|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče seksati...
5.10.2006 15:13:25   
Anonimen
Od poroda je minilo že skoraj tri mesece. Na pregledu po 6 tednih sem poskrbela za zaščito- inekcijo. Ampak moj dragi noče seksati. Zadnjič sem ga dobesedno napadla, tako, da je enkrat bilo, potem spet nič. Tudi pogovorila sem se že z njim, a ni videl nobenega problema oz. zadržka. Od takrat se pa zvečer vsede za internet ali pred tv in pride spat šele takrat, ko jaz že spim. Kaj mu je?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče seksati...
5.10.2006 15:15:35   
total
Pogovori se z njim,očitno neki ne štima...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče seksati...
5.10.2006 15:24:19   
Anonimen
user posted image  CE PARTNER NOCE SEKSATI JE SIGURNO NEKAJ NAROBE. JE BIL SLUCAJNO NAVZOC PRI PORODU? SLISALA SEM,DA NEKATERI MOSKI,KI SO SODELOVALI PRI PORODU DOBIJO NEKAKSEN ODPOR DO SPOLNOSTI,KI S CASOMA MINE.UPAM,DA BO TUDI PRI TEBI TAKO,CE NE SE BOSTA  MORALA ISKRENO POGOVORITI ALI POISKATI POMOC PRI STROKOVNJAKU,SAJ JE SPOLNOST ZELO POMEMBNA V VSAKDANJEM ZIVLJENJU.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče seksati...
5.10.2006 15:25:20   
LuLu
A je mogoče utrujen od bebice in neprespanih noči? user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče seksati...
5.10.2006 20:00:41   
Marogica
Razlogov je lahko milijon, npr.
-je bil navzoč pri porodu
-si se zredila, pa mu nisi več tako všeč
-je preutrujen
-ne more več

...pa še bi lahko naštevala.

Najbolje pa je, da ga direktno vprašaš. On bo vedel najbolje, vprašanje je samo, če ti bo hotel povedati...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče seksati...
5.10.2006 20:02:09   
Anonimen
Mogoče je pa peder vmes v teh treh mescih ratal.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče seksati...
5.10.2006 20:07:52   
muška
vprašanje je samo, če ti bo hotel povedati...


ne bo povedal!

Pri nas je bilo isto kot pri anonimni!  In ko ga vprašam kaj je narobe, reče nič! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče seksati...
5.10.2006 20:21:28   
Anonimen
Poznam to! Moj user posted image  tudi noče. Govori pa, da je njemu ful do sexa. In ko ga vprašam, če s kom drugim, reče, da ne, da z mano user posted image ! Ne razumem, ker ga skoraj prisilim v sex 1x na mesec, jaz bi pa lahko vsak dan!!!
To, da se samozadovoljuje, prizna in to, da sem se zredila po porodu priznam jaz user posted image , ampak vseeno me moški na cesti poželjivo gledajo, ta moj user posted image  pa ne več! Kaj mu je????? Nikoli noče dat temeljitega odgovora...

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noče seksati...
5.10.2006 20:57:09   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Mogoče je pa peder vmes v teh treh mescih ratal.


Ah dej nehaj, ti pa najdes salo vsepovsod!


Anonimna tudi pr men je blo tako, drugega nasveta ti neznam dat kukr da se z njim pogovoris... !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noče seksati...
5.10.2006 21:29:42   
andrejka82
Crtaj kosilo in pranje cot in ko ne bo imel vec kaj obleci, te bo vprasal "zakaj ne kuhas in peres vec, ce si prej"...... ti pa  " ja ti si tudi sexal prej, zdaj pa nekak ne vec" user posted image



< Sporočilo je popravil Moyca -- 6.10.2006 8:42:09 >

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noče seksati...
5.10.2006 21:38:31   
muška
kaj se takega takrat dogaja, da to moske tako....vrze iz tira?


jaz sem prepričana, da je tako, ampak priznal pa ne bo nobeden!

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noče seksati...
5.10.2006 21:49:32   
G in T
Mogoče pa je njemu to prezgodaj, in se boji, da bo kaj narobe (3 mes). Ti mu povej, da si ga že močno želiš, da ne bo nič narobe, in actionuser posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noče seksati...
6.10.2006 5:34:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Razlogov je lahko milijon, npr.
-je bil navzoč pri porodu
-si se zredila, pa mu nisi več tako všeč
-je preutrujen
-ne more več

...pa še bi lahko naštevala.

Najbolje pa je, da ga direktno vprašaš. On bo vedel najbolje, vprašanje je samo, če ti bo hotel povedati...


Pa kakšne klamfate? Vse kar sem podebelil, vsi trije razlogi, so ena velika neumnost, sploh tisto prvo. Kdo vas je v to prepričal, alal mu vera. Pravzaprav, dase popravim: prvi morda še drži ampak to pomeni zgolj to, da moški svoje ženske nima rad user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noče seksati...
6.10.2006 7:38:02   
srki
Če bi bil odkrit s tabo, bi ti že povedal, zakaj mu ni do tega. Ali pa ti vsaj rekel, da se trudi najti tisti vzrok in da ga pomagata skupaj rešiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: noče seksati...
6.10.2006 7:43:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Poznam to! Moj user posted image  tudi noče. Govori pa, da je njemu ful do sexa. In ko ga vprašam, če s kom drugim, reče, da ne, da z mano user posted image ! Ne razumem, ker ga skoraj prisilim v sex 1x na mesec, jaz bi pa lahko vsak dan!!!
To, da se samozadovoljuje, prizna in to, da sem se zredila po porodu priznam jaz user posted image , ampak vseeno me moški na cesti poželjivo gledajo, ta moj user posted image  pa ne več! Kaj mu je????? Nikoli noče dat temeljitega odgovora...


Ha ha... ja moski na cesti te pozeljivo gledajo.. on pa ne.. ker ve da te ima lahko vsak dan.. Ce bi te lahko imel samo enkrat na teden, bi te tudi on pozeljivo gledal. Tako pa pozeljivo gleda tiste, ki jih ne more imeti.. Tko se pac svet vrti.. zelis kar nimas..

Drugace pa punce.. Tjazyjev harem se vedno obstaja.. lahko kar izpolnite narocilnice in vrzete v tisti kaselc na vhodu in vam posljem nekoga.. user posted image user posted image

Me pa zanima nekaj drugega.. Ve ki imate taksne probleme.. Koliksna je verjetnost, da sin ajdete ljubimca.. oziroma koliko casa ste voljne cakati, predno si najdeta ljubimca.. ali pa predno skensklate partnerje in najdete druge?


Je pa se druga moznost... Vasi mozje so se razsvetlili... doziveli niravno.. ne potrebujejo vec seksa.. zdaj vas ljubijo v visjih sferah.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: noče seksati...
6.10.2006 8:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Na pregledu po 6 tednih sem poskrbela za zaščito- inekcijo.


Kaksno inekcijo.. ?? Kaj je v tej inekciji? Kaksni so stranski ucinki? Za kako dolgo je zascita? Kam ti dajo inekcijo? In kolk boli?!
To me pac zanima, ker midva neko zasito isceva.. Tableti imajo prevec stranskih ucinkov.. neki vsasdki in podobne zadeve tudi.. kondomi so sicer v redu.. samo nekoliko zmanjsajo uzitek in ce nisi dosleden potem ne delujejo.. No zaenkrat so kar dobr delovali.. ampak...
Noo torej kako je s to inekcijo?

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zadnjič sem ga dobesedno napadla, tako, da je enkrat bilo, potem spet nič. Tudi pogovorila sem se že z njim, a ni videl nobenega problema oz. zadržka.


Kolk pa je star ta tvoj mozicek?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Od takrat se pa zvečer vsede za internet ali pred tv in pride spat šele takrat, ko jaz že spim. Kaj mu je?


Noo tole ni cist zdravo.. Kaj hudica lahko pocnes vsak vecer na internetu pozno v noc?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: noče seksati...
6.10.2006 8:10:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Pravzaprav, dase popravim: prvi morda še drži ampak to pomeni zgolj to, da moški svoje ženske nima rad user posted image



To je edino, kar sem hotela napisat.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: noče seksati...
6.10.2006 8:40:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
svoje ženske nima rad user posted image


"svoje".. torej tiste s katero zivi.. tiste kateri podarja popolno svobodo, katere ne lastnini.. in katere ne smatra za svojo..

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: noče seksati...
6.10.2006 8:43:46   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: andrejka82

Crtaj kosilo in pranje cot in ko ne bo imel vec kaj obleci, te bo vprasal "zakaj ne kuhas in peres vec, ce si prej"...... ti pa  " ja ti si tudi sexal prej, zdaj pa nekak ne vec" user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu andrejka82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: noče seksati...
6.10.2006 8:54:02   
tanikaa
Draga moja. Kupi nove baterije, pa še ene zraven za rezervo. Ko bo on gledal tv ali pa bulil v ekran računalnika, vibrator lepo vklopi in se začni igrati sama s sabo. Če mu pa to ne bo dvignilo prijateljčka, potem pa si poišči dobrega frajerja. Ker v tem primeru je tvoj ali peder ali debil. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: noče seksati...
6.10.2006 9:19:24   
Zahi
kot so rekli.. peder ali pa debil...

mogoče sta pa postala rutinska.. in misli, da je njegova misija z otrokom končana user posted image

Predlagam totalno presenečenje... pejt v kak sexshop.. nabavi ultra-erotične cunje.. se obleci.. in ga razkrečena pričakaj v postelji.. če ga to ne zgane.. pol descu pač ni do sexa s tabo.. poišči si kakega drugega za vmes... če je potreba takšna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: noče seksati...
6.10.2006 9:29:06   
Anonimen
al pa prpel se kksno prjatlco domov...uspeh ne bi smel izostat :) ce seveda ni gej

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: noče seksati...
6.10.2006 9:30:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

če je potreba takšna user posted image




Ja kdaj pa bo potem potreba, če ne zdaj, ko je mlada user posted image  Še starci seksajo ko zajci in potem naj ne bi mlada punca imela potrebo po divjem seksu user posted image  

Takoj v sex shop!!!!!!!! Pa na njega. Če to ne bo delovalo....pa po novega frajerja!!!!

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: noče seksati...
6.10.2006 9:43:58   
baguSka
Pa na njega. Če to ne bo delovalo....pa po novega frajerja!!!!


Tako je. Ce bos se dolg tak, definitvno ljubimc. Druge ni.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: noče seksati...
6.10.2006 10:29:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ja kdaj pa bo potem potreba, če ne zdaj, ko je mlada user posted image  Še starci seksajo ko zajci in potem naj ne bi mlada punca imela potrebo po divjem seksu user posted image  

Takoj v sex shop!!!!!!!! Pa na njega. Če to ne bo delovalo....pa po novega frajerja!!!!


sej tko sm mislu.. če bo drastična potreba.. pol gre pač po novga desca.. vseen mislim, pa da se da spedenat.. sam mal novitete v sex.. kakšne fantazije na plan.. skratka.. osvežit pojstlo.. pa bo..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?