|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mod art
28.8.2008 9:11:53   
moci
Naj vam zaupam mojo izkušnjo z mod artom. kar bruham od jeze.

Ko sem prvič tam izbirala obleko in mi je bila ena všeč sem vprašala za ceno, pa je gospa rekla, da se bomo že zmenili. Ko sem se oblekla in prišla do pulta je imela že vse napisano, cena za izposojo pa je bila 630 euruser posted image . sem rekla, da tako drage obleke ne bom vzela in šla.
Odločila sem se, da jo dam šivat (za ta denar ti namreč zašijejo zelo lepo obleko, ki je ni treba vrnit v ponedeljek do enajstih - tako je namreč pri njih), pa me je teta prepričala, da lahko ne bo ok in naj grem vseeno še enkrat v mod art. tam sva potem skupaj izbrali eno solidno obleko, ki je še vedno stala 390 eur. plačala sem 125 eur rezrvacije.
potem sem kupila nakit in ga šla pomerit k obleki, prej pa poklicala v salon, če je obleka tam in da pridem pogledat. ko sem prišla tja so imeli pripravljeno obleko, ki sploh ni bila moja. takoj sem dobila slab občutek. potem sem prišla še enkrat, s čevlji. kljub temu, da sem bila naročena sem čakala debelo uro, da sem lahko videla svojo obleko.
no, zdaj sem našla sanjsko obleko, pri urški drofenik.
klicala sem v salon in prosila, če lahko vsaj za del rezervacije izberem nekaj iz salona (npr. čevlje). bili so zelo neprijazni, zagotavljali, da tega ne morem in da so oni imeli stroške, ker je bila obleka v salonuuser posted image . klju temu, da sem jih obvestila en mesec prej in da nisem prišla na probo, torej šivilja še ni nič delala na obleki, da sem lepo prosila, da nisem pričakovala vračila, niti tega, da bom dobila blago v celi vrednosti, se niso dali.

nikoli nimam težav v trgovinah, nikoli se ne prepiram. ampak tole me je zelo razjezilo. in to salon, ki se ima za nekaj boljšega.
če boste obleko rezervirale pri njih storite to tik pred poroko in bodite zelo prepričane. potem pa pojdite preverit, če so zabeležili pravo obleko.
mene tam ne bodo več videli, pa če se poročim še destkratuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mod art
28.8.2008 9:16:57   
lemavrica
Jaz sem bila kar zadovoljna, malo se je zatikalo s šiviljo, ker imajo pač eno že kar staro gospo ampak drugače je bilo pa ok.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mod art
28.8.2008 9:33:17   
moci
z dobro voljo bi lahko vse rešili, oni je pač niso pokazali. user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mod art
28.8.2008 9:38:12   
*Uršula*
jaz sem si jo tam izposodila in vsakič so bili zelo prijazni in ustrežljivi.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mod art
28.8.2008 9:53:17   
zimbra
Joj Moci, jaz sem si jo milsila tam izposoditi, dobro da si me opozorila. Poročim se sicer naslednje leto, vendar mi je ena oblekica tako všeč, da sem jo mislila že kar rezervirat. Zdaj pa vidim, da je bolje počakati do zadnjega in it še kam pogledat. V teh devetih mesecih si lahko res še milijonkrat premislim user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mod art
28.8.2008 9:54:15   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: moci

z dobro voljo bi lahko vse rešili, oni je pač niso pokazali. user posted image


Se strinjam. Pa si govorila s kakšno šefico tam? Smotki.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mod art
28.8.2008 9:57:12   
moci
ja, sem govorila s šefico.
so me itak prinesli okrog.
ko sem 3. klicala mi je babnica rekla, naj pošljem mail direktorju (ker nisem hotela poslati odpovedi, da bi oni lahko obleko oddali), pa direktorja sploh ni. je direktorica in z njo sem tudi govorila. tako me je samo prelisičila, da ima pisno odpoved. bah, bruha se mi. resno.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mod art
28.8.2008 10:07:19   
fragola
Jaz sem si tudi pri njih sposodila obleko in sem bla zelo zadovoljna, pač na žalost si ti imela smolo!



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mod art
28.8.2008 10:16:45   
Martina27
Bi jim napovedala svoje. In na koncu izpade tako kot da smo mi od njih odvisni ne oni od nasuser posted image

Banda user posted image

Zato pa jaz prisegam na Grazio in pikauser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mod art
28.8.2008 10:27:51   
*tajda*
Tud moja izkušnja z mod artom je slaba.Pred dvema letoma sem se poročila na Mauritiusu in ko sem šla vprašat če bi si lahko sposodila obleko za tri tedne,ker sem pač bila na potovanju tri sobote in jo nikakor ne bi mogla vrnit prej.Naj povdarim da sem se poročila decembra,izposodila pa bi si poletno poročno oblekico,saj je bilo takrat na otoku 30  stopinj.Rekli so da bi mi  zaračunali 3x ceno plus stroške pranja ker bo verjetno obleka umazana od morja in peskauser posted image Cena se mi je zdela res too much.Šla sem v drug salon,kjer so mi zaračunali izposojo tako kot ostalim nevestam,samo za eno soboto pa še popust mi je bila pripravljena dat.Na koncu sem se odločila da si jo dam šivat in res je bila prava odločitev,pa še najcenejšauser posted image

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mod art
28.8.2008 11:28:06   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: *tajda*

računali 3x ceno plus stroške pranja ker bo verjetno obleka umazana od morja in peskauser posted image


user posted image user posted image user posted image mislim, noro!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mod art
28.8.2008 12:44:12   
fricka
Jaz sem jo dala šivat pri Barbari Plavec v WTC in bila več kot zadovoljna. Ker sem bila noseča, so mi zadnjo mero vzeli šele v četrtek, c soboto zjutraj pa sem jo prevzela. Super zadovoljna, za svileno obleko pa sem dala cca 420 EUR.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?