|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:04:28   
Divja vijolica
Do jutri se morava odločiti kakšne barve naj bi bile stene v otroški sobi. Odločila sva se, da bo polovica močna oranžna. Za drugo polovico pa še ne veva. Jaz bi najraje zeleno (bolj svetlo?). Moj bi pa modro.  Kakšno bi ve predlagale? Lahko tudi kakšna druga barva, če veste, da dobro izgleda.  Hvala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:07:51   
tinkamiška
kakšni bosta pa ostali dve steni?

bi dala eno močno, ostale bolj nežne...pa jst sem se modre že tako naveličala...zato se bolj nagibam k zeleniuser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:12:59   
Divja vijolica
Vse stene bodo enake. Polovica (zgoraj)bo npr. modra (za to sprašujem), spodaj bo oranžna. 

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:13:05   
Anonimen
Kakšno bo pa pohištvo?
Meni na živo oranžno paše nežno rumena. Taka svetla soba pride potem. Modra mi sploh ne gre zravn. Ni mi všeč mešanje toplih in hladnih barv.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:13:38   
laurago
No če mene kaj vprašaš nebi dala močnih barv.
Naši imajo vsi nežne tako da te kar "boža" ko stopiš notri.user posted image
Pupa ma roza, ker si je tako zaželela. Gorazd ima pa modre, ker je tudi tako hotel. Tamala dva imata pa zaenkrat rumene stene umes pa tiste tapete al kako se že reče taka črta je no pa so gor medvedki pa tako.

Saj oranžna barva je lepa, ampak ne močna, se ti ne zdi da bi malo "ubijalo"?
Bi bilo pa zelo lepo če bi bila do sredine močna oranžna (tako kot si rekla) od sredine naprej pa nežno oranžna. No saj pomojem ne bi bilo slabo. user posted image

Glede močne oranžne in modre pa, ne vem no user posted image  a to paše skupaj?! user posted image  Pa tudi zelena mi ni boh ve kaj. =)

Predlagam ti živo oranžno tako kot si rekla...od tam naprej pa nežno oranžno ali rumeno. Bi bilo lepo user posted image

Kaj praviš??

LP

_____________________________

Najraje jih imam:
Laura- 26.6.2001
Gorazd- 13.8.2003
Gašper & Gaber- 6.1.2007
ter da seveda ne pozabim najboljšega ter najprijaznejšega moža Klemna.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:13:39   
Andre
Starejša hčerka ima dve nasprotni steni oranžni, ostali dve pa bordo rdeči. Ful lepo, ker ima na tudi fotelj v sobi v teh dveh barvah. Srednja ima cca 1/3 sten spodaj vijuagasto pobarvano temno zeleno (kot trava), ostalo oranžno. Še boljš. Najmlajša pa ima spodaj tudi temno zeleno, zgoraj pa rumeno. Se mi zdi, da kar sije sonce v teh barvah. Priporočam.user posted image

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:14:16   
Divja vijolica
Pohištvo je svetlo bukev + bež, in javor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:16:36   
laurago
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica

Pohištvo je svetlo bukev + bež, in javor.


Ja.. zelo bi pasala rumena zraven!! user posted image  

_____________________________

Najraje jih imam:
Laura- 26.6.2001
Gorazd- 13.8.2003
Gašper & Gaber- 6.1.2007
ter da seveda ne pozabim najboljšega ter najprijaznejšega moža Klemna.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:19:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica

Pohištvo je svetlo bukev + bež, in javor.


Pomoje bi ful lepo pršlo oranžna spodej, gor pa nežno rumena. Na tako pohištvo sploh ne pašejo hladne barve.

http://baby-portal.tronportal.si/PortalSLO/DesktopDefault.aspx?tabindex=3&tabid=949

Tukej so lepe sobice. Mogoče dobiš kkšno idejo.user posted image

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:23:24   
Divja vijolica
Hvala, mislim da bomo res dali rumeno. Meni modra tudi ni všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:25:20   
tinkamiška
no se strinajm z kombinacijo močne oranžne in potem nadaljevanje nežne oranžneuser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:25:38   
Divja vijolica
karin24, te slikce sem tudi že gledala, vendar jih je tako malo kombinirano z oranžno, razen ena z zeleno, in mislim da ena s svetlo oranžno. Se je pa moj čisto zapičil v močno oranžno, tako da bo ta sigurno.

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:29:45   
tinkamiška
divja vijolica poglej v moj album, imamo oranžno sobico z modrim nebom, je zelo pisana, ker si je iza pač želela čim več živalic...geslo je ustvarjanje
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Divja vijolica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:34:51   
Anonimen
Mislim da je Lusa hčerki pobarvala sobo z oranžno. Pa žirafce al kaj še. Mam nekje v spominu. Mogoče ti bo pokazala slike če jo kontaktiraš. Je res zelo lepa sobica, vsaj kakor imam v spominu.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:49:07   
honey
Mi smo tudi eno otroško sobo pobarvali podobno - 1 stena živo oranžna (pomarančna), ostale 3 so bolj nežno oranžne - pa ne marelične, ampak take bolj svetlo oranžne, lamelne zavese so pa bolj marelične barve. In moram reči, da ko stopiš v sobo, da ti da kar nekaj ene energije ali kako bi se izrazila. Mi je že skoraj žal, da sva Timu dala modro - svetlo in temno kombinacijo. Samo kaj, ko si je želel modro sobo. Tako da - oranžna je zakon, res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 14:59:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Divja vijolica

Do jutri se morava odločiti kakšne barve naj bi bile stene v otroški sobi. Odločila sva se, da bo polovica močna oranžna. Za drugo polovico pa še ne veva. Jaz bi najraje zeleno (bolj svetlo?).


moja sestra ima sobo mocno oranzno in travnato zeleno, prav fino skupaj paseta...

(odgovor članu Divja vijolica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroška soba - barva sten
27.11.2007 17:47:34   
snorlax
Naša je pobarvana tako: od tal do višine cca 1,50 nežno zeleno, nato do stropa nežno rumeno, vmes je trakec s palčki in na rumeni so tu in tam malo večji palčki (kupljeno v Baby centru), na stropu je lučka sonček in nad posteljo zvezdice.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 9:28:56   
iva01
sobico od našega lahko pogledaš v albumu, ko je prvič videl stene je kr skakal od veseljauser posted image  Kombinacija zelene in modre+ figurice iz ridsanke, rožice drevesa, gobice ki so mu zelo všeč in jih hoče šeuser posted image user posted image user posted image

Ostali dve steni sta pa barve breskve, sam se glih ne vidi velik ker na eni steni so omare na drugi pa rediator in veliko okno in komoda z TV jem

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 10:08:20   
mojsoncek
Meni se zdi, da bi na zivo oranzno najbolje sla nezna rumena, se posebej, ce bodo stene barvane tako, kot si napisala (spodaj ena barva in zgoraj druga). Ce bi kombinirali z modro ali zeleno, bi bil prevelik kontrast na oranzno

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 10:19:27   
iva01
ma zdej če so barve svetle potem gre ker ma naš  podobno kombinacijo, sam da ni čist oranžna ampak je barva breskve in se ful lepo klapa

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 10:33:09   
BAMBINA_
A ve barve izbirate izključno glede na izgled ali tudi kaj preučite psihološki učinek barv na počutje?

(odgovor članu Andre)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 12:58:45   
iva01
Ja jaz nisem nekih psiholoških raziskav delala ko sem se odločala glede barv, gladala sem da so barve čim toplejše, svetle in naravne,..kaj več pa ne ker jih še nikol nisem za nobeno barvo sten v hiši in se pravtako vseen odlično počutim v vseh prostorih.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroška soba - barva sten
28.11.2007 14:32:17   
honey
Tudi jaz nisem nikoli gledala na psihološke učinke barv, ampak sem se vedno odločala po občutku in moram reči, da sem se vedno v vseh prostorih dobro počutila.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Vprašanje.
пеперутка16

Ste na tem forumu vedno 100 % iskreni?

Vedno. (100%)

V glavnem. (0%)

Po potrebi. (0%)

Redko. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!