|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kredit
11.6.2008 8:03:17   
lex
Zanima me predvsem tole: pri kreditih je potrebno predložit predračune. Ali je potem potrebno dati tudi račune, da izplačajo kredit ali so dovolj samo ti predračuni in dobiš denar nakazan?

Hvalauser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kredit
11.6.2008 9:24:32   
Pingvinčica
Pri nama je bilo tako, da so plačali po predračunu kar na TRR prodajalca. 

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kredit
11.6.2008 9:30:48   
tehnofil
Pojma nimam. Prvo sem jemal na up v trgovini  (na vasi) do ene 2,5 mio sit. Potem so moj kredit so nakazali na gradbeno trgovino (na vasi) in sem potem tja hodil po material. Na koncu smo poračunali. Prvo sembil jaz v plusu potem pa so bili oni nekaj časa v plusu.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kredit
11.6.2008 9:36:34   
Marogica
Odvisno, kako se dogovoriš oz. kakšen kredit imaš. Pri meni je bilo tako, da sem morala prinesti predračune, nato pa račune, na katere so nakazovali denar. Da pa se dogovoriti, da del denarja dobiš v kešu. Vsaj pri nas se je dalo tako dogovoriti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kredit
11.6.2008 12:40:17   
tehnofil
Da pa se dogovoriti, da del denarja dobiš v kešu.

Ja, samo obvezat se moraš, da ga boš porabil za gradnjo, tako da moraš imet za vsak slučaj kontrole par računov. Pa saj če gradiš, je itak celega kredita premalo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kredit
11.6.2008 14:46:24   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Da pa se dogovoriti, da del denarja dobiš v kešu.

Ja, samo obvezat se moraš, da ga boš porabil za gradnjo, tako da moraš imet za vsak slučaj kontrole par računov. Pa saj če gradiš, je itak celega kredita premalo.



Meni to ni bilo treba, saj kot si napisal, tako ali tako porabiš cel kredit. Je pa bilo datumsko določeno, do kdaj sem kredit morala porabiti. Zato pa so mi dali en del v kešu, najbrž...ker vedo, da ne gre vedno vse po planu.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kredit
11.6.2008 18:27:49   
Anonimen
Cisto odvisno od banke.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kredit
1.7.2008 22:35:45   
PikicaStonoga
Midva jemljena na LB hipotekrnega, pa gre nekaj direkt na Marles osalo pa porabiva - brez predračunov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kredit
2.7.2008 14:41:05   
Drnula
Odvisno od banke in tudi od podružnice te banke. Načeloma hočejo imet in meni je to razumljivo. Bolj kot to, da ko so nama odobrili hipotekarni kredit so nama ga v celoti -100% kar nakazali na TRR - 85.000 EUR s tem, da sva imela takrat edino luknjo za bajto na parceli. Klet smo potem šele začeli zidat, za gor pa smo imeli pogodbo za montažno. 
Tako da sva bila kar malo na preizkušnji, če jo mahneva na kake počitnice. Ta

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kredit
20.7.2008 22:56:50   
alexandy1
pri podjetju fleksi.com imajo zelo ugodno kreditiranje fasad in  ometov tlakov. mislim da je obrestna mera 3,9%. pa še oni ti večji del speljejo. pokliči in se pozanimaj .070/748748

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kredit
20.7.2008 23:06:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alexandy1

pri podjetju fleksi.com imajo zelo ugodno kreditiranje fasad in  ometov tlakov. mislim da je obrestna mera 3,9%. pa še oni ti večji del speljejo. pokliči in se pozanimaj .070/748748


pa se ena reklama user posted image

no, saj mogoce je placana.

(odgovor članu alexandy1)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?