|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg Perego Uno
3.6.2009 19:23:14   
symonthesaint
Sicer sem preletel večino tem o vozičkih, ampak željenega nisem našel.

Mi lahko prosim poveste izkušnje s tem tipom vozička?


Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peg Perego Uno
4.6.2009 11:08:08   
yenny
Po vseh tehničnih lastnostih,ki sem jih zasledila je bil to zame idealen voziček,razen mogoče skromen barvni spekter.Voziček sem si potem šla tudi v živo ogledati in sem bila zelo razočarana.Za probo sem ga zapeljala po trgovini in meni se je zdel totalno nestabilen,vse se je nekaj guncalo,tako,da nisem prepričana v njegovo stabilnost,druga stvar,ki me je zmotila,ogromno plastike.Ne vem,to so samo moja opažanja,tako,da se zanj nisem odločila,čeprav je bil na prvi pogled idealen.

(odgovor članu symonthesaint)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg Perego Uno
7.6.2009 9:47:09   
*bubi*
To je naslednik PP Venezia, s katero sem bila jaz zelo zadovoljna. Nikoli kupovala kake marele, ta voziček je bil od začetka do konca.
Uporabljam ga še zdaj pri 2. otroku namesto marele. Za doma pa smo kupili enega terenca s štirimi velikimi kolesi.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu symonthesaint)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg Perego Uno
8.6.2009 12:16:25   
symonthesaint
Pozdravljeni,

hvala za odgovore/a. Nama se zdi še ena najbolj praktičnih stvari v tem, da lahko ročaj preprosto prestaviš (pri večini se da prestavit le košara oz športni del), kar mi ne zveni praktično med samo vožnjo - otrok v vozičku, piha veter ...) in seveda da je košara in športni del v enem.
Je pa res, da je barvna izbira dokaj skopa...

Če pa še katera/i ve za podoben voziček s podobnimi lastnostmi bi pa me zanimali še dodatni predlogi.

Hvala in lep pozdrav!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Peg Perego Uno
8.6.2009 20:24:54   
*bubi*
V kolikor se mora prestavljat ročaj (in ne cel sedež) in želita mala kolesa (kar avtomatsko pomeni lahek in dobro zložljiv voziček), je PP Uno opcija.

Včasih je tudi Hauck imel take modele.

Evo, aktualni modeli, jih pa po pravici povedano ne poznam v detajle:
CHICAGO 4

CHICAGO AIR ima že večja kolesa


Je pa taka mehka prenosna torba s trdim dnom zelo zelo praktična, pri haucku je že v kompletu.





_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu symonthesaint)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peg Perego Uno
8.6.2009 20:35:04   
*bubi*
Drugače pa ima veliko terencev prestavljiv ročaj - torej vozički s štirimi velikimi kolesi.

Samo kot zanimivost, tukaj je taka barvna lestvica, da se še težje odločiš user posted image user posted image user posted image

TAKO



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peg Perego Uno
9.6.2009 11:21:49   
yenny
Ravno zaradi tega ročaja in lahke teže sem bila navdušena nad njim.Predlagam ti,da si ga ogledaš v živo in ga malo zapelješ po trgovini,se boš najlažje odločila.Jaz sem potem malo spustila kriterije in se sprijaznila z vozičkom,ki se mu ročaj ne obrne,sem pa obdržala kriterij teže.Skratka diplomiraš lahko iz tega!user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peg Perego Uno
9.6.2009 17:32:35   
barika
http://comfortbaby.com/index.php?id=4

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?