|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posteljica za dvojčke
23.7.2011 22:45:58   
sabsa
Zanima me, ali imate eno posteljico za oba otroška ali 2, torej za vsakega posebej?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posteljica za dvojčke
24.7.2011 10:35:22   
mismis
Sabsa, mi imamo dve posteljici, za vsako posebaj, vendar sedaj na začetku (ko sta še majhni) spita obe v eni  in to po širini user posted image , ja res imamo majhne pupe

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posteljica za dvojčke
24.7.2011 10:56:55   
trsica
Mi smo ju imeli v isti posteljici (60x120) do tretjega meseca. Ležala sta diagonalno po dolžini (eden v levem kotu zgoraj, drugi v desnem kotu spodaj).

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posteljica za dvojčke
24.7.2011 18:16:06   
carmencita
tudi mi smo jih najprej imeli v eni posteljici nekje tudi 3mesecev potm pa smo sestavili še drugo in sta spali vsaka v svoji

user posted image user posted image

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posteljica za dvojčke
10.9.2011 18:48:03   
dina2
mi imamo posteljco 65x185 po naročilu smo delali tako da bomo videli kako naprej......

(odgovor članu carmencita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posteljica za dvojčke
13.9.2011 15:26:41   
Lunca31
Tudi naša dva pri skoraj 5 mesecih še spita v skupni postelji. Še kakšen dan, pa bosta kraljevala vsak v svoji 140x70.

(odgovor članu dina2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posteljica za dvojčke
16.9.2011 6:44:56   
anchika
2 meseca sta spala skupaj  pol sta že bila zelo živahna da sem jih morala ločit vsakega v svojo postelko

(odgovor članu Lunca31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?