|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Wolford
18.1.2011 10:01:56   
skrita
Dela katera v Wolford podjetju? Kakšne so razmere, pogoji, plača, odnos?


Iščejo nove sodelavce šivilje in sodelavce za proizvodnjo in imajo razpis, pa so baje preveč strogi in zahtevni, pa še in še, tako da nihče noče delat k njim. Torej izkušnje me zanimajo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Wolford
18.1.2011 10:21:24   
liliana
Moja kolegica dela tam......sicer ima še dva meseca usposabljanje......in jo bodo mogoče po končanem usposabljanju zaposlili......z delom in odnosi pravi, da je zadovoljna......

Razlog, zakaj pa se ljudje ne odločajo za delo v Wolfordu pa je verjetno ta, ker ti na začetku delo ne ponuja sigurnosti, kot smo je vajeni.....

namereč v poskusnem delu ti ne teče delovna doba (poskusno delo pa traja največ 6 mesecev), država in Wolford sta se pač zmenila, da podjetju v obliki financiranja poskusnega dela država priskoči na "pomoč" (zdi se mi da za dobo dveh let, vendar to nisem sigurna), ki poteka preko Zavoda za zaposlovanje........

delavcem torej v poskusnem delu ne teče delovna doba (tako, da si delavec mora plačevati zdravstveno in pokojninsko zavarovanje, če ga želi imeti seveda).....plačilo je 3 EUR na uro, kar znaša 522 EUR na mesec, poleg tega povrnjene dobijo še potne stroške, za malico pa si delevac na poskusnem delu poskrbi sam in je ne dobi povrnjene......

In po poskusnem delu te redno zaposlijo......kar nekaj jih je že redno zaposlenih......lahko pa te ne zaposlijo......kakor se pač izkažeš......

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Wolford
18.1.2011 10:33:35   
skrita
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Moja kolegica dela tam......sicer ima še dva meseca usposabljanje......in jo bodo mogoče po končanem usposabljanju zaposlili......z delom in odnosi pravi, da je zadovoljna......

Razlog, zakaj pa se ljudje ne odločajo za delo v Wolfordu pa je verjetno ta, ker ti na začetku delo ne ponuja sigurnosti, kot smo je vajeni.....

namereč v poskusnem delu ti ne teče delovna doba (poskusno delo pa traja največ 6 mesecev), država in Wolford sta se pač zmenila, da podjetju v obliki financiranja poskusnega dela država priskoči na "pomoč" (zdi se mi da za dobo dveh let, vendar to nisem sigurna), ki poteka preko Zavoda za zaposlovanje........

delavcem torej v poskusnem delu ne teče delovna doba (tako, da si delavec mora plačevati zdravstveno in pokojninsko zavarovanje, če ga želi imeti seveda).....plačilo je 3 EUR na uro, kar znaša 522 EUR na mesec, poleg tega povrnjene dobijo še potne stroške, za malico pa si delevac na poskusnem delu poskrbi sam in je ne dobi povrnjene......

In po poskusnem delu te redno zaposlijo......kar nekaj jih je že redno zaposlenih......lahko pa te ne zaposlijo......kakor se pač izkažeš......
Če prav razumem dela 174 ure mesečno za plačo 522? Kaj nima nakazane vsaj minimalne plače? Poznaš morda delovni čas? Kako pa to da za malico ne dobi povrnjeno... čudnooo

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Wolford
18.1.2011 10:41:51   
liliana
Ko sem jaz pred meseci govorila z njo, mi je povedala to cifro.....

Malice pa ne dobijo plačane, ker niso redno zaposleni, in ima podjetje z državo oz. Zavodom za zaposlovanje dogovor tak, da se malica ne povrne.......

Pravim, niso delavci na poskusnem delu redno zaposleni, zato jim ne pripada vse kar izhaja iz redne zaposlitve.......tudi zdravstveno in pokojninsko niso zavarovani.......

Aja, glede delovnega časa.....ona dela samo dopoldne, je pač povedala, da ji popoldansko delo ne ustreza, ker nima varstva za otroke popoldne......drugače pa je delo tudi dvoizmensko.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 18.1.2011 10:43:16 >

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Wolford
18.1.2011 10:48:58   
skrita
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ko sem jaz pred meseci govorila z njo, mi je povedala to cifro.....

Malice pa ne dobijo plačane, ker niso redno zaposleni, in ima podjetje z državo oz. Zavodom za zaposlovanje dogovor tak, da se malica ne povrne.......

Pravim, niso delavci na poskusnem delu redno zaposleni, zato jim ne pripada vse kar izhaja iz redne zaposlitve.......tudi zdravstveno in pokojninsko niso zavarovani.......

Aja, glede delovnega časa.....ona dela samo dopoldne, je pač povedala, da ji popoldansko delo ne ustreza, ker nima varstva za otroke popoldne......drugače pa je delo tudi dvoizmensko.......
Torej neveš kaj v primeru, če nekdo ni prijavljen na zavodu, če sploh ima možnost za prijaviti se ali ne?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Wolford
18.1.2011 11:09:00   
liliana
Priviš se že lahko......

Samo če se usposabljanje delavcev financira s strani zavoda za zaposlavanje, za tistega delavca, ki ni bil prijavljen na zavodu verjetno zavod ne bo refundiral plačila.......

(odgovor članu skrita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Wolford
18.1.2011 11:21:03   
skrita
liliana imaš zs!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?