|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSEBEN VOZICEK..????
5.5.2007 21:46:37   
zirafa76
Pozdravcek vse user posted image user posted image user posted image ..Nekje sem zasledila, da obstaja vozicek za dvojckeuser posted image user posted image , ki je sestavljen iz dveh vozickov,ki jih spnes na strani ter ga upor.kot celoto ali pa vsakega posebej...Ali katera ve, kateri je to in kje se jih dobi in ce ima katera izkusnje z tem??????user posted image

hvala ter lep dezeven dan se vsem..............user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
5.5.2007 22:50:12   
guppy
Ojla, žirafica! Tok je fajn, da sprašuješ veliko stvari tukaj, potem še nam "lenim" nosečkam privoščiš kakšen dober odgovor user posted image

Baje se lahko nekje (?) kupi neka sponka, s katero se dva vozička lahko spneta skupaj. Brala sem samo to, da se potem zna zgoditi, da sta dva vozička preširoka, ko sta speta in da se ne moreš normalno sprehajati po kakšnem ožjem pločniku, iti v dvigalo...

Nimam pa izkušenj s tem user posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
5.5.2007 23:33:09   
Jančika_
Peg Perego ima sigurno to, za druge pa ne vem. Mislim, da ima LARA tako varijanto za svoji punci, ki sta dve leti narazen. Mogoče jo kontaktirata na privat. Kolikor vem, se te sponke dobi v Baby Centru, ali pa se jih vsaj da naročiti.

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
6.5.2007 9:53:56   
alpog
Ja, Peg Perego ima takšno sponko. Samo paše le na Peg Peregove vozičke. Jaz sem jo kupila, pa sem imela druge vozičke. Moj ata je potem moral sponko popravljati in podaljšati.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
6.5.2007 10:35:35   
frutka_
Za PP so ti že predhodnice napisale. sem pa enkrat zasledial, da ima tudi Jane podobno varianto, na njihovi spletni strani sva s Seven enkrat gledali.

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
6.5.2007 11:13:46   
zirafa76
Pozdravcek..Ja, hvala ze vse te inf.user posted image user posted image , me a se zanimajo te sponke..to pomeni, da sta to navadna vozicka, ki jih pritrdis z sponko ali so to posebni vozicki za user posted image user posted image in jih lahko potem locis in so malo ozji????
Alpog, kako pa si ti to imela ..si imela navadna vozicka ali so posebno izdelani???Kako pa je bilo z sirino, ko si jih povezala????user posted image

hvala se enkratuser posted image user posted image user posted image
p.s. sem malo zmedena glede teh vozkov, bi pa bilo fajn imeti tako varijanto...se posebej, ker je izbira boljsa, pa prodas jih verjetno kasneje lazje..kaj pa vemuser posted image user posted image

pozdravcek vsem v soncen dan, vsaj na stajerskem je....user posted image user posted image

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
6.5.2007 12:05:22   
siskamiska
To sta 2 čist navadna vozička za enojčke, ki jih po želji lahko spneš skupaj, da lahko voziš oba vozička naenkrat.
Enkrat sem zasledila da ima sponke tudi Inglesina.

Pojdi v trgovino Mami na Celovško če si iz LJ ali okolice, pa ti bodo vse razložili. So zelo prijazni. Aja sem šele sedaj videla da si iz Celja. Potem pa jih pokliči ali pa pojdi v Baby Center.

Ta varianta se mi zdi fajn če želita starša vsakega otroka tudi voziti ločeno, ko sta pa vozička speta skupaj pa verjetno pridejo zelo široko - zelo nerodno za pločnike, trgovine in dvigala.

Upam da sem ti kaj pomagala.

Lp

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
7.5.2007 8:14:24   
andreja 07
Pozdravljene vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sory k skačem tu notri namreč lani sem bila tud jaz user posted image  zuser posted image user posted image  in vem kake skrbi vas tarejo.Mi imamo pp pramette in SEVEDA SPONKE,ki pa niso od PP,ker jih takrat pač niso meli .so no name firma in pašejo na več modelov vozička ,ker sem mela najprej sponke in pol hodilo po trgovini ker voziček ,bi. je pa res da potem ko spneš greš sam v tovorno dvigalo v zD. pločnik je odvisno od širine le tega je pa men blo to ful ok. No če gremo vse na sprehod je enostavno za nset in vsak svojega peljemo. Sedaj pa smo kupili marelo za dvojčke tko da pp pramette prodajamo imam pa tudi sponke na razpolago.

lep dan vsemuser posted image user posted image  pa pazite na bušije

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POSEBEN VOZICEK..????
7.5.2007 8:38:51   
Neža81
 
Jutro!

Primer takega vozička.

http://www.bolha.com/oglas2098246

Lp, Neža

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?