|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna miza
23.9.2008 13:57:25   
Katjusa
zanima me če ima katera tole mizo....http://soncek.si/si/previjalna-miza-l-rossi-prestige-i5626.shtml kako je s tem delom k se odpre pač mislim s previjalnim delom je to fejst nerodno..... je vredu kvaliteta?
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 20:39:28   
Laubica
Katjuša-zdravouser posted image imam ne vem podobno previjalno -samo tam ko ima na sliki gobo imam jaz bano-in jaz sem zelo zadovoljna kupila sem jo (beri dobila)pred 9 leti in še sedaj služi svojemu namenu pri drugem otrokuuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 21:11:21   
Paštetka
Meni je t amizica tako nestabilna videti na teh nogicah...

Odvisno, kje boš jo imela. Previjalno mislim. Ker meni osebno previjalne z banjicami ne sedejo. Si sploh ne predstavaljam, da to vsak dan vlačim iz enega v drug prostor in polivam. Sploh pa ne, ko si sam: beri: ni moža da bi pomagal kateri dan.

Jaz bi kupila eno tako komodo (samo komodo) ali omaro in gor bi dala previjalno podlogo. Pa to komodo potem še naprej uporabljaš kot omaro. Res se mi zdi škoda denarja za to.

Jaz imam previjalno od Malega princa in kmalu bomo brez plenic in sem že dokupila ostalo opremo (omare) za nadgradnjo sobice.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 21:27:26   
krfjolca
Tudi meni se te mizice zdijo brezvezen nakup, sploh tiste z banjico. Te banjice so tako majhne, da pridejo v poštev samo par mesecev, sploh je pa zelo nerodno polno banjico vode prenašat sem in tja. Jaz sem od 2. meseca dalje uporabljala čebriček, je bil ful bolj priročen. Do takrat pa sposojeno manjšo banjico na stojalu. Ko je začel stabilneje sedet, se pa nismo več matrali s prenašanje vode in brisanjem poškropljene dnevne sobe, ampak smo ga prestavili v veliko kad - s fliperjem.

Previjalno sem pa kupila od Lip Poljčane, tako da jo kasneje spremeniš v komodo. Je pa tudi nismo dolgo uporabljali - ko se je mali začel zvijati po njej, je bilo prenevarno, da bi mi dol čofnil, zato sem ga od takrat previjala na postelji ali pa kar na tleh na blazini.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 21:45:49   
Katjusa
jst banice sploh nebi uporabljala imam tako na stojalu, ker si tud jaz ne predstavljam to vozit iz spalnice v kopalnico.... imam bolj malo prostora in bi to mela skos ob steni se mi pa dopade da lahko previjalni del odmakneš in tako previjaš od zadaj in ne od strani polek tega pa se ti odpre zgorni predal kjer lhko imaš pleničke in ostale potrebne stvari pri previjanju ker na taki oski mizi nimaš kje tega metuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej v 1. uporabljamo pisalno mizo in je čist vredu sam dojenčka pa ne morem v Florjanovi sobi previjat ker kaj pa nej ko bo florjan spal? pa še vse oblekce za dojenčka bi lahko dala v predaleuser posted image vsaj mislim.... misla sem da bom mela kr tisto trdo podlogo na postlci sam zdej pa tud to ne bo šlo k v začetku ne bomo imel postlce...
hvala vseen za veše nasvete bom zdej raje 2x premisla k sme bla že skoraj prepričana da to hočem....

a katera previja od strani se to dauser posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 21:46:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca
previjala na postelji ali pa kar na tleh na blazini.

to mi nikakor ne pride v poštev da bi se po tleh metalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna miza
23.9.2008 22:45:14   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca
previjala na postelji ali pa kar na tleh na blazini.

to mi nikakor ne pride v poštev da bi se po tleh metalauser posted image user posted image user posted image



Če bi ti otrok tako kot moj opletal z vsemi štirimi in napol poletel iz rok vsakič, ko bi malo popustila kleščni prijem, bi šla verjetno tudi na tla user posted image . Moj je pač ekstra naspidiran in je bilo previjanje cel projekt. Na tleh mi vsaj ni mogel nikamor štrbunkniti ;)
Sem imela pa Airex blazino, tako da ni bilo tako grozno neudobno ... user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 10:17:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca
previjala na postelji ali pa kar na tleh na blazini.

to mi nikakor ne pride v poštev da bi se po tleh metalauser posted image user posted image user posted image



Če bi ti otrok tako kot moj opletal z vsemi štirimi in napol poletel iz rok vsakič, ko bi malo popustila kleščni prijem, bi šla verjetno tudi na tla user posted image . Moj je pač ekstra naspidiran in je bilo previjanje cel projekt. Na tleh mi vsaj ni mogel nikamor štrbunkniti ;)
Sem imela pa Airex blazino, tako da ni bilo tako grozno neudobno ... user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no upam da bo tak k prviuser posted image user posted image user posted image user posted image vsaj pol takuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 11:32:57   
tassika
Jaz bom pa imela samo previjalno podlogo postavljeno na pisalni mizi v spalnici, ker je ful dolga, spodaj pa mi je moj rekel, da bo naredil predale. Kar se pa banjice tiče, pa nimam pojma, kaj bom imela, kaj pa tisto, ki se jo postavi v banjo v kopalnico?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 12:11:00   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jaz bom pa imela samo previjalno podlogo postavljeno na pisalni mizi v spalnici, ker je ful dolga, spodaj pa mi je moj rekel, da bo naredil predale. Kar se pa banjice tiče, pa nimam pojma, kaj bom imela, kaj pa tisto, ki se jo postavi v banjo v kopalnico?

če imaš klasično bano gre mi mamo kotno in ne gre...... smo hotli tisto met mi je blo všeč sam nimajo za kotne bane kak je pa praktično pa ne vem..... imamo pa tole http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137428 pol mam pa polek podlogo s trdim dnom in jo dam na wc školko malega skopam in ga osušim in oblečem na podlogi.... lahko pa pol vse skupaj prestaviš nad banico da je malo više.... da križ ne trpiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 12:49:01   
*bubi*
Če rabiš v kopalnici samo za previjanje, potem si raje to na steno namontiraj:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80141708

Jaz imam na srečo toliko prostora, da je lahko skoz odprto. Spodaj pa sem en predalnik postavila in imam tudi veliko stvari not.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 13:01:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80141708

tole je pa ful dobra idejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image morem možeka naštimat da vidim kaj bo rekeluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 13:19:16   
nanaa
medva sva naročila tolo http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2780381, nisva jo še dobila, upam, da bo vredu, pa potem jo lahko uporabiš za navadno omaro.




(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 13:32:02   
sazi
če imaš klasično bano gre mi mamo kotno in ne gre...... smo hotli tisto met mi je blo všeč sam nimajo za kotne bane kak je pa praktično pa ne vem.....


Sicer kot rečeno ne gre na kotno banjo, ampak je pa super praktično  - smo uporbaljali to za nad banjo - banjico in previjalno.

Drugače pa je varianta za na steno super, če pa želiš imeti previjano v drugem prostoru (kar je meni nepraktično) pa lahko malo pokombiniraš. Kolegica je kupila navaden predalnik v Ikei, na zgornjo ploščo pa so namontirami malo globjo ploščo in dali gor tisto veliko, mehko previjalno podlogo - prostora kolikor želiš.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Previjalna miza
24.9.2008 14:11:58   
byanca
se strinjam s paštetkouser posted image

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Previjalna miza
25.9.2008 14:58:48   
tassika
ta stenska je tudi meni všeč, ampak ne pride v poštev, ker imam ful majhno kopalnico v bloku in nimam kje potem imeti plenic,.. bi mogla vse s sabo nosit, potem je pa že vseeno če ga v spalnici previjem, pa imam vse pri roki, glede banjice, ki pa se postavi na banjo je pa tudi problem s prostorom, ker nikakor ne bi prišla do nje, imam tudi pralni stroj v kopalnici in je potem prostora od umivalnika do stroja cca 1 meter. Ma se bomo že znajdli tko da bo prav a neuser posted image

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Previjalna miza
25.9.2008 15:14:36   
julika
IZVIRNO SPOROČILO: nanaa

medva sva naročila tolo http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2780381, nisva jo še dobila, upam, da bo vredu, pa potem jo lahko uporabiš za navadno omaro.


mi2 pa sva dala takšno delatuser posted image  naju pride dost ceneje, kot pa da jo kupimauser posted image .


(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Previjalna miza
25.9.2008 15:19:16   
poli*
nanaa- midva sva tut to naročila pri neckermanu in lahko rečem, da je super. Edino to je blo narobe, da niso poslali zraven načrta, kako sestavit pohištvo. Ampak, ker je moj user posted image  strokovnjak na tem področju, ni bilo problema.
Se pa zna zataknit, če ne zna sestavljat pohištva... sploh tako "na pamet".

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Previjalna miza
25.9.2008 20:23:07   
orto2
kaj pa komoda iz ikee? je tudi lušna
na strani 207 v katalogu, ne morem linka pripopat

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Previjalna miza
25.9.2008 21:46:32   
Deja
Mi2 z možem sva se odločila da bova šla v ikeo v Graz in nabavila komodo in jo sama prebarvala z belo lazuro (da bo pasala h ostalem pohištvu oz postelji)

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/75305709


gor pa namontirala  tole zadevo - upam da bo šlo - (če ne bomo improvizirali z drugo desko)

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/60128425

pa mislim da pride oboje skupaj cenovno zelo ugodno. Pa še kasneje se plošča odmonitra in se komoda uporablja naprej.


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
25.9.2008 23:49:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Deja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Previjalna miza
28.9.2008 22:14:11   
Detece
Jaz imam previjalno komodo iz ikeje. Lahko jo pogledate v mojem albumu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Previjalna miza
30.9.2008 9:41:55   
15.7.
js sem pa vidla pr enih ko imajo iz toysa previjalno pa sem si zaželela tako in mi jo je od moža stric naredil, kot darilo za dojenčka.
user posted image


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Previjalna miza
30.9.2008 10:08:28   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: 15.7.

js sem pa vidla pr enih ko imajo iz toysa previjalno pa sem si zaželela tako in mi jo je od moža stric naredil, kot darilo za dojenčka.
user posted image



Zelo lepa mizica. Stric bi lahko kar služil s tem.....

(odgovor članu 15.7.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Previjalna miza
3.10.2008 23:46:18   
rija
meni pa je previjalna pač kos opreme, ki sem jo največ uporabljala za malega. torej vredna vsakega eura. star je 2 leti 8 mesecev, pa jo mamo še vedno v kopalnici in še vedno se po kopanju zrihtava na njej....

ne vem, moj malči je zelo živahen, pa si ne predstavljam, da ga previjam samo na kakšni mizi s podlogo, pralnem stroju ali podobnouser posted image  sem ga samo enkrat pri prijateljih na pralnem stroju, pa sem znorela od panike...sem imela ves čas občutek, da bo zeletel dol s tisto podlogo vreduser posted image

jaz imam stokkejevo previjalno, ki je funkcionalno fantastičnauser posted image  in bi jo kupila še enkrat



ah ja, tale iz prvega linka pa zgleda ful labavo. jaz je ne bi kupila. pa še ogromno prostora zavzame.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?