|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potovanje z dojenckom?
17.9.2007 16:10:22   
tisa80
V začetku decembra nameravamo potovati v Egipt z našim nadobudnežom,ki po takrat dopolnil 7 mesecev.Sem v hudi dilemi ali naj grem ali ne.Ko nekaterim omenim ,da gremo me eni zmerjejo,da nisem normalna,če sploh vem kam grem,drugi me zelo podpirajo in pravijo ti samo pojdi in uživajte.Zanima me kaj mislite ve.Naj povem da ima hotel pet zvezdic,da je po priljubljenosti turistov v samem vrhu.Imenuje se HOTEL PALM RESORT.Če je že katera bila tam,bom vesela vsakega priporočila.Prosim svetujte mi.

< Sporočilo je popravil Seven RR -- 24.10.2007 20:16:41 >
Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 16:16:38   
principessablu
ti kar lepo pejt,drugi niso normalni,ki blebetajo take neumnosti,prijateljica je šla v egipt z 3 mesece staro punčko,tako da akcija,vi kar lepo uživite,mogoče se pa vidmo,moja bo stara takrat tudi 7 mesecev in načrtujemo izlet...a mate že rezervirano?preko katere agencije pa?pa cena?full me zanima...lp

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 16:28:16   
tisa80
Ja, gremo preko agencije Globtur.Potujemo iz Brnika ,cena z vsemi taksami vizami itd.pride 1600€ za dve osebi.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 16:33:39   
principessablu
a to za novo leto al kaj?full je drago..

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:13:33   
tisa80
Ne ni za novo leto.Osnovna cena je 689€ potem so pa vse takse, kot sem že zapisala,vize,riziko odpovedi pa zdravstveno zavarovanje itd.pa se nabere.Hoteli smo iti kje iz tujine ala Dunaj,Salzburg..pa je potem sama vožnja. Brnik je pa blizu in si hitro doma.

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:19:44   
kaya2007
a to je sharm el sheikh, ne? ne najdem namreč spletne strani od hotela...pa saj je vseeno. Ne oziraj se na druge, če se tebi zdi ok in ti potovanje ne predstavlja problemov, potem seveda pojdi! Jaz trenutno zase nisem prepričana, če bi tovorila vse flaše s sabo user posted image  ampak bi šla vseeno kam na toplo, takoj!

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:20:08   
principessablu
prašam zato,ker sem bila avgusta lani in plačala 400evrov z vsem vred za 1 teden..iz brnika

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:20:50   
principessablu
vglavnem nima veze,vi uglavnem le pejte in to je to...uživajte,lp

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:21:37   
kaya2007
aja, kako ste se imeli pa na morju? verjetno ni bilo problemov? pa računaj na to, da otrokom ne paše toliko vlaga-sicer za egipt ne vem...ampak jaz sem hotla na tajsko, pa so mi tudi rekli, da naj raje še malo počakam.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:27:01   
principessablu
jaz sem se imela super,problemov nevem zakaj bi imela...aja meseca decembra tam ni tok vroče,je ravno prav..

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 17:34:09   
Bubacka
Ne ne nobenga ne poslusaj in ker pejd!!! Moja ma 9 mes. Pa ze sma bla na dopustu na Bolu! Potem jaz sem sla z njo k sorodnikam v Ukrajino, potovala sma z letalom 2 ure in pol se z vlakom 8 ur! Tamala navjana potovati ze v mojem trebuscko! Pot pa prenesla super, na avionu zaspala, v vlaku tudi, ker je bil ponoci... ja pa res da sem mogla nesti i kozarci i posodice, hrano, frutke, soke, kasice, robcke, slincke, pampersi, igrace...............................................user posted image
Ampak sma pa uzivala vse povsod, in mala je ful pridna... Tvoj otrocicek bo tudi, moras ga navaditi, vsaj potovati skupaj, je pravi uzitek!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
17.9.2007 22:05:46   
Naja30
Jaz bi šla takoj. Moj pa ne. Še za v toplice jeseni za 4 dni sem ga komaj prepričala.user posted image

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
18.9.2007 14:35:27   
soncek1997
Tisa, ti kar pojdi. Vožnje z letalom je cca 4 ure; pa otrok bo verjetno moral sedeti pri tebi v naročju, če bo letalo polno. Edino previdna bodi pri vodi - uporabljaj samo ustekleničeno vodo in pri umivanju otroka pazi, da ne bo pil vode. Zrak je suh-  ni nobene vlage, tako da tudi ni komarjev. Previdna bodi še pri hrani - jej sadje, ki se lupi (banane,....) in pa pri ribah.  Priporočam, da s sabo vzameš še kakšna zdravila - proti vročini, medicinsko oglje ter nelit 60 (za vsak slučaj, če pride do driske). Če potrebuješ še kakšne inf. vprašaj. (sem zaposlena v turizmu, v avgustu bila s svojim otrokom v Sharmu...)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
18.9.2007 15:12:17   
kaya2007
sonček se priporočam za kakšne nasvete!!! kdaj se lahko potuje še na kakšne bolj oddaljene destinacije (dubai, maldivi, tajska...itd.)?

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
18.9.2007 20:34:51   
bilbo
sami smo se ravno vrnili s Krete, Nia je stara ravnokar 7 mes. Bilo vse BP, gremo pa še decembra na Gran Canario.

daljše destinacije so pač problem sam zaradi tega, ker otrok nima sedeža, leti pa sem 10 ur in več.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
19.9.2007 9:07:37   
soncek1997
Kaja2007 - glede destinacij je tako. Iz mojih izkušenj priporočam, da najprej "poskusite" bližnje destinacije, da vidiš, kako otroku ustreza let z letalom, potem je tu še odvisna starost otroka; prehrana, čas potovanja,.... Na osnovi tega se je lažje odločat kdaj in kam z majhnim otrokom. 

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
24.10.2007 10:39:10   
tisa80
Evo punce moje potovanje je pred vrati.V petek potujemo v Egipt in upam da bo vse ok.Hvala her ste mi pisale same vspodbudne besede,ker drugače ne vem kako bi bilo ker mi še vedno vsi natolcujejo,da sem nora,da grem z 7,5 mesečnikom na dopust tok deleč.Moram pa priznati,da me je globoko v sebi ševedno malo strah.

(odgovor članu soncek1997)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
25.10.2007 8:07:49   
viv_
Ja, te bo strah, dokler se ne boste vsedli na letalo. Potem boš pa videla, da je super, da so otroci zelo prilagodljivi in se boste imeli max lepo!

Srečno!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Potovanje z dojenčkom?
26.10.2007 21:14:13   
Anonimen
Uživajte user posted image  user posted image

(odgovor članu tisa80)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Potovanje z dojenckom?
26.10.2007 21:18:32   
rija
to boš morala pa sama najbolje vedet, ker veš, kakšnega otroka imaš.

jaz res nisem komplikator, za razliko od mojega, pa sem pred porodom vedno rekla, da bomo poleti že ležali na eni plaži v grčiji user posted image
pa se je obrnilo malce drugače: dobili smo zelo zahtevnega malčka in meni se enostavno ni ljubilo gnjavit z neko grčijo in smo raje napakirali naš kombi in šli na hrvaško.....

saj samo po sebi res ni nevem kaj....ampak ko sva šla midva na potovanje v egipt, so nekaj zasrali z letali in smo potovali svojih 8 ur, potem so nam zgubili še prtljago....tak, da je šel cel dan....in sama sem bila čisto preč, ne da bi še mela dete zraven. so pa bili na istem avionu eni z 6-mesečnikom, ki je vse to prenesel brez problemov. samo je pa 95 % mirnejši od mojega mladička....

torej, sama najbolje veš.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Potovanje z dojenckom?
30.10.2007 21:07:03   
Babaloo
Midva sva šla z 10 mesečnico v sr. Ameriko, pa nismo živeli v tako nobel hotelu in v kakem turističenm kraju. pa ni bilo problemov.
Samo pazi, kaj ji daješ za jest in pit.
Jaz sem ji umivala usta z vodo iz steklenice in jedla je samo olupljeno sadje.
Ker če dobi drisko, je lahko velik problem za tako malega otroka. Sicer pa imajo v takem hotelu zdravnike.
Ti samo pojdi in uživaj.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Potovanje z dojenckom?
31.10.2007 22:19:12   
atanja
Mi smo šli letos z avtom kar daleč z 8muser posted image . In mi je žal d anismo šli nekam z avionom. Zato ker je moj vozu avto in je bil valda mali ful tečen in pol je bil on živčen ker se je mogel skoncentrirati na vožnjo.
TAko pa oba lahko za user posted image  poskrbita. Pač no ni ti traba pazit an vožnjo pa tako dalje. Edin kar je da se ne moreš organizirati kot se ti hočeš-mislim postanke...

(odgovor članu Babaloo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POTOVANJE Z DOJENČKOM?
3.11.2007 14:36:34   
Balonchy
Tisa80!

Kako je bilo?
Saj si včeraj prišla domov, ne? user posted image

Javi se kaj...

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?