|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je že katera...
22.3.2010 13:36:30   
Raho
...risala na steno tako, da si je sliko projicirala nanjo? katere barve je uporabila?
Me zanima, če je katera to že delala, da ne bom tople vode odkrivala.user posted image user posted image

me pa zanima predvsem postopek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:38:31   
Anonimen
jst! uporabila sem pa bel jupol in navadne tempere.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:40:12   
Anonimen
prvo sem kar z navadno debelejso crno barvico prerisala obrise.potem pa po svoje barvala.
ful lepo je izpadlo.
sem pa risala otroski motiv. take pastelne barve so prisle ven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:45:56   
Raho
kako ti je pa navadna tempera obstala na steni? user posted image Ko se posuši, se ponavadi stopi z matično barvo ali pa, če je na rpedebelo nanešena, spoka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:46:37   
uškinamama
user posted image  hello kitty?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:48:02   
Jessy
Ja, jaz sem tako delala. Najprej sem s svinčnikom narisala obrise, nato pa uporabila JUB Dipi color, katere se mešajo z jupolom. Sem uporabljala le osnovne + bela + črna, ostale sem pa ven namešala.
Na koncu sem samo s tankim čopičem in črno barvo obrobila. Mislim, da imam v albumu tudi za pogledat to poslikavo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:49:30   
Jessy
Ekola...tukaj je primer..

Ne dela....je v albumu z naslovom PRIPRAVE

< Sporočilo je popravil Jessy -- 22.3.2010 13:50:20 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:51:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  hello kitty?


neuser posted image
medvedke iz tommy zvezdice.user posted image

ni po skoraj 1en letu nic razpokalo. sem dala cisto malo tempere v jupol.
bom slikala pa nalozila.

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:52:44   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Ja, jaz sem tako delala. Najprej sem s svinčnikom narisala obrise, nato pa uporabila JUB Dipi color, katere se mešajo z jupolom. Sem uporabljala le osnovne + bela + črna, ostale sem pa ven namešala.
Na koncu sem samo s tankim čopičem in črno barvo obrobila. Mislim, da imam v albumu tudi za pogledat to poslikavo.


No, takole smo tudi mi barvali, ja, z jupolom pa pigmenti.
Evo, zdej pa upam, da mi v tadeset_o objavi brez hebenih errorjev pa napisov, da nimam zadosti pravic da bi kaj objavila, itd....madona, tale RR je pa čedalje bolj v...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:53:13   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image  hello kitty?


hello Kitty. Pa valjda znam eno tako mačko na steno napacatiuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 13:55:32   
Raho
Jessy - pogledala. Luštno. Samo jaz res nameravam samo eno mačko narisat - rabim le črno 8za konturo) in rozano za oblekco. čeprav mi je ena balerina všeč.

Si pa naložila sliko na računalnik in jo projicirala, ne?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 14:00:10   
Jessy
Raho, pred petimi leti sem si kar prenosni grafoskop sposodila, ker projektorji takrat še niso bili tako pogosti pri nas. user posted image

Če rabiš pa samo za konturo, bi pa lahko kar ta širok vodooporen flomaster uporabila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 14:09:09   
Raho
Konturni črni flomaster ne pušča enake sledi kot barva in grdo zgleda.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 14:30:38   
Jessy
Potem pa kupi barve. Ti pa povem, da sem jaz črno rabila direkt iz flaške. Problem je nastal, ko se je moja deklica odločila, da malce poboža racmana in rožice, pa se je ta črna barva kar packala pod njenimi rokami. Ja, kar dol gre, če se je dotikaš in to še zdaj, po petih letih. Če pa barvo zmešaš z jupolom, pa ne gre stran. Hecno!
Poskusi poiskati raje kakšne druge barve, če bo imel otrok dostop do slike, saj ti jo bo tako takoj spackal.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 14:42:15   
Pikec

Za konture risat - nedelujoč kemični svinčnik, čimbolj navaden ne neki roll bal pen. Ali pa 8H svinčnik. Namreč kemični pusti sled brez neke vidne ''oblike'' kakor recimo svinčnik zato so črte nekak nevidne in se pol ni treba ukvarjat s tem kako to zabrisat, prekrit ali zbrisat.

Za barvat striktno akrilne barve, ker so lepo prekrivne. Tempere niso primerne ker grejo z vodo dol, akril se pa ne spira ko se enkrat posuši.

Osnova je bila povsod navadni pralni belež - neglede na barvo.
Za konture pol na koncu če je bilo treba like obrisat pa alkoholni flomaster oz. akrilni flomaster - vse se kupi v art šopih.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 15:06:30   
Raho
Hvala, pikec. To bo to - akrilne barve potrebujem.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 15:55:47   
KIKI****
Ne s flumastrom risat, sploh ne alkoholnim, ker boš potem zelo težko ali sploh ne prekrila, ko boste prebarvali. Ponavadi je potrebno potem tisti del posebej izolirat.

Pa bog ne daj voščenk.

Kr s svinčnikom daj.

jaz sem tamali na steno kr sama brez projektorja narisala tweeteya. svinčnik, potem obris s črnim dipijem in pobarvala z rumenim dipijem. sam ne preveč na debelo in ne preveč na tanko ;)

pa veliko uspeha ;) "Tisto mačko boš pa ja spacala" ta je dobra :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 19:36:58   
silvya
Raho, priporočam akrilne barve. Ziher ne spokajo. In ziher jih naslednjič z nobeno barvo ne boš mogla prekriti, ko boš to hotela. user posted image

< Sporočilo je popravil silvya -- 22.3.2010 19:37:15 >

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 19:43:16   
Raho
Že zdaj se moj cel dan pizdi, ker ne more moje prejšnje "umetnije" prekriti - hribi in cestica in nebo prebijajo. Pa so samo dulux barve.

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 19:56:55   
čebelica01
jaz sem jupol pa v malo jupola vmešala jub - dipi , če sem pa res hotela intenzivno rdečo, modro itd... sem pa kar direkt čopič namočla v jub - dipi

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je že katera...
22.3.2010 20:41:51   
Pikec


Vse ustvarjanje po stenah, pa naj bo akril, tempera flomastri itd... tud navadne belež barve v močnih tonih, je potem težko prekrit z navadnim belim beležem ali vsaj beležem v svetlejših tonih od ''podlage''. Pa vprašajte kakega slikopleskarja.

Vse ustvarjalne kracarije je potem ko odslužijo namenu potrebno dol zdrgnit s šmirkel papirjem al kukr koli se že reče unmu papirju za brusit les. Večje površine pa pač s špohtlom tko to je. In se spomnim da smo mi tud flet tko drgnili preden smo pobarvali na novo celo stanovanje.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali je že katera...
24.3.2010 12:26:30   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR



Vse ustvarjanje po stenah, pa naj bo akril, tempera flomastri itd... tud navadne belež barve v močnih tonih, je potem težko prekrit z navadnim belim beležem ali vsaj beležem v svetlejših tonih od ''''podlage''''. Pa vprašajte kakega slikopleskarja.

Vse ustvarjalne kracarije je potem ko odslužijo namenu potrebno dol zdrgnit s šmirkel papirjem al kukr koli se že reče unmu papirju za brusit les. Večje površine pa pač s špohtlom tko to je. In se spomnim da smo mi tud flet tko drgnili preden smo pobarvali na novo celo stanovanje.



Pikec, user posted image jaz ga mam doma ja in maš prav, vsaka poslikava je poudarjena kot 3D in jo je treba zbrusit, ampak flumaster in voščenka ponavadi tudi po 3 beležih čez par dni ven udari, garantirano. Že če ima nekdo stanovanje opleskano v več barvah na isti steni in želi prebarvat v eno barvo je potrebno stike barv zbrusit, če želi dobit enotno barvno podlago brez vidnih obrisov.

Drugače pa se dobijo posebne barve ki prekrijejo ampak obrisi ostanejo.

Lp

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali je že katera...
24.3.2010 12:40:06   
HuAnita
Alo, off the topic, ampak si včerja rekla, da se sn mese cnauš oglašala, kaj je zdaj to...?

user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?