|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:31:39   
Doll
začelo se je sojenju Mijajloviču in babici Metki in še enemu porodničarju

Zame je bil on car med porodničarji ( mijajlovič),a današnji stavek,ko ga je novinarka vprašala kako so lahko pozabili je odg: da odvisno v kakšnem stanju siuser posted image In še nasmejal se je.
takšnega ga pa res ne poznam no ....
kakorkoli ,če so bile zdravniške napaka,naj tudi plačajo za to
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:35:26   
Anonimen
A res? Kaj je pa bilo?

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:37:31   
Doll
Pred 4 leti je umrl novorojenček.Imajo baje dokaze,ki pričaju proti njim,da so torej naredili napake,ki je dojenčka stalo življenja.Kljub prehitremu bitju  in še drugih težav niso ukrepali kot bi morali,KOnec žal tragičenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:38:03   
Anonimen
Aha, hvala.

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:39:05   
matejchy
komu lahko danes še zaupamu, očitno nobenemu

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:48:52   
Doll
matejchy vsi smo ljudje in vsi delamo napake.
Še posebej pa v takšnih poklicih je zelo težko sprejemati prave odločitve,še posebno če si več  na delovnem mestu recimo 48 ur.
Po eni strani razumem,saj zdravniki niso bogovi ,po drugi pa ne razumem ,če so videli da z otrokom nekaj ne štima da niso šli delati CR.
nisem na nobeni strani,ker kot sem rekla vsi smo krvavi pod kožo in vsi delamo napake

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:54:14   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

matejchy vsi smo ljudje in vsi delamo napake.
Še posebej pa v takšnih poklicih je zelo težko sprejemati prave odločitve,še posebno če si več  na delovnem mestu recimo 48 ur.
Po eni strani razumem,saj zdravniki niso bogovi ,po drugi pa ne razumem ,če so videli da z otrokom nekaj ne štima da niso šli delati CR.
nisem na nobeni strani,ker kot sem rekla vsi smo krvavi pod kožo in vsi delamo napake



Doll napisala si, da po eni strani razumeš... Po kateri? Tvojega otroka najbrž niso zafušali. Bi jih potem tudi razumela?????

Jaz NE RAZUMEM.

Vem, da imajo odgovornosti in so preobremenjeni, a ob očitnih znakih, da z otrokom ni vse ok, NI IZGOVORA!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 18:59:57   
Anonimen
kajajaka - se 100% strinjam s tabo. Za take napake ni opravičila.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:02:08   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

začelo se je sojenju Mijajloviču in babici Metki in še enemu porodničarju

Zame je bil on car med porodničarji ( mijajlovič),a današnji stavek,ko ga je novinarka vprašala kako so lahko pozabili je odg: da odvisno v kakšnem stanju siuser posted image In še nasmejal se je.
takšnega ga pa res ne poznam no ....
kakorkoli ,če so bile zdravniške napaka,naj tudi plačajo za to



Tole me je pa ful šokiralo. Sploh nisem vedela, da se ja kaj takega zgodilo v tej porodnišnici. Kolikor ju jaz poznam sta obadva zelo dobra človeka.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:03:35   
Anonimen
Kolikor ju jaz poznam sta obadva zelo dobra človeka.


Me preseneca.
Prav s to babico sem imela super izkusnje...ceprav je vsak primer primer zase.

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:07:14   
Doll
kajajaka ja mojega otroka bi za las zafušali,zato je imel težave že od rojstva.
In ja razumem.Po kateri strani po tej ,ki sem  napisala.

kdo je pa rekel,da je kje izgovor ali da je to opravičilo?Besed prosim da ne prirejate kakor vam paše.
najlažje nekomu sodimo,se stresamo a če bi bili mi na tem mestu ?
ob določenih situacijah ne moreš niti ukrepat tako kot drugače bi,če bi bil naspan in pri močeh recimo.
Se ne strinjaš?
pa ne mi zdaj speti da bi mogli vedet in ne vem še kaj.
Poskusi ti delati toliko kot morajo delati zdravniki žal in potem še delaj pravilno in v dobro bolnika.žal ne moreš,zato pa vse več prihaja do zdravniških napak.Oni so tudi ljudje pa delajo 48 ur in več.Ker morajo žal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:25:01   
alda
user posted image   tudi našega drugorojenca je aroganca in zvišenost( da ne povdarim posebej vsevednost= Bog v belem) zašuštral ginekolog-porodničar, ki  je kljub svojim skoraj 25letnim delovnim izkušnjam "pozabil". da če ne pride do poroda v 2h urah po spontanem raspoku mehurja, Mora dobiti porodnica intravenozno antibiotik zaradi okužb.
In ko se naš Čmrl končno rodi po 16h urah je valjda ouser posted image kužen s streptokokom in le hitro ukrepanje pediatrinje naslednje jutro, ga je ozdravlo !!

Pa čeprav so nam takrat vsi : od pediatrov do os. gin. svetovali  tožbo se nismo spustili v nič, ker dokler je v splošni veljavi rek bog v belem ne bo škodoval drugemu Bogu v belem je vse nesmiselno . kot da bi vodo nosil v morje...nažalost !!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:26:15   
Anonimen
In zdej bi se mogli vsi usmiliti zdravnikov zaradi prenatrpanih urnikov in utrujenosti in bla, bla, bla... Ne gre za prirejanje besed, gre se za dejstvo, da je bilo delo opravljeno nestrokovno oz. površno in da je za to plačal otrok s svojim življenjem. Kaj v drugih poklicih in na drugi delovnih mestih pa ni utrujenosti in odgovornosti? Kaj ostali navadni smrtniki pa ne odgovarjajo za svoje napake? Kaj v drugi poklicih ni nadurnega dela...? In ja, mogli bi vedt kaj delajo, saj so se ko bajagi z dušo in srcem odločil za ta polkic!!!

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 19:41:29   
Nea_teja_
Mislim da za take primere ni opravičila in jest takim zdrvnikom nebi nikoli več dala licence.Mi je bilo pa tu malo mim kako je odgovoril na vprašanje novinarke.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 20:06:21   
Doll
jaknik kje sem napisala da ne smejo ali ne bodo odgovarjali za svoje napake?
Vidiš kako polagaš tudi ti.
nekatere pač vidite oz. berete in prirejate kar same hočete.če se vam da kar naprej,mene je itak minilo razlagatuser posted image ,ker vsak stavek obrnete

lep  večer še naprej


(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 20:25:08   
Anonimen
Kaka polaganja? Kaka prirejanja? Preberi še enkrat, pa boš vidla, da so sam dejstva.

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 21:54:16   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Doll

kajajaka ja mojega otroka bi za las zafušali,zato je imel težave že od rojstva.


To niti najmanj ni primerljivo s tem, da otrok umre.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 22:15:33   
Petr_a
http://24ur.com/novice/crna-kronika/36-000-evrov-za-smrt-novorojencka.html

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sojenju porodničarju in babici
16.12.2008 22:33:39   
petra2a
Jih poznam. Smo doma iz istega kraja. Imata sina , mislim da je Mark.
Kako jim privoščim, da jih življenje več ne preizkuša...ma kaj ti bo denar, ko pa prižigaš svečke...user posted image user posted image user posted image Lahko le bežno "nadomesti" boljše življenje.
Starša...držita se in naj vaju Mark drži pokonci.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sojenju porodničarju in babici
17.12.2008 8:18:28   
marjanaR
Zelo me čudi, da se ljudje oz. zdravniško osebje v novomeški bolnici ne potrudi, da bi popravili krivico oz. bolj hitro ukrepali pri naslednjih pacientih ... Mislim, to je nevidženo, ravno v NM se na ginekologiji ves čas dogajajo neke nestrokovne stvari. To ni edini primer. Več jih je, le da ljudje niso šli v javnost. Zdi se mi, da bi vsak človek, če naredi neko napako, naslednjič poskusil narediti bolje ... Tole pa ... kot da jim ni mar. 

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu petra2a)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?