|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kopalnica
26.11.2009 15:17:07   
ziva1
Letos nameravamo prenoviti kopalnico pa mi pomagajte in svetujte, kam v Celju z okolico je smiselno dati izrisati načrt (če ima katera izkušnje)?

Težko mi je izbrati ploščice za kopalnico, vem da bi rada imela rjavo, ki bi jo kombinirala z umazano belo, všeč mi je mozaik in pa druge oblike ploščic pravokotne, kvadratne, tako malo mešano, pa ne vem, katero znamko izbrati, da bi imela vse to user posted image . Všeč mi je oblika ploščic Marazzi, vendar nimajo lepe rjave barve user posted image . Mogoče če bi vedela na kateri salon se obrniti, da mi bodo res znali svetovati in da ne bom za izris stran vrgla denarja, bi se še dalo priti do cilja user posted image .  Pomagajte prosim in če ima katera kakšno sličico, bi bila zelo vesela, če bi jo pripopala......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kopalnica
26.11.2009 18:37:12   
melanija
¸Tudi jaz sem v fazi iskanja ploščic za kopalnico. Take rjave sem jaz videla od Gorenja -  so tudi  na njihovi spletnii strani samo so lepše v živo.

Jaz pa imam drug problem, kopalnica bo majhna in iščem ploščice, ki bodo čimbolj svetle (ne bele) tudi talne - sedaj kar opažam imajo povsod zelo temne talne ploščice očitno so zelo moderne.

Žal ti s saloni ne morem pomagat ker sem na drugem koncu Slovenije.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kopalnica
26.11.2009 20:28:12   
Jančika_
Nimam ravno veliko izkušenj, ker sva dala izris narediti samo v Merkurju, sva bila pa tam precej zadovoljna. Mislim, da zaračunajo ca. 20€ (to je bilo spomladi), ki ti jih vzamejo v račun, če potem pri njih kupiš ploščice. Midva zaenkrat še nisva obnavljala, tako da slike nimam (nama je zmanjkalo živcev in časa ob vsem drugem).

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kopalnica
27.11.2009 8:59:29   
Anonimen
Če želiš mi lahko pošljem mere kopalnice, pa ti jaz izrišem. user posted image

Drugače sem pa pred kratkim videla precej majhno kopalnico (nekje 2,7x2) v rjavo-bež kombinaciji z oranžnimi dodatki. Ploščice so Marazzi nova in men pride super. Zraven pa belo pohištvo.user posted image
http://www.marazzicz.cz/katalogy/Nova.pdf

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kopalnica
27.11.2009 14:31:50   
ziva1
Sem videla tele ploščice in so tudi meni všeč, sicer ne ta rjave, mi je presvetla rjava, ampak spodnje, sej ne vem ali je siva ali kakšna, ful dober link.

S. Suzi, če se ti res da, ti pošljem mere svoje kopalnice in bi te prosila, če mi narediš izris iz teh ploščic. Hvala, čav


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kopalnica
27.11.2009 20:48:26   
tintin
no tudi jaz sem sicer iz drugega konca Slovenije (Gorenjska), vendar baje ta firma dela skorajda po celi Slo (vsaj polagalec ploščic je rekel, da je delal v Bovcu, Nazarjih...). Mi smo dal ravno prenovit kopalnico, podobne ploščice (mislim te velikosti), kombinacija barve apple zelena - melona oranžna. Ful mini in luškana kopalnica...celotna izvedba z vsem materialom cca 5000 evr, izris zastonj. Je pa to firma Banca...kot vidim imajo poslovalnico poleg Kranja in Jesenic tudi v Trebnjem. Aja izvedba je bila super, res...prišli ob datumu in uri kot smo se zmenili, delali 2 tedna.

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kopalnica
27.11.2009 20:49:49   
tintin
aja naša kopalnica je mere 3m2, v salonu je svetoval svetle, živahne barve...da naredi večji prostor.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kopalnica
30.11.2009 7:26:43   
Anonimen
Ja, pošlji mi mere na ZS, pa kaj bi rada imela v kopalnici. user posted image

(odgovor članu tintin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kopalnica
1.12.2009 14:18:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR
sva dala izris narediti samo v Merkurju, sva bila pa tam precej zadovoljna. Mislim, da zaračunajo ca. 20€ (to je bilo spomladi), ki ti jih vzamejo v račun,

Midva sva prvo v Merkurju izbrala ploščice in nato so nama jih zrisali. Prvič. Za drugo kopalnico pa sva naredila isto. Obakrat so bile ravno tiste ploščice (Marazzi) v akciji. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kopalnica
1.12.2009 14:20:55   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi
Ja, pošlji mi mere na ZS, pa kaj bi rada imela v kopalnici. 

Izris kopalnice je izris ploščic in ne toliko opreme, ker izrise naredijo iz prodajnega kataloga ploščic. Torej je predvsem odvisen od ploščic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kopalnica
2.12.2009 9:27:26   
Anonimen
Jaz sem si za svojo kopalnico naredila izris ploščic in pohištva. Sem šla na net, poiskala kataloge in narisala.

Pod to kaj bi imela rada v kopalnici sem pa mislila bolj te variante -ali tuš ali kad, ali dvojni ali enojni umivalnik...


< Sporočilo je popravil skuštrana suzi -- 2.12.2009 9:28:20 >

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kopalnica
2.12.2009 13:38:04   
zara13
ziva1 - nekaj salonov v CE in v okolici

http://www.informacija.net/tapro-grosist-celje-salon-keramike v tem salonu vem, da imajo res veliko izbiro ploščic, večinoma italijanske in španske, ob nakupu pri njih dobiš tudi brezplačen 3D izris

http://www.scarbo.si/

http://www.san21.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kopalnica
17.12.2009 18:45:40   
cebelamaja
Če pa kdo rabi keramičarja jaz vem za enega dobrega user posted image

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kopalnica
3.1.2010 22:50:59   
Ksantipa77
http://www.polis.it/catalogo-dett_eng.php/id_cat=2/id_prod=304/from=ricerca
http://www.armonieartecasa.com/prodotti_dettaglio.asp?codSezAP=Moderno&idliv=73

Mogoče ti s tem kaj pomagam. Tud sama izbiram ploščice in mi je grozno, ker še zdaj nimam pojma, kaj bi sploh izbralauser posted image

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kopalnica
3.1.2010 22:52:20   
Ksantipa77
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Če želiš mi lahko pošljem mere kopalnice, pa ti jaz izrišem. user posted image

Drugače sem pa pred kratkim videla precej majhno kopalnico (nekje 2,7x2) v rjavo-bež kombinaciji z oranžnimi dodatki. Ploščice so Marazzi nova in men pride super. Zraven pa belo pohištvo.user posted image
http://www.marazzicz.cz/katalogy/Nova.pdf



ojla

tud jaz bi se priporočala za izris kopalnice, prosimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kopalnica
28.11.2016 8:14:53   
robista
Mi smo se ploščice za kopalnico kupili pri tem ponudniku http://www.keramoteka.si/keramicne-ploscice/ploscice-za-kopalnico.

Prišle so nas 19 € / m2, položili pa smo jih do stropa.

< Sporočilo je popravil robista -- 28.11.2016 8:15:43 >

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kopalnica
3.4.2020 18:54:46   
mpritr1
Vedno je smiselno najeti arhitekta za izris kopalnice, niso dragi, in vse življenje boste hvaležni!

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?