|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Seznam vozičkov za dvojčke
2.6.2009 22:45:58   
babylove
A takšnega seznama na tem forumu ni ali ga samo jaz ne najdem?

Najbolj bi me pa zanimalo, ali obstaja voziček za dvojčke, kjer sta drug ob drugem in se naklon spusti v vodoravni položaj?

_____________________________





Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
2.6.2009 23:02:48   
Ribica **
Obstaja, Mothercare. Pri nas se dobi rabljene, rdeci so.

Pa cestitke! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
2.6.2009 23:27:13   
skuštrana
http://www.albeebaby.com/graco-duorider-double-stroller-6o00abb3-abbington.html

Meni se je ta ( sicer starejši model) super obnesel. Nisem ga uporabljala za dvojčke, ampak ko sem čuvala od prijateljice otroka plus svojega. Gre v ležeč položaj, dovolj je ozek, da prideš skoraj skozi vsa vrata, uporaben tudi pri večjih otrocih - jaz sem ga uporabljala do približno starosti 2let, ima veliko šoping košaro...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
3.6.2009 7:29:00   
NAVT
Hartan ZXII; mi smo bili z njim zelo zadovoljni. Fajn je, ker lahko sedeža obračaš v obe smeri vožnje. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
3.6.2009 23:16:12   
babylove
Na spletni strani Mothercare imajo zanimive vozičke. Ampak njihova politika mi je pa nerazumljiva, saj nikamor ne dostavljajo?

_____________________________






(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
4.6.2009 6:33:14   
irenav
Mi imamo TFK Twinner Twist. Z njim pridemo povsod...tudi skozi blagajne v trgovinah (v Sparu povsod, v Mercatorju pa v nekaterih trgovinah zmanjka kak cm - očitno prehodi niso povsod isti- uporabimo prehod kjer smo prišli v trgovino). Širok je malo manj kot standardna vrata, tako, da še nismo obtičali :). Ima velika kolesa, tako, da je fajn za po makedamu...nam je bilo to zelo pomembno... vozički z malimi kolesi so takoj odpadli. Je lepo vodljiv (oba sprednja kolesa sta vrtljiva, možno pa jih je tudi fiksirati) in se da manevrirat z njim tudi z eno roko. Rutar jih ne prodaja več...da pa se naročiti po netu. Čestitke!

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
4.6.2009 9:22:46   
babylove
irena, ali se naslonjalo spusti v povsem vodoraven položaj in ali sta naslonjali ločeno nastavljivi?

_____________________________






(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
4.6.2009 13:03:35   
irenav
Naslonjala se spustita v vodoraven položaj in sta ločeni. Regulirata se z zadrgami - tri možne nastavitve. Do 4 mesecev sem imela prenosni košari s trdim dnom. 

< Sporočilo je popravil irenav -- 4.6.2009 13:04:39 >


_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
4.6.2009 22:00:40   
babylove
Z zadrgami - je to potem trpežno? Si ne znam predstavljati.
Če se naslonjali spustita v vodoravni položaj, potem nakup košar ni nujen, kajne?
Od kod pa je ta znamka, zanjo namreč še nisem slišala?

_____________________________






(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
4.6.2009 22:13:19   
GoYa
BabyWelt ima 2 vozička, pri katerih gre naklon v vodoraven položaj. Oba drži BC.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
5.6.2009 8:10:48   
irenav
Z zadrgami nismo nikoli imeli problemov. V velikem vozičku se 45 cm velik dojenček kar izgubi...v košari imaš nekoliko bolj varen občutek....tudi bolj toplo mu je (pozimi). In še sama sem ju lahko naenkrat nesla v voziček - v vsaki roki eno torbo (če živiš v hiši).

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Seznam vozičkov za dvojčke
5.6.2009 21:06:06   
hedviga
Mi imamo Teutonio, Team alu. Se naslonjalo spusti praktično čist vodoravno, mogoče je procent al dva naklona, ampak neopazno. Zraven smo kupili tudi mehke torbe, ker se mi zdi, da je malim kar bolj luštno notri, te torbe se potem "transfomirajo v vreče za noge, ko so že v športnem delu. Mi smo fuuul zadovoljni!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?