|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAMINSKA PEČ NA DRVA
17.9.2009 17:41:20   
donat
POZDRAVČEKuser posted image user posted image


ali mogoče kdo od vas ve kaj pomeni da kaminska peč ima ogrevalno površino npr. 35-50m3. Vem da bi mogla vedeti ampakuser posted image se mi niti sanja neuser posted image .Stanovanje je veliko okrog 90m2. Kaminsko peč bi dala v dnevno sobo, ki je povezana z kuhinjo, jedilnico in hodnikom.

Prosim za odgovor.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
17.9.2009 17:59:46   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: kaminska peč ima ogrevalno površino npr. 35-50m3.


Pomeni, da peč lahko ogreje 35-50 m3 zraka - torej prostornine stanovanja. Če vzameš, da je višina stropov 2,5m, lahko s to pečjo ogrevaš 14-20m2 stanovanja

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
17.9.2009 18:27:27   
donat
hvala tiuser posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
17.9.2009 19:59:11   
Splišni
Pa raje kupi lončeno pe, ti drži cel dan, ko enkrat zakuriš, v une črne moraš pa ves čas drva nalagat, če hočeš, da oddajajajo toploto.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
17.9.2009 20:23:57   
sazi
eno je peč kupiti, drugo pa kam in kako jo postaviti.
Mi bomo tudi imeli kaminsko peč, ker zdaj pa res ne bi šla še peči zidat. Prehud poseg in v prostoru ni predvinega prostora za pravo peč.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
3.10.2009 11:15:47   
tajtaja
Tudi mi kupujemo kaminsko peč, najraje z kako oblogo iz keramike. Ker baje potem dlje časa oddaja toploto. V glavnem iščem nekaj dobrega, pa ne predrago.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
3.10.2009 11:16:29   
tajtaja
Se sprašujem, če bi se mi splačalo iti pogledat na Madžarsko???

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
15.10.2009 12:36:01   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Tudi mi kupujemo kaminsko peč, najraje z kako oblogo iz keramike. Ker baje potem dlje časa oddaja toploto. V glavnem iščem nekaj dobrega, pa ne predrago.

Mi smo tudi ravno v fazi kupovanja, ampak je vse kar drago. Do Madžarske imam pa čisto predaleč user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
15.10.2009 13:43:53   
citrončica
Pri nas je mislim da zdaj 5let, zaradi prostora sva vzela kotno, ima 2 kamniti polički, lahko pa dokupiš celo stransko kamnito oblogo, po želji,
kupila sva pa kar od Lokaterma in to v njihovi prodajalni v Kranju, sva zelo zelo zadovoljna user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
20.10.2009 17:55:53   
mala zirafa
Mi se ravno tako odločamo za nakup peči.Zanima nas Zibro kamin, ki je na petrolej.Ga katera pozna?Kakšne izkušnje??Nekoč sem doživela hud smrad od petroleja, bla je pa stara peč.Tele od zibra imajo vgrajen računalnik, kup senzorjev in ne vem kaj še vse.Zanima me koliko petroleja ti pokuri in če se sploh splača?

http://www.zibro.com/Slovenia/si_Contentpages/si_Heater.htm

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KAMINSKA PEČ NA DRVA
22.1.2021 8:39:25   
mpritr1
Tukaj ste preverili že?

https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/ogrevanje/katere-so-najboljse-peci-na-drva-in-komu-zaupati-montazo/

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?