|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:42:02   
saratanja
S triletnikom in leto in pol staro hčerko se odpravljamo na enotedenski dopust v prekmurje.  Na tem koncu sem bila samo nekajkrat službeno in še takrat samo na hitro, tako da ničesar ne poznam. Sva se z možem odločila, da namesto kakšne tujine raje raziščeva te konce, kar je moja dolgoletna želja. Ker bomo nameščeni v termah Lendava, bo kopanja zadosti, rada pa bi izkoristila čas, da čimbolj spoznam tiste konce.

Po internetu iščem, kakšne podatke, kaj vse se da videti ....no tega ni malo. Mi pa manjkajo (oziroma jih ne najdem) podatki, kaj bi lahko počela posebnega z otroci.   Saj bomo šli obiskati več gradov, pa rotundo, Bogojino, pa Muro ..... ampak, želim si, da bi se lahko z malimi zapeljali tudi do kakšne lončarske delavnice, kjer bi lahko videla mojstre pri delu...pa mogoče celo sama malo poskusila glino. Pa kakšen ogled konjev ? Ali mogoče katera pozna, kje bi našla kaj takega? Kaj pa kakšna vožnja po Muri za družine (za enkrat sem našla razne spuste, za kar pa so moji otroci še premajhni). Hja, pa tudi ogled kakšne kleti bi si z dragim zaželela. Moj starejši otrok se itak že celo jesen igra trgatev in melje grozdje (beri kocke) odkar smo bili na trgatvi na dolenjskem, bi ga verjetno tudi taka klet čisto zaposlila.
Mogoče pa še kaj, kar se da početi v tistem koncu?



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:48:40   
muki1
Lončarski kraj so Filovci. Tam imaš po mojem sigurno tudi možnost sprobati kaj sama naredit. Konkretnih informacij nimam, ampak sem 100% prepričana, da jih imajo v hotelu v Lendavi, kjer boste bivali.

Spuste po Muri organizira rafting klub iz Petanjcev......mi smo hodili enkrat poleti, bilo nas je 7 odraslih, toliko malo, da so moški poprijeli za vesla. Tudi nimam telefonske številke in nič podobnega, če ne najdeš me dregni na ZS, pa se bom probala pozanimati.

Konje z možnostjo jahanja imajo pa v
Rakičanu, pri gradu
in v Petanjcih v Zatonu. Lepši ambient je v Petanjcih, ampak če boste v Lendavi pa je za kakšnih 12 km bliže Rakičan.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu saratanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:51:40   
muki1
Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:54:09   
muki1
Tudi okrog Bukovniškega jezera lahko greste z vozičkom.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:55:21   
Raho
Oglasite se na kaviuser posted image . Žal se 4 tedne pred porodom turističnega vodiča več ne morem igrati (piši mi na ZS)

Ogledate pa si lahko: Murišo, lendavski grad s stalno zbirko in z galerijsko zbirko, sv. Trojico, cerkev sv. Katarine, hišo vina Cuk, kranjčevo klet, dežnikarski muzej, sinagogo in kulturni dom, kjer imajo v kavarni fantastične tortice(to je v Lendavi sami), potem Copekov mlin, Miškovo (Kranjec) domačijo, Halaszovo romarsko pot, konji - grad Rakičan, lončarska dela - Filovci (vam rade volje pokažejo), potem se splača ogledati si v Dobrovniko gojilnico Orhidej in prvi tropski vrt...

Saj se da kaj videtiuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:55:26   
muki1
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1719436&mpage=1&key=&#1719776

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:56:54   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.


Sori Mukica, ampak če so v Lendavi, se 100% splača pogledati hišo vina Cuk.

Aja pa - Novi Tomaž - stare vinske kelti v Lendavskih Goricah

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:57:36   
muki1
Ne pozabite iti na izlet na Goričko, svetujem kakšno krožno vožnjo. Goričko je slovenska Toscana user posted image .
Mater, sem zavedna Prekmurka user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 12:58:26   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.


Sori Mukica, ampak če so v Lendavi, se 100% splača pogledati hišo vina Cuk.

Aja pa - Novi Tomaž - stare vinske kelti v Lendavskih Goricah


Nimam kaj oprostiti, jaz samo svetujem tisto kar poznam. Hiša vina Cuk mi je špansko selo - žal.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:04:58   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.


Sori Mukica, ampak če so v Lendavi, se 100% splača pogledati hišo vina Cuk.

Aja pa - Novi Tomaž - stare vinske kelti v Lendavskih Goricah


Nimam kaj oprostiti, jaz samo svetujem tisto kar poznam. Hiša vina Cuk mi je špansko selo - žal.


Čuj, pa medve sve ko živa enciklopedija za oglede Prekmurjauser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:05:14   
Barbs
To s kletjo se strinjam (muki predlog) , preizkušeno in res okuser posted image ..kar se tiče Filovcev, pa moraš prej poklicati... Mi smo se malo vozili naokrog - raznih tabl za to in ono je bilo morje, ko si pa k bajti zapelal, pa a) ni blo nobenga doma, b)ni blo gospodarja, c ) razne take..... no ja, za kako glino tenstat je bolje, da se najavite...

če ne pa pejte še na Babičev mlin na Muri ( to je pri Veržeju) , pa na Bukovniško jezero ( Dobrovnik) .. če ne drugega, tu bodo otroci lahko šibali levo in desno, vidva si bosta pa izbrala kake točke za izboljšanje tega in onega (ajurvedauser posted image  ) ....

aha, pa v Beltincih je ena fajn damica.... na glavnem križišču greš kar naprej  do prve bajte, mislim, da je celo naslov Beltinci 1 , ona krasno plete iz slame, razne lustre, pa ... otroke ti pa v hipu nauči plesti srčke . Za to gospo vedo v termah Lendava ( naslov pa to) ker ima tam občasno (ob praznikih) razne delavnice za turiste... vprašaj na recepciji...

Lepo se imejteuser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:12:16   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.


Sori Mukica, ampak če so v Lendavi, se 100% splača pogledati hišo vina Cuk.

Aja pa - Novi Tomaž - stare vinske kelti v Lendavskih Goricah


Nimam kaj oprostiti, jaz samo svetujem tisto kar poznam. Hiša vina Cuk mi je špansko selo - žal.


Čuj, pa medve sve ko živa enciklopedija za oglede Prekmurjauser posted image


Ja, samo tvoj ovitek je bolj fensi user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:15:38   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Klet pa v definitivno v Gornji Radgoni in degustacija v vinski kleti POD SLAPOM.


Sori Mukica, ampak če so v Lendavi, se 100% splača pogledati hišo vina Cuk.

Aja pa - Novi Tomaž - stare vinske kelti v Lendavskih Goricah


Nimam kaj oprostiti, jaz samo svetujem tisto kar poznam. Hiša vina Cuk mi je špansko selo - žal.


Čuj, pa medve sve ko živa enciklopedija za oglede Prekmurjauser posted image


Ja, samo tvoj ovitek je bolj fensi user posted image .


Ne, malo bolj zajeten jeuser posted image

Beltinci 1 ne more biti naslov, ker imajo Beltinci uliceuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:18:10   
Raho
Pa obvezno v Ižakovce na Otok ljubezniuser posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:19:15   
muki1
In spremenit rezervacijo na dva tedna user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:33:18   
Barbs
Zdaj sem se pa skup vzela in se s  pomočjo mojega najboljšega moža spomnila, da je v bistvu ta damica v Lipovcih, (zraven Beltinec) , reče se pri Jakobovih in jih vsi poznajo.

Aha, da povem, da sem se tam naučila splesti doužnjek ( upam, da sem prav napisala)...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: počitnice v Prekmurju
13.11.2007 13:54:36   
moci
na, pa se mi ne bo treba ubadat, kaj bomo naslednji teden počeli. user posted image

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: počitnice v Prekmurju
14.11.2007 9:22:33   
saratanja
Pa ve ste boljše kot ves internet. Se že teden dni potikam po uradnih straneh, pa sem od vas zvedela  tule precej več. Hvala muki1, Raho, Barbs, zlate ste.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dva tedna muki1 JA...najmanjuser posted image   Sam kaj ko finance ne zdržijo.  Bo treba vse videti kar v enem tednu.Se mi že zdi, da bom spet prišla domov z občutkom, da sem še toliko lepega in zanimivega izpustila.

Sem si izpisala vse vaše ideje, pa grem zdaj raziskovat, če najdem naslove in predvsem telefonske, da se pozanimam, kako bojo sploh kaj odprti v času božičnih praznikov.

O se že tako veselim.....samo, da mi otroka kaj ne zbolita

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: počitnice v Prekmurju
14.11.2007 12:10:16   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Zdaj sem se pa skup vzela in se s pomočjo mojega najboljšega moža spomnila, da je v bistvu ta damica v Lipovcih, (zraven Beltinec) , reče se pri Jakobovih in jih vsi poznajo.

Aha, da povem, da sem se tam naučila splesti doužnjek ( upam, da sem prav napisala)...user posted image


Ja res je so lipovci, vendar prva hiša na levo, ko prideš iz križišča niso Jakobovi, temveč se pišejo Žižek, Jakobovi so pa doma v centru oz središču vasi. Je pa res, da prva hiša oz Žižek tudi pletejo in so povezani z Jokobovimiuser posted image

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?