|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček EASY WALKER- izkušnje????
4.8.2009 18:34:48   
antonija3
Zdravo dvojneuser posted image !
Danes sem v pikapolonici prvič videla voziček easy walker za dvojčke. zdel se mi je ful dober- lahek, lahko vodljiv, lahko zložljiv. sama oblika me sicer ni najbolj prepričala, ampak ima dejansko toliko ostalih prednosti, da...
ali ima mogoče katera od vas izkušnje s tem vozičkom? kakšne so? se ga splača kupit? cenovno ni tak ugoden- cca 700EUR user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček EASY WALKER- izkušnje????
13.8.2009 11:23:13   
antonija3
Hej dojne user posted image !
a res nima nobena nobenih info o tem vozu? v trgovini so mi ga ful hvalili, pa tud meni se je zdel zelo vodljiv, lahek...fajni...
no, če ma kera kako izkušnjo lepo prosim za info! 

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček EASY WALKER- izkušnje????
17.10.2009 20:26:01   
jtim
jaz imam tak voziček, in ga trenutno prodajam  (barva aqua), ker se nočeta več voziti + pričakujemo novega člana, tako da kupujemo nov enojen voziček.
o vozičku le najboljše...izredno lahek, lahko vodljiv, pralen, zloži se v eni potezi - na pol, vse dele lahko snameš in opereš v pralnem stroju, napihljive gume, primeren za VSE terene...skratka super voziček!
edina "slabost" ki jo vidim je ta, da se športnega dela ne da obrniti proti tebi, vendar so ostale karakteritike tako dobre, da noben drug voziček ne odtehta.
Prodajam za pol cene.

(odgovor članu antonija3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček EASY WALKER- izkušnje????
16.7.2011 19:22:53   
scarlett_
Živjo, obujam tole temo in sicer me zanima , če je imela katera ta vozek tudi za 2 otročka z malo starostno razliko? Se obnese?
Kako ste pa sicer zadovoljne uporabnice?

(odgovor članu jtim)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?