|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj podariti za pisanko?
18.3.2013 10:21:03   
Ursi2
Pri nas imamo navado, da boter obdaruje krščence za pisanko. Imamo navado, da se kupi kakšna igrača ali kaj podobnega.

Ker pa sva botra 6-im, je to kar konkreten zalogaj poleg tega imajo vseg že zadost. Vseeno pa jim želim podariti nekaj. Seveda dobijo pirhe, pomaranče, spečem jim zajčka ali ovčko (potička oz šarkelj mi ne gre). Sem pa razmišljala, da bi jim kupila kakšne knjige ali kakšno družabno igro. Stari so pa :
-ena družina:9 let(punca)
fanta pa 5 in 7 let

druga družina: 7 let (fant), 5 let (punca), 2 leti (fant)

Prosim za ideje.

Hvala

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 18.3.2013 10:29:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj podariti za pisanko?
18.3.2013 18:15:47   
matkica
Kaj pa mogoče kakšne karte za kino ali gledališko predstavo.Drugače pa kakšne delovne zvezke,kjer je preko igre seštevanje,odštevanje,...,ali pa kakšne družabne igre.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj podariti za pisanko?
22.3.2013 21:46:08   
Janeja
Jaz sem jim letos vsem (jih imam tudi 6 za obdarit) kupila Domy plastične stekleničke. Vsi hodijo po nekih športnih krožkih, pa plesne,... in pijača vedno prav pride. user posted image
Jih imajo ravno v Sparu znižane!

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj podariti za pisanko?
23.3.2013 10:25:58   
Zoja Lara
Kupiš za vsako družino karte uno user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj podariti za pisanko?
26.3.2013 13:19:26   
Najaa
Joj pisanka, to je nekaj malega. neka malenkost polg pirha, pomaranče. Moji dve dobita stekleničko za pijačo, ker jo ravno rabita novo.

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj podariti za pisanko?
27.3.2013 11:58:16   
SU
Pri nas tudi malenkosti izmenjavamo za veliko noč... Obdariva najina sončka in nečakinje in nečaka... Ponavadi pirh, pomaranča, male čokoladne jajčke nasujem zraven in potem dodam še kakšno malenkost--npr. posodico za jesti mehko kuhana jajčka (pa še v stilu praznika jeuser posted image ) ali pa šalčke z velikon. motivom, velikonočne pobarvanke ipd. Lp

_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?