|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodaja hiše
30.8.2008 15:12:50   
pupe
vse ki ste prodajali kakšno nepremičnino, bi prosila da mi opišete svoje izkušnje glede prodaje,
ali svetujete prodajo prek agencije, ali ste se tega lotili kar sami,..
skratka imamo starejšo hišo, pa smo začeli razmišljati o prodaji,...nam pa bi kakšen nasvet ali namig prišel še kako prav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodaja hiše
30.8.2008 16:31:15   
neanja duo
Oj,kje pa stoji ta hiša?

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodaja hiše
30.8.2008 19:07:04   
pupe
hiša stoji na gorenjskem, je malo na hribčku, vendar je potrebna obnove
je pa tudi kar velika

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodaja hiše
30.8.2008 19:53:30   
Laubica
Mi smo jo poslikali dali na bolho in še 3 agencije smo poklicali

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodaja hiše
30.8.2008 20:47:32   
pupe
laubica poklicali ste tri agencije? ste dali trem agencijam za prodajat?

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodaja hiše
31.8.2008 10:21:05   
Saša27
Mi smo prodajali nepremičnino in dali oglas na bolho, pol so pa nas iz dveh agencij sami poklicali, če lahko prodajojo za nasuser posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodaja hiše
31.8.2008 19:36:24   
Felicita
jap, agencije so takoj zraven, vedno pred 'resnimi' kupci. zakaj? zaradi provizije, seveda...
tko da če boš dala oglas se pripravi, da bojo agencije navalile.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prodaja hiše
31.8.2008 22:03:38   
pupe
kolko pa vzamejo provizije, sem nekje zasledila da je z zakonom določeno koliko % lahko vzamejo
kolko časa pa ste prodajali?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prodaja hiše
1.9.2008 7:53:13   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pupe

kolko pa vzamejo provizije, sem nekje zasledila da je z zakonom določeno koliko % lahko vzamejo
kolko časa pa ste prodajali?


Če prodajaš nepremičnino ne rabiš plačat provizije, četudi ti jo prodajajo agencije. Enostavno NE podpišeš pogodbe z agencijo, agencije bodo pa zaradi dobička (provizija od kupca) vseeno oglaševala in prodajala tvojo nepremičnino. Kupec se težko oz se ne more izognit proviziji, medtem ko se prodajalec lahko, le podpisat ne sme posredniške pogodbe z agencijo.

Daš oglas na nepremicnine.net ali na bolho, in prvi klici bodo najbrž res od agencij. Potem jim takoj poveš, da lahko prodajajo in oglašujejo, samo ti provizije ne plačaš. Če sprejmejo ta pogoj, lahko pridejo nepremičnino pogledat in poslikat. Potem pa vidišš, ene bodo prišle , ene ne. Ko pridejo, ti vseeno dajo pogodbo v roke, vendar jo shraniš in ne podpišeš. Oni pa potem oglašujejo in ti vozijo morebitne kupce. Kupec bo na koncu plačal provizijo 2%, ti pa ne. Če pa bi podpisala posredniško pogodbo, pa tudi ti plačaš 2%. Če si slučajno zelo zadovoljen z agencijo in imaš "slabo vest", jim pa lahko ob podpisu kupoprodajne pogodbe s kupcem, daš kako nagrado v obliki denarja. Tvoja volja koliko daš in če sploh.

Koliko časa prodajaš, je pa vse odvisno kolikšno ceno določite nepremičnini in ali je na trgu ravno tak kupec, ki išče ravno tako nepremičnino


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 1.9.2008 7:56:52 >

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prodaja hiše
1.9.2008 21:30:04   
pupe
hope2 ali se ti s tem ukvarjaš?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prodaja hiše
1.9.2008 22:32:40   
Andra
midva sva imela slabe izkušnje z agencijami in sva prodajala kar nekaj časa, potem sva vzela stvari v svoje roke, pa tablo za cesto in je bilo prodano v enem mesecu
ne moreš verjet, kaj ti naredi takšna tabla s kontaktno številko, vsaki dan je bilo kar nekaj klicev

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prodaja hiše
2.9.2008 8:02:19   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pupe

hope2 ali se ti s tem ukvarjaš?


Sem se pred 2 letoma.

(odgovor članu pupe)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prodaja hiše
2.9.2008 18:59:44   
pupe
katere agencije pa priporočate?
če bi se seveda odločili za to

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?