|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:09:46   
LenaG
 


Najprej opis Body painting festivala v Avstriji v Seebodnu ob Milsättskem jezeru http://www.bodypainting-festival.com/

Vrhunec festivala vedno poteka enako. Tekmovalci imajo vnaprej določeno temo, na katero morajo poslikati svoje modele. Tekmujejo lahko v treh glavnih kategorijah 1.) poslikava s čopičem 2.) poslikava z air brush in 3.) posebni efekti, kjer lahko na modele lepijo dodatke.

V petek je tekmovanje v poslikavi s čopičem + posebni efekti, v soboto air brush + posebni efekti, v nedeljo pa je finale, kjer nastopijao finalisti prejšnjih dni. Tekmovalci iz vsega sveta začnejo svoje modele poslikovati nekje ob 10.30 in tam nekje do 16h. So si modeli kar bogi, ker morajo kar dosti stat, držat roke vzrak, previdno jest, kaj šele na WC  . . .
Prav zanimivo je spremljat kako iz golega telesa, skozi ves dan, nastane umetnina. Modeli morajo skupaj z slikarji pred žirijo in nato v foto področje, kjer jih lahko fotografi (ki so za to plačali posebno vstopnino) poslikajo. Nato, nekje ob 19h, se začne večerni program, kjer modeli nato še nastopajo na odru. Tukaj se ločijo zmagovalci od poražencev, saj je v večini primerov nijhov program res spektakularen, od plesa, petja, akrobacij ,..... Res zanimovo, je pa gužva okoli odra. Na "sejmišču" je ves dan pestro. Od nastopajočih skupin do drugih dogodkov, za hrano in pijačo je tudi poskrbljeno - štanti z raznoliko hrano. Takoj ob festivalu (100 m zraven) je kopališče. Tako lahko, če vam je vmes dolgčas, greste na kopanje v jezero (tudi bazen ua otročke), ali poležavate v senčki. Vstop in izstop je možen tako na festivalu kot v kopališču http://www.strandbad-meixner.at/ . Tudi parkirišč je ogrooomno, in če ste hitri lahko parkirate kar zraven . . se pa plača mislim da 3EUR za dan (denar dobite nazaj, če greste tudi v kopališče, ker je tam tud parking od kopališča . . . vsaj do sedaj je bilo tako)

Vstopnina na festival za endan je 9EUR, za vse tri dni 24 EUR. Za apartmaje, če boste šli, vam lahko kakšnega svetujem (tam ko smo bili mi prejšnja leta), drugače pa je dovolj hitro potrebno iskati, predvsem v Seebodnu, saj so apartmaji ponekod že marca polni.
Na festivalu je tudi polno štantov na katerih brezplačno porišejo obrazke vaših malčkov (vsaj do sedaj). Mi je kar  žal, da nas letos ne bo tam user posted image


Tak zdaj pa še slikice 2004-2007 hiter povzetek
Koliko se spomnim so bile tematike Comics, svet vode, svet glasbe, ostalo mi je zbežalo iz spomina . . .

_____________________________

Tisa 17.08.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:12:57   
LenaG
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:15:14   
LenaG
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:16:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LenaG






user posted image  



Ze razmisljam.

(odgovor članu LenaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:17:57   
LenaG
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Tak to je kratek povzetek, čeprav bi me moj user posted image  tak verjetno pokritiziral, ker zagotovo nisem v naglici izbrala najboljših fotk . . . jih pa imava še celo morje, saj sva do sedaj vedno oba letala naokoli s fotoaparatom user posted image - Bo naslednje leto, ko bomo zagotovo šli, verjetno kar precej drugače, ko bo moral enden izmed naju nositi user posted image    user posted image

_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu LenaG)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:19:18   
Anonimen
A ti si se tudi porisala?

(odgovor članu LenaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:20:28   
LenaG
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A ti si se tudi porisala?


Če sprašuješ ali sem bila ena izmed modelov, potem je odgovor ne user posted image  . .. .  sem se pa dala poslikat po obrazuuser posted image

Sva pa zato tolikokrat tam, ker se ljubiteljsko ubadava s fotografijo . . . predvsem možek

< Sporočilo je popravil LenaG -- 17.7.2009 22:22:12 >


_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:24:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LenaG

Če sprašuješ ali sem bila ena izmed modelov, potem je odgovor ne user posted image  . .. .  sem se pa dala poslikat po obrazuuser posted image


In...obcutki?

(odgovor članu LenaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 22:54:44   
LenaG
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: LenaG

Če sprašuješ ali sem bila ena izmed modelov, potem je odgovor ne user posted image  . .. .  sem se pa dala poslikat po obrazuuser posted image


In...obcutki?



prijetni . . . zelo hitro naslikajo in potem sploh ne čutiš, da imaš na obrazu bravo . . . če to sprašuješ user posted image

_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
17.7.2009 23:02:45   
Anonimen
To me zanima, ja. hvala.

(odgovor članu LenaG)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Body painting festival Seeboden, Avstrija
27.7.2009 20:23:37   
LenaG
A je kdo bil na letošnjem festivalu?

_____________________________

Tisa 17.08.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
3 pravljični družinski izleti
V članku preverite, kako so videti prekmurske rusalke, kje na Dolenjskem živi povodni mož in kateri mlinar si je na vrat...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?