|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IMN
13.9.2013 10:33:22   
Monika79
Pozdravljne,


zanimajo me izkušnje glede izven maternične nosečnosti.
V mesecu avgustu sem imela IMN, kjer so mi odvzeli tudi desni jajcevod, medtem ko so mi ohranili jajčnik, sedaj pa me najbolj skrbi, da se mi nebi IMN ponovila.
Zanimajo me vaše izkušnje kdaj po IMN ste pričeli delati na user posted image in koliko časa po IMN ste zanosile oziroma če ste imele kake probleme.


Hvala za vaše odgovore user posted image


lp

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IMN
13.9.2013 11:57:46   
pathra
Leta 2011 sem imela IMN, laparoskopija, odvzeli jajcevod. Ko imaš operacijo ti pogledajo če je drugi v redu (od zunaj).. jaz sem imela desnega vijugastega in dolgega+zarastline, drugi pa je od zunaj bil BP. Počakala sem 2 menstruaciji in ponovno poskusila. Kljub temu da sem bila cela panična, če bom lahko zanosila, ker z enim jajcevodom imaš pač manj možnosti (čeprav naj bi "lovil" na obe strani - razen če ni nekih ovir oz zarastlin okoli) in seveda skrbelo me je če se bo ponovilo. Zanosila sem v prvo ko smo probali in februarja 2012 dobila punčko, zdej sem pa v drugo oz v tretje noseča, rok imam aprila 2014, spet je ratalo takoj ko smo probali in je prav tako pršlo vse normalno v maternico.

Torej odgovor: jaz sem imela srečo da sem imela samo en jajcevod problematičen, zanosila sem takoj v prvem poskusu, začeli pa smo po dveh menstruacijah (konec februarja sem imela operacijo, potem sem počakala do druge M - ta je bila konec marca, en mesec po operaciji in konec aprila, maja pa sem bila že noseča).

Srečno user posted image

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IMN
13.9.2013 13:12:17   
Monika79
Pathra,

hvala ti za odgovor, zdaj bom pričela bolj pozivno razmišljati user posted image , zdravnik, ki me je opreriral, je rekel, da morava pol leta počakati, preden začnemo spet delati na user posted image , medtem ko mi je moja ginkologinja rekla, da po 3 user posted image lahko začnemo, ne vem zakaj se tako mnenja razlikujejo user posted image


hvala ti za odgovore user posted image


lp


_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IMN
13.9.2013 13:17:28   
pathra
Ja ne vem zakaj.. meni so rekli da 3 mesece počakam - to je 2 menstruaciji. Meni so rekli, da če bi mi pustili jajcevod in ga samo sčistili potem bi mogla pol leta počakat, ampak ker so ga odstranli lahko že po treh mesecih, ker se pač v prvem primeru more jajcevod zacelit, če ne se ti lahko ponovi imn pol, v drugem pa ni problema ker ga pač več ni.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IMN
13.9.2013 13:19:56   
pathra
Kaj ti pa je reku zdravnik.. si imela kakšne zarastline, ali je drugi jajcevod kaj oviran?

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IMN
13.9.2013 14:16:11   
Monika79
zgleda,da so mnenja različna. Z drugim jajcevodom je vse ok,vsaj tako piše tudi na izvidu,da ni opazil posebnosti. Bom počakala 4 user posted image , mogoče še več,te pa bova poskusila.

Hvala ti za odgovore user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IMN
28.5.2015 14:42:58   
Janchek81
Opažam, da je tale tema že zelo stara .. pa me vseeno zanima a je tukaj kakšna, ki je imela IMN...
jaz sem jo imela zdaj ... od 14.4. sem bila naprej na urgenci, hospatilizirana 2 dni ... zdej pa eni pravjo, da je treba počakat pol leta, eni 3 mesece ... sicer nisem imela operacije, ker sem bila na dvo dnevni stiri urni terapiji ....

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?