|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zdravljenje v tujini- London
18.4.2009 9:52:22   
sali
Iz ZZZSja smo dobili odločbo, da je hči upravičena do pregleda in eventuelno zdravljenja v Londonu (ucl- institute of child health, great ormond street hospital for children). Vendar pa sedaj, se moramo sami (verjetno), dogovoriti za datum pregleda in potem spopasti z vso logistiko poti do tja(kar verjetno z invalidnim otrokom ni ravno lahko). Zdaj pa me zanima, če je morda kdo to dal že skozi in bi nam bi bil pripravljen pomagati s kakršnimi koli info, ki bi nam stvari olajšale.
Hvala!

Lp Sali
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zdravljenje v tujini- London
18.4.2009 10:00:42   
rija
Torej če še velja tisto, kar je veljalo pred nekaj leti, potem ima plačano otrok in en spremljevalec. Plačali so letalo, redna linija, podzemno (!!!!) taksija ne plačajouser posted image , mislim pa, da niso plačali spanja, ko je otrok bil v bolniciuser posted image  ali pa strašno malo.

Skratka totalno mačehovskouser posted image  

Najbolje je, da si zrihtaš vse sama. Samo ne iti na kakšen kompas vl ljubljani in sem tam dogovarjati z eno gospo, ki je kao rezervna mati tereza, na koncu pa ti pošlje tak račun, da te lahko samo kapuser posted image
Ko smo zbirali za Marcela, je ravno ta dotična gospa na predlog ene forumovke, rihtala vse in ves čas govorila, kako bo poceni, pa nič skrbet....na koncu pa totalni šok, da me je imelo, da bi stopila malo do njeuser posted image  z gorjačo....

Torej karte na Adriji, hotel pa si rezerviraj preko spleta. >Če rabiš kakšno pomoč me klikni na zs...mogoče ti lahko posredujem kakšne uporabne infouser posted image

Pa vse dobrouser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zdravljenje v tujini- London
18.4.2009 10:01:40   
rija
ah ja, vidim, da si iz LJ....lahko pa stopiš tudi do mojega brata, ki je šel zraven z Marcelom za prevajalca in je urejal vso logistiko v Londonu.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zdravljenje v tujini- London
18.4.2009 10:08:37   
Tanja55
Sali, ce rabis kakrsno koli pomoc, pisi na ZS. Trenutno zivim v Londonu.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zdravljenje v tujini- London
18.4.2009 19:31:47   
Ribica **
Ceneje te bo let prisel prek Easy Jeta. Za spanje se pa lahko dogovoris tudi pri slo. zupniku Cikaneku (ne rabis bit veren).

LP

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zdravljenje v tujini- London
19.4.2009 23:46:48   
sali
Hvala vsem za info. Še vedno pa bi rada prišla v stik s katerim od staršev, ki so dejansko z otrokom šli v to bolnico.
Lp
Sali

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zdravljenje v tujini- London
23.4.2009 16:40:06   
rija
probaj na tem forumu

http://regi.si/srce/


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zdravljenje v tujini- London
24.4.2009 10:45:39   
katjes
Živjo!
Poznam fantka, ki je imel iz strani ZZZS odobren poseg v Ameriki. To pomeni, da zavarovalnica plača zdravljenje otroka, bivanje enega spremljevalca in pa prevoz.
Oni so se povezali z to bolnico, kjer so jih oni sami napotili, kje bodo spali, prehrano so jim organizirali.
V Ameriko sta odšla oba starša in pa otrok. Bolnica je uredila res ugodno ceno apartmaja in pa prehrano, tako da so z denarjem, ki so ga dobili od ZZZS, preživela cela družina v času zdravljenja! 
Mogoče vam bo to kaj koristilo pri organiziranju zdravljenja, želim pa vam čim bolj uspešno zdravljenje!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zdravljenje v tujini- London
22.6.2009 13:51:16   
sali
Kako pa lahko pridem v kontakt z župnikom Cikanekom?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zdravljenje v tujini- London
29.6.2009 10:59:32   
lillchy123
Sali, jaz vem za eno mamico, ki so bili pred kratkim na pregledu v Londonu. Sicer ne vem, če prav v tej bolnici... bom poskusili priti v kontakt z njo.

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zdravljenje v tujini- London
2.7.2009 22:30:47   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sali

Kako pa lahko pridem v kontakt z župnikom Cikanekom?

Sem poguglala in našla tole:
SLOVENSKA KATOLIŠKA MISIJA LONDON
62, Offley Road, LONDON SW9 OLS
T/F (*44) 020. 7735 6655
spletna stran: http:/home.btconnect.com/skm-London/
župnik: Stanislav Cikanek
e-naslov: cikanek@msn.com

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?