|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Notranja, a vendarle vhodna vrata
4.10.2007 9:27:20   
Strawberrie Cherrie
Sem včeraj prešetala še Baumax. Pregledala sem že Liko in Lip Bled. Pa ne najdem nekaj, kar bi bilo za nekje ceno 200-250€, pa da so kot vhodna vrata, vendarle ne tako robustna. Ostane mi še sicer Merkur, moraš še danes pobrskati.

Kaj ste pa ve dala, ki sicer imate 'vhodna vrata' na hišiuser posted image user posted image user posted image , ampak imate potem po stopnišču še svoj vhod?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Notranja, a vendarle vhodna vrata
4.10.2007 9:28:31   
Strawberrie Cherrie
Aja, pa to sem pozabila dodati, da morajo imeti nujno dodatek stekla - brez kakšnih čičkarij, ker mi ne sedejo, ker na hodniku nimamo okna, nekaj svetlobe pa vseeno hočem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Notranja, a vendarle vhodna vrata
4.10.2007 9:32:38   
Gordana-3
nam jih je delal mizar, ker tud nismo našli nič pametnega. ta odprtina je bila tud zelo široka in visoka, tako da je levo in desno od vrat zasteklil nekje od polovice navzgor, tudi čisto zgoraj je steklo, sama vrata pa so tudi zastekljena - tako kot levo in desno od njih. sicer pa so vrata bolj robustna, pa tudi steklo je debelejše in ne čisto prozorno. vse skupaj naju je koštalo 160.000 sit (lani).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Notranja, a vendarle vhodna vrata
4.10.2007 9:35:25   
Anonimen
Zakaj pa ne daš navadnih notranjih vrat?

Midva sva v bloku, notranja in vhodna vrata sva kupila pri liko vrhnika in sva zelo zadovoljna. Vhodna so ista kot notranja, samo ojačana, pa zvočno izolirana. Ne vem pa če delajo tud s šipo jihuser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Notranja, a vendarle vhodna vrata
4.10.2007 9:45:03   
mojsoncek
Marles Podvelka: http://www.podvelka-psp.si/stran.php?idstrani=14
Jelovica: http://www.podvelka-psp.si/stran.php?idstrani=14

Ali pa jih daj narediti po meri kaksnemu mojstru.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?