|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zidne tapete
16.1.2008 16:49:05   
Slončica
Mene pa zanima, če jih še imajo in kje...imela bi namreč bordo rdečo tapeto čez steno, pa kokr sem gledala po netu so samo neki farbasti vzorci..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zidne tapete
16.1.2008 17:18:20   
Anonimen
Lesnina Center Brdo. Na oddelku tepihov imajo tudi kataloge za tapete. Cena od 32,00 evrov dalje za 5 kvadratov. Na zalogi jih imajo zelo malo, se jih naroči in čaka cca. 5-10 dni.

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zidne tapete
16.1.2008 17:23:01   
lelaval
Ti dam še en link - če so ti že všeč tapete user posted image :

http://www.boem.si/

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zidne tapete
17.1.2008 11:28:40   
Pauline
imela bi namreč bordo rdečo tapeto čez steno,


Zakaj pa steno ne pobarvaš na bordo rdečo ? Hitreje in ceneje.
Drugače poglej še tukaj: http://www.kitsch-nitsch.com./ in http://www.intercont.si/.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zidne tapete
20.1.2008 14:26:08   
bodoča
mene pa zanima s čim najlažje odstraniš tapete, da so stene res čiste in lepe, da jih lahko potem skitaš, če je potrebno in prebarvaš?

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zidne tapete
12.12.2009 20:12:13   
elanor
kakšne so pa kej cene v tem svetu dekorja?

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zidne tapete
8.11.2010 21:10:09   
branebbk
Ogromno tapet, fototapet ,stenskih nalepk in zaves se najde na www.svetdekorja.si in  www.tapete.si , imajo tudi svojo trgovino na Šmartinski 53-Ljubljana. Cene se gibljejo že od 15 EUR naprej za rolo tapet (5m2).

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zidne tapete
8.11.2010 21:26:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: branebbk

Ogromno tapet, fototapet ,stenskih nalepk in zaves se najde na www.svetdekorja.si in  www.tapete.si , imajo tudi svojo trgovino na Šmartinski 53-Ljubljana. Cene se gibljejo že od 15 EUR naprej za rolo tapet (5m2).


Super izbira user posted image .

Priporočam!

(odgovor članu branebbk)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zidne tapete
12.11.2010 10:13:23   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

mene pa zanima s čim najlažje odstraniš tapete, da so stene res čiste in lepe, da jih lahko potem skitaš, če je potrebno in prebarvaš?


Nekega hudo lahkega odstranjevana ni... vsaj po mojih izkusnjah ne:S je pa se najlazje, da jih obilno pospricas z vodo (jaz uporabljam navadno sprico za roze)... in z olfa nozem ali podobnih naredis nekaj globokih zarez v tapete... pocakas da se vpije in posrgas dol...:)

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zidne tapete
12.11.2010 13:47:47   
Poka
A se hecaš? Kaj pa vlaga potem v hiši in plesen? Jaz ne vem, če bi to naredila.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?