|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko ste pripravljeni odšteti za počitnice...
7.6.2010 17:31:16   
anaydam
me zanima kaj so po vašem mnenju ugodne počitnice in koliko ste pripravljeni odšteti za 7- dnevni oddih v mojem primeru( 1 odrasli , 2 otroka)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
7.6.2010 21:33:45   
Ribica **
Odvisno od destinacije. Nas pride 9 dni Severne Anglije in Skotske (letimo iz Münchna), hoteli + rentacar + sotor pri prijateljih na vrtu cca 330€ na osebo (za otroka manj). To se mi zdi sprejemljiva cena user posted image  Potem je pa se hrana gor + stroski bencina.

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 7:14:59   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Odvisno od destinacije. Nas pride 9 dni Severne Anglije in Skotske (letimo iz Münchna), hoteli + rentacar + sotor pri prijateljih na vrtu cca 330€ na osebo (za otroka manj). To se mi zdi sprejemljiva cena user posted image  Potem je pa se hrana gor + stroski bencina.


Nor dopust user posted image  user posted image ...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 8:28:21   
jar
ugodne počitnice.... ja tolk, da prideš z regresom skoz...

(odgovor članu anaydam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 8:51:08   
donat
če ga dobišuser posted image

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 8:52:08   
*miska.mcc*
dohodnina plus regres

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 8:59:31   
josephine27
jaz preveč user posted image ker mi dopust in potovanja veliko pomenijo. moj mož pa je glede tega ful škrt tako da na koncu najdeva eno lepo zlato sredino.vsekakor pa samo z regresom ne pridemo skoz. odvisno od leta do leta, kolk denarja imamo na razpolago. ko smo zidali stanovanje smo mal manj zapravljali za dopust. zdaj pa spet več ostane. sicer pa je to verjetno podobno kot pri hrani, pač odvisno kakšno plačo imaš.

_____________________________



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko ste pripravljeni odšteti za počitn...
8.6.2010 9:31:35   
Kerensa*
Odvisno, o kakšnem dopustu je govora. Jaz za teden dni v Sloveniji ali na Hrvaškem nisem pripravljena odšteti niti eura, ampak to samo zato, ker lahko na slovensko obalo skočim takorekoč vsak dan, na Hrvaškem pa imamo vikend - in sem se razvadila. Plačam samo prevoz (gorivo) - hrano bi morala pa tako ali tako plačati tudi, če bi bila doma, tako, da tega ne računam kot strošek.
 
Za destinacije, ki niso načeloma nič posebnega, temveč samo lokacija, kjer si odpočiješ od vsakdanjega življenja, za teden dni nisem pripravljena plačati več, kakor 150€/osebo (v ta strošek štejem nastanitev). Za destinacije, ki jih načeloma obiščeš samo 1x v življenju (no, lahko tudi večkrat, če ti finančno stanje dopušča), pa ne vidim limita. Pripravljena bi se bila tudi zakreditirati za daljše obdobje (zame to pomeni za več, kakor leto dni).

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?