|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 15:44:19   
Anonimen
Kot učiteljica sprašujem učitelje ali vam pohvala staršev veliko pomeni? Meni osebno je to nagrada za trud vložen v učenje in poučevanje otrok.user posted image Da me kot učitelja starši pohvalijo in zaželijo še naprej takšno delo in vse najlepše, da mi dajo vedeti, da je zadovoljen nijihov otrok in oni, da otrok rad pride v šolo, da mi zaupajo...

Ja, hvala Bogu za takšne starše, ki znajo tudi pohvaliti in z lepo besedo človeku polepšati dan.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 16:24:57   
Gina
Kaj pa vem, po moje me ne bi toliko prizadelo, če me nikoli ne bi nihče od staršev pohvalil, kolikor bi me motilo, če ne bi dobila od otrok tistega feed back-a ( a sem prav napisala), ki ga dobim. Samo v bistvu se mi zdi, da že kar nekaj časa starši zelo iskreno in direktno izražajo, kaj čutijo. Nič več se ne zadržujejo v nobeni smeri. In ja, luštno je kaj lepega slišat, vsekakor. Vsi imamo to radi. Pa še bolj luštno se je k otrokom stisnit in poslušat, ko ti s tistimi otroškimi očmi sporočajo, da te imajo radi, pa ko ti povedo, kako je bilo včeraj, pa kaj se je zgodilo med vikendom,...ko pa se vsako leto kdo zmoti, pa te pokliče mami, takrat ti je pa čisto jasno, da te je posvojil. Stopiš se. Srečen si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 16:30:46   
Gina
Kaj pa vem, po moje me ne bi toliko prizadelo, če me nikoli ne bi nihče od staršev pohvalil, kolikor bi me motilo, če ne bi dobila od otrok tistega feed back-a ( a sem prav napisala), ki ga dobim. Samo v bistvu se mi zdi, da že kar nekaj časa starši zelo iskreno in direktno izražajo, kaj čutijo. Nič več se ne zadržujejo v nobeni smeri. In ja, luštno je kaj lepega slišat, vsekakor. Vsi imamo to radi. Pa še bolj luštno se je k otrokom stisnit in poslušat, ko ti s tistimi otroškimi očmi sporočajo, da te imajo radi, pa ko ti povedo, kako je bilo včeraj, pa kaj se je zgodilo med vikendom,...ko pa se vsako leto kdo zmoti, pa te pokliče mami, takrat ti je pa čisto jasno, da te je posvojil. Stopiš se. Srečen si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 16:32:53   
Gina
No, če sta dva odgovora, bo pa še tretji. RR ga spet lomi, pa ne pokaže, da je odgovor že poslan. Melje pa itak včasih po 5 minut, da kaj naprej pošlje. No ja, bo boljše, enkrat menda že...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 18:29:07   
Aleksandrin
Po moje je pri vsakem poklicu lepo, da je človek pohvaljen. Vsakemu lepo dene prijazna pohvala, problem pa nastane takrat, ko jo nekateri ne znajo sprejeti.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vam pohvala staršev veliko pomeni?
24.9.2005 20:06:54   
tesa
Vsak, ki se trudi na svojem delovnem mestu si želi tudi pohvale za vložen trud. Pa naj bo to delo učitelja ali katerokoli drugo delo.
NA žalost pa je v tem času že tako, da nas takrat ko si zaslkužimo nihče ne pohvali, vsak išče le napake ; tam pa prehitro vsak stegne jezikuser posted image
Drugače pa jaz osebno vedno pohvalim učiteljico mojih otrok, če vidim, da se trudi in ji ni vseeno za sveoje učence. Vendar ti moram žal povedat tudi to, da je v tem času hudičevo težko najti prave učiteljice, ki se trudijo za učence in ne le za svoj denar.user posted image
Jaz sem že marsikaj doživela, saj imam dve veliki hčeri in ker precej izkušenj; takšnih in drugačnih.
Je pa moja svakinja učiteljica in to ena pravih, ki se trudi za otroke, takšnih je premalo in ala vera njej podobnim, ker vidim koliko truda in dela je vloženega za to.user posted image

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?