|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj bom dobila
19.3.2005 14:08:10   
Anonimen
potrdilo o PDP pri svojem ginekologu?V zacetku aprila imam pregled in takrat bom v 31tednu.ali ga bom dobila na tem pregledu?kajti rada bi zrihtala paket za novorojenca.:)kako dolgo sploh traja da mi nakazejo denar?polo bi oddala 1.aprila, rok imam pa konec maja!;)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj bom dobila
19.3.2005 14:16:33   
dory
1 m pred PDP :)..mal preden uradno zacnes porodnisko..

Denar za paket pa cist odvisno..ce oddas do 15.v mesecu dobis koj nasledji mesesec :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj bom dobila
19.3.2005 16:59:26   
ZARA
O NN,ko bo tole hitr,kot bi mignu bos imela detka...drgac pa tko k je rekla teta teja.,hehe!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj bom dobila
19.3.2005 18:23:49   
dory
Teta teja.je mela rok sred maja pa je potrdilo o PDP dobila sredi aprila :)...tko da bos mogla mejcken se pocakat :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj bom dobila
19.3.2005 19:39:55   
SU
Ja, jst sm dobila potrdilo o PDP okrog 31. tedna. Denar od centra za soc. delo pa 15. v mesecu! S tem, da sem oddala vse papirje čisto v začetku meseca! Če boš oddala pole 1. aprila, dobiš nakazano 15.aprila. LP, Saša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj bom dobila
20.3.2005 7:45:39   
Lana_s
Jaz imam pregled 30 in mi je G rekla, da takrat dobim potrdilo o PDP tak da ga boš verjetno ti, ki imaš teden dni pred mano rok, tudi 31-tega.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj bom dobila
20.3.2005 9:28:35   
Maša
Verjetno je čisto odvisno od G., jaz sem jih dobila že v 26.tednu.Urejaš pa lahko najprej 60 dni pred rokom-tko piše na tem papirčku!
Aja, a še vedno obstaja možnost paketa-denar!?
:zmeden2:

lp,
:nosecka:
in srečno:angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj bom dobila
20.3.2005 9:44:41   
Anonimen
Maša ja se vedno ja!:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj bom dobila
20.3.2005 10:05:22   
Maša
Odlicno, hvala!!!:rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj bom dobila
20.3.2005 22:14:25   
pravljica
jaz bi rada to urejala 60 dni pred nastopom porodniške...a to še gre? to je v bistu 3 mesece pred pdp :zmeden: kako naj pa to uredim? je katera urejala vse to tako hitro?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj bom dobila
21.3.2005 9:29:01   
Anonimen
ne baje vec ne gre.tako so meni rekli.rada bi pa uredila paket za novorojenca-ta pa gre!:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?