu takšnemu firbcu odgovorila, da se nisva poročila zaradi nosečnosti ampak zaradi hladilnika in pralnega stroja, so pa kar malo utihnili ...  

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka zaradi denarja?
9.7.2007 9:37:20   
koala
Ja Saas, se mi zdi da je kar klasično vprašanje če je nevesta noseča, ko folk izve da se bo par poročil.

Zaradi denarja pa se ne bi poročila, smisel zakona je vsaj zame v trdnem zaupanju, ljubezni in spoštovanju.
Denar pa ima vsaj zame s tem bore malo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka zaradi denarja?
9.7.2007 9:41:09   
lemavrica
Darila mogoče povrnejo stroške, zaslužit pa itak ne moreš nič.
Je pa res nadležno to vprašanje "ali si noseča" ko poveš da se boš poročil. Pri nama je bilo tko, bolj smešno je pa to da sem bila res, pa še sama nisem vedla.user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka zaradi denarja?
9.7.2007 11:37:33   
tonja
Midva sva na vabilo napisala, da:
naj si z darilom ne delajo skrbi saj to v ljubezni pomembno ni, če pa drugače mislite si vi, naj raje kak tolarček v kuverti zašumi.
 
To sva napisala samo za to, ker sva že prej nekaj časa živela skupaj pa nisva želela, da bi imela 5 servisov, 4 komplete posode.... ker sva imela že vse kar sva potrebovala.

Zato sva jim to napisla in ne zato da bi s tem obogatela.

Je bila pa na koncu izkupiček tak, da sva dobila ene 300.000 takrat še SIT več kot sva porabila za poroko.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka zaradi denarja?
9.7.2007 18:09:57   
Anonimen
Nama se je splačalo, pa sploh ne hoteuser posted image .

Ko sva razglasila da so bova poročila, so se najini velecenjeni starši odločili da bodo krili vsak polovico stroška poroke. Tako so nama dali eni in drugi vsak 600.000 sit, to sva vse porabila za poroko. Pa sva nameravala sama plačat, ampak če se že ponujajouser posted image .

V vabila pa sva napisala da želiva denar (seveda ne tako direktnouser posted image ), ker sva živela skupaj že 8 let in res niti najmanj nisva potrebovala še kakega servisa in toasterja. Sva napisala da je za poročno potovanje. In se je spet nabralo natančno 600.000 sit daril.

Tako sva s poroko zaslužilauser posted image .

Seveda so takoj na poroki že sledila vprašanja kdaj bo user posted image  in glej ga vraga, zanosila sem naslednji mesec po poroki, tako da nihče ne bo mogel rečt, da sva se poročila zato ker sem bilauser posted image .

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka zaradi denarja?
9.7.2007 20:21:55   
purple
Poroka zaradi denarja. user posted image  Vsekakor ne. Poročila sva se, ker sva si tako želela- zaradi ljubezni. Imela sva malo ljudi na poroki (24), kar se naju tiče bi jih mela še manj.

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 13:02:50   
*tajda*
No pa še en dokaz ljubezniuser posted image  Za poroko sva dala čez dva miljona bivših tolarjev,na poroki sva bila samo midva,razvajala sva se do konca,privoščila luksuz.Poročila sva se pa na otočku sredi indijskega oceana.Za darilo sva dobila drug drugega.user posted image  Aja pa čez en mesec ugledala dve črtici na testuuser posted image

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 20:29:58   
štorkljica
Nimam nič proti takim porokam, ko se ženijo zaradi keša, pravzaprav se mi zdi, da imajo tile pari že vsaj eno in tudi zelo pomembno skupno točko - denar!
Če bi bla jaz bogatunka bi se verjetno tudi poročila z nekom ki ma dnar, kot pa z nekom ki ga nima... če ti na koncu nič drugega ne ostane, ti ostane vsaj denar...
Sicer pa... vsak k svojim....oz. kot pravi pregovor...ptiči iste sorte vedno skupaj letijo!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 20:54:04   
mika
midva sva se poročila zato, ker sem bila user posted image , pa seveda zaradi denarja.


user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 10.7.2007 21:02:19 >

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 21:05:37   
Anonimen
Še en razlog več, da se ne poročim. Zaradi tistih nekaj jurjev user posted image  Pa kaj še.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 21:06:07   
kofetek2010
pravijo, da se eni poročijo iz ljubezni, ta drugi pa zaradi ljubezni user posted image


dnarja ne omenjajo user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka zaradi denarja?
10.7.2007 22:21:32   
Anonimen
Mene so gospod poročili zarad davkarije...










... a sem zmagala? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka zaradi denarja?
11.7.2007 7:51:05   
mika
Zaradi tistih nekaj jurjev Pa kaj še.


mič, če so jurji v eurih ni slabouser posted image .

pikec, kaj pa je tvoj pridobil na davkariji, mogoče poročeni česa ne vemouser posted image . a se ne splača bolj bit koruznikuser posted image ?  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka zaradi denarja?
11.7.2007 9:05:45   
MarijaPo
Tud to je nek razlog. Sicer bolj slab, ampak je pa.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka zaradi denarja?
11.7.2007 14:51:27   
srki
Zaenkrat me misel na to še ne gane, da se poročim. Mogoče, nekoč, ko mi kak cegu na glavo padeuser posted image user posted image .

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka zaradi denarja?
12.7.2007 16:22:06   
Anonimen
zarad denarja-ne. zarad ljubezni-mogoče, ne vem če je poroka glih dokaz ljubezni... zarad državljanstva-jauser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?