|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj storiti?
18.1.2009 20:50:42   
Ula3
V mesecu avgustu imamo rezervirano Djerbo, jaz pa vceraj izvem, da sem noseča! Sem zelo vesela, a sem ravnokar začela razmišljat, ali je pametno, da gre sedem mesecev noseča ženska v Afriko? V prvi nosečnosti nisem imela nobenih težav. Kaj bi ve storile? Mi smo že čisto na tem, da prekličemo rezervacijo in izkoristimo odpovedni riziko za kakšno drugo destinacijo, a si tako želimo po drugi strani!
Kaj bi ve storile? Mislite, da je varno?
Ne me obsojat in kritizirat, samo napišite kaj bi ve storile!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 21:01:21   
pezbar
zamenjala bi za kaj drugega, na dopust bi šla prej, npr. maja (2. trimesečje user posted image  se mi zdi, da se bodoča mamica še najbolje počuti, slabosti minejo, trebuh še ni velik, ...).
čestitke za user posted image  ali user posted image  user posted image

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 21:04:29   
kepica
Tudi jaz bi zamenjala za kaj bližjega in prestavila vse skupaj za par mesecev.

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 21:17:19   
MAŠKA
Tudi jaz bi zamenjala za kaj bliže in pree. Če je bila prva nosečnost BP, še to ni garancija za drugo. Tudi pri meni je prva nosečnost potekala BP, zdaj pa imam za sabo že dva SS.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 21:51:09   
darja72
Kaj pa če bi aranžma "prodali"? Mogoče pa se najde kupec zanj. Lahko napišeš kdaj in kam (hotel) pa ceno? Nas bi mogoče zanimalo..

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 22:07:49   
maja&m
Pojdite raje prej ali izberite kaj drugega. Lahko pa narediš tako kot ti svetuje Darja.
Pa še to-ne vem če bi te v 7 mesecu spustili na avion? Kako je s tem,katera bolje ve?

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj storiti?
18.1.2009 23:46:48   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

V mesecu avgustu imamo rezervirano Djerbo, jaz pa vceraj izvem, da sem noseča! Sem zelo vesela, a sem ravnokar začela razmišljat, ali je pametno, da gre sedem mesecev noseča ženska v Afriko?


najprej čestitke, seveda.

vsekakor koristi počitniško zavarovanje (riziko odpovedi). tudi jaz ti predlagam počitnice v 4-5 mesecu, vendar vrianto last min, da boš videla kako bo.

pa še to: pred dvema tednoma je ena spraševala o dopustu v turčiji, ki bo v oktobru. sem napisala, da je to malce zgodaj, ker zatačas še lahko rodi, čeprav še ni noseča. pa sem bila zmerjana s strani RR, da sem žaljiva.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj storiti?
19.1.2009 0:33:34   
Ribica **
Na letalo gres lahko do 7. meseca. Vsaj prijateljica je se opravljala vse sluzbene poti z letalom (vsak teden skoraj) do zacetka 7. meseca.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj storiti?
19.1.2009 7:30:43   
Ula3
pa še to: pred dvema tednoma je ena spraševala o dopustu v turčiji, ki bo v oktobru. sem napisala, da je to malce zgodaj, ker zatačas še lahko rodi, čeprav še ni noseča. pa sem bila zmerjana s strani RR, da sem žaljiva.

Nisem bila jazuser posted image !


Punce hvala za odgovore, bomo šli kam bliže, Tunizija nas bo počakala!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj storiti?
19.1.2009 12:50:09   
livia
Vse je odvisno kako se boš takrat počutila. Jaz sem šla noseča v Ameriko in se imela prav fajn. Na tvojem mestu bi šla, vendar bi potovanje za vsak slučaj zavarovala, če ne greste, da ti povrnejo denar.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj storiti?
20.1.2009 8:03:39   
ella2006
Po 7 mesecu nosečnosti ti ne bodo dovolili na letalo. Sestra se je v sredini sedmega meseca selila domov iz tujine in je morala na Adrio predložit dokumente da ji poteka pogba o zaposlitvi v tujini in da se dejansko seli nazaj v Slovenijo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj storiti?
20.1.2009 8:48:55   
jakaracman
Seveda prestavi.
Pa še nekaj tiste, ki veselo letate noseče po svetu.Najbrž ne veste, da pri letu čez Atlantik prejmete enako dozo sevanja, kot če bi si dale slikati zob.Pa si ga najbrž ne bi dale, a ne?Malo v razmislek.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj storiti?
20.1.2009 11:08:44   
kepa*
Jaz bi zagotovo poiskala kako bližnjo varianto.
Sicer pa sem sama imela rizično nosečnost in o tem nisem takrat niti razmišljala.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?